7°   dziś 11°   jutro
Środa, 24 kwietnia Aleksy, Horacy, Horacja, Grzegorz, Aleksander, Fidelis, Bona, Jerzy
4271

Porady

Bajkoland Limanowa

malinowa 2012-10-01 14:31:44
Witam!
Ostatnio dowiedziałam się, że mamy w Limanowej Bajkoland. Zastanawiam się czy warto tam iść z dzieciakami? Był ktoś już? Proszę o opinie.
Pozdrawiam forumowiczów :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Bajkoland Limanowa
mkk 2012-10-02 08:49:56
Cześć:)
Tak, ja byłam w tym Bajkolandzie. .. naprawde super sprawa.. .dzieci mają frajde:) A najlepsze jest to, że można zostawić dzieciaki same:)Ostatnio moja córka była też na urodzinach organizowanych przez dziewczyny tam pracujace (był nawet clown).
POLECAM!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Bajkoland Limanowa
ardom81 2012-10-02 09:15:06
a gdzie ten bajkoland jest??
chetnie sprawdze i podziele sie opinia
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Bajkoland Limanowa
mari 2012-10-02 10:23:13
W budynku pływalni Limanowskiej.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Bajkoland Limanowa
spoon 2012-10-02 10:29:37
Sprawdzajcie szybko :) W Bajkolandzie w Chełmcu wywieszono informację o tym, że mają do sprzedania punkt w Limanowej.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Bajkoland Limanowa
mkk 2012-10-03 10:17:48
To nawet jak go sprzedaja, to i tak on bedzie, wiec sprawdzic warto:)
Jak dla mnie takie miejsca dla dzieci są jak najbardziej potrzebne
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Bajkoland Limanowa
martyna3 2012-10-07 16:49:23
Co się tyczy Bajkolandu, bardzo duże znaczenie mają osoby, które tam pracują. Kiedyś pamiętam były tam dwie bardzo fajne panie i moje dziecko uwielbiało tam chodzić, bo się panie z dziećmi bawiły. Potem był ktoś inny i byłam bardzo zaskoczona, kiedy zadzwoniono do mnie po 45minutach, że dziecko chce iść do domu-wcześniej po 2 godzinach nie chciało wychodzić. Sprawa się wyjaśniła, jak byłam następnego dnia na basenie: widziałam jak do pani pilnującej przyszła koleżanka, siedziały w kącie koło domku, niewidoczne z zewnątrz ale doskonale widoczne z basenu i pani pracująca ograniczała się do patrzenia, czy dzieci się "nie zabijają" i tyle. Niestety bez inwestowania w odpowiedni personel żaden biznes się nie utrzyma a jak kogoś nie stać żeby kogoś dobrego odpowiednio opłacić to trzeba zrezygnować z biznesu lub robić to samemu.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Bajkoland Limanowa
TuTejsza 2012-10-11 11:54:18
Rzeczywiście zabawki i małpi gaj są super, dzieciaki mają frajdę, ale personel... laska stała przy ladzie non stop i nic z tymi dzieciakami się nie bawiła. Jedna dziewczynka została sama, bo tatuś wyszedł na chwilkę i nawet do niej nie zagadała, siedziała taka smutna. Na ul. wesołej w byłej IMIE był plac zabaw dla dzieci, a kobieta była świetna, miała niesamowity kontakt z dziećmi, moja córka chciała tam non stop chodzić. Niestety został zamknięty, bo był daleko od centrum i po wybudowaniu Tesco ruch się zmniejszył...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Bajkoland Limanowa
bella519 2012-10-11 16:55:13
Z kolei moja pociecha uwielbia tam chodzić. Ile razy wracamy do domu opowiada mi jak się super bawiła, że pani zakopywała ją w kulkach lub pomagała "gotować" obiadek w domku. Kilka moich znajomych ze swoimi maluszkami też tam chodzi i jeszcze nigdy nie słyszałam żeby dziecko chciało wcześniej iść lub się nudziło. A panie wydają mi się sympatyczne, zawsze zamienię z nimi kilka słów. I choć zmieniają się często, nigdy nie spotkałam się z czymś takim jak piszą koleżanki wyżej.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Bajkoland Limanowa
iziaczek21 2012-10-11 17:06:38
Także twierdzę, że warto tam iść. Panie są naprawdę miłe i nastawione na dzieci. Może czasem ktoś ma zły dzień lub jakieś kłopoty? Czasem przecież tak bywa. Często przychodzę z moim synkiem tam, tym bardziej, że mieszkam w pobliżu. Nie można też oczekiwać żeby dziewczyna biegała za dzieckiem po konstrukcji i bawiła się z nim na zjeżdżalni czy w domku, bo by się tam zwyczajnie nie zmieściła :) Wydaje mi się, że poprzestanie na etapie rozmowy i ostatecznie zabawy, jak pani wyżej zauważyła, w kulkach jest wystarczające.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in