17°   dziś 23°   jutro
Piątek, 29 marca Wiktoryn, Wiktoryna, Helmut, Eustachy, Zenon
1994

Tematy archiwalne

AVANS W LIMANOWEJ

ziomek 2009-12-20 13:17:56
WASZE OPINIE O TYM SKLEPIE
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: AVANS W LIMANOWEJ
bka55 2009-12-20 16:12:49
tam nic nie ma
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: AVANS W LIMANOWEJ
bka55 2009-12-20 16:13:15
tam nic nie ma
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: AVANS W LIMANOWEJ
Piotr 2009-12-20 22:48:48
.... w Limanowej kolego to ciężko o avans chyba że masz dobre "plecy"...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: AVANS W LIMANOWEJ
konto usunięte 2009-12-21 15:07:20
Nie zgadzam się z wami ! szukałem ostatnio zmywarki firmy Bosch do zabudowy i nigdzie tego modelu nie mogłem znaleźć a w Avansie znalazłem i w cenie porównywalnej jak w sklepach internetowych :) do tego dostawa gratis
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: AVANS W LIMANOWEJ
konto usunięte 2009-12-21 15:07:21
Nie zgadzam się z wami ! szukałem ostatnio zmywarki firmy Bosch do zabudowy i nigdzie tego modelu nie mogłem znaleźć a w Avansie znalazłem i w cenie porównywalnej jak w sklepach internetowych :) do tego dostawa gratis
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: AVANS W LIMANOWEJ
FruityBoy 2009-12-21 22:50:59
Moja opinia jest taka, że już nigdy niczego tam nie zakupię... Obsługa marna, ich porady odnośnie ewentualnych awarii czy usterek powalają po prostu na kolana, bo sami chyba do końca nie wiedzą jak się ich pozbyć (wiele już miałem takich sytuacji) i widać, że chodzi im tylko o to by zedrzeć na naiwnych klientach jak najwięcej kasy... Nie wiem jak jest z innymi produktami, ale jeśli chodzi o zakup komputera w tymże sklepie to to jest istny cyrk. Nie będę się rozpisywał, bo szkoda słów...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: AVANS W LIMANOWEJ
ppgg1 2009-12-22 00:19:26
Ja osobiscie lubie ten sklep, kupilem u nich wiele rzeczy... Ogolne dobre ceny, milan obsluga, duzy wybor.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: AVANS W LIMANOWEJ
kasia 2009-12-22 07:59:12
Popieram ppgg1,kupiłam u nich wszystko co potrzebne do kuchni:)i nie tylko... i jestem zadowolona i ze sprzętu i z obsługi, a nawet z rozpatrzonej i załatwinej szybko reklamacji odkurzacza.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: AVANS W LIMANOWEJ
hero 2009-12-22 14:39:11
Sprzęt sprzętem, ale obsługa jest tak tragiczna, że ciężko sobie można gorszą wyobrazić,
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: AVANS W LIMANOWEJ
chomik 2009-12-23 00:09:31
Z tego co pamietam, od kilku lat sponsoruja dni limanowej. Mam od nich pralke, telewizor, komputer i pare innych drobnych rzeczy. Bardzo konkurencyjne ceny z mozliwoscia negocjacji, fachowa i mila obsluga, bardzo korzystne raty, polecam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: AVANS W LIMANOWEJ
marek 2009-12-23 11:01:53
Ja również polecam. Od lat robię tam zakupy i zawsze jestem traktowany z szacunkiem. Towar mają dobry i zawsze coś jeszcze z ceny urwą, POLECAM.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: AVANS W LIMANOWEJ
konto usunięte 2009-12-29 15:43:29
A ja nie polecam. Kupiłam komputer który się zepsół po jakims czasie i mialam problem z naprawa. Potem poszła do naprawy drukarka, grzałka elektryczna. Kuzynowi odradzałam kupowac tam kina domowego i zanim spłacił rate niestety sprzet się zepsol..Nie polecam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: AVANS W LIMANOWEJ
lakonik 2009-12-29 23:53:20
Zdecydowanie polecam, czeste promocje oraz rabaty dla stalych klientow, sympatyczna obsluga, reklamacje stosunkowo szybko i bezproblemowo zalatwiane.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in