10°   dziś 9°   jutro
Piątek, 19 kwietnia Adolf, Tymon, Włodzimierz, Konrad, Leon, Leonia, Tytus
4270

Porady

atrakcje Limanowej na brzydką pogodę

ujoka 2014-08-24 15:34:09
Hej. Niebawem odwiedzają mnie znajomi z różnych części Polski. Chciałam pokazać im ciekawe miejsca w Limanowej. Jak będzie ładna pogoda to możliwości jest wiele. Gorzej gdy weekend będzie brzydki. Nie mam pomysłów na taką ewentualność. Czy moglibyście mi pomóc i podsunąć kilka opcji? Z góry dziękuję:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: atrakcje Limanowej na brzydką pogodę
P36 2014-08-24 15:49:10
też jestem ciekawy... mnie przychodzą do głowy tylko knajpki ("stary browar" - fajne wnętrze, "stacja pstrąga" - widoki fajne nawet w deszcz), może basen... ale to chyba nie to... może jakieś aktualne wydarzenia kulturalne, koncerty itp...?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: atrakcje Limanowej na brzydką pogodę
Arwen 2014-08-24 16:21:15
Muzeum ziemi Limanowskiej, stacja pstrąga pod wyciągiem na Łysej, może Bazylikę(też zabytek)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: atrakcje Limanowej na brzydką pogodę
ujoka 2014-08-24 16:46:17
Dziękuję bardzo:D na pewno skorzystam:D jakby jeszcze Wam coś przyszło do głowy to dajcie znać:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: atrakcje Limanowej na brzydką pogodę
Arwen 2014-08-24 16:58:44
Może trasę wyścigu na Ostrą, przejażdżka samochodem np.Ostra,Łysa,Pasierbiec i podziwianie widoków (może nie będzie ulewy), może Mogielica od strony Słopnic.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: atrakcje Limanowej na brzydką pogodę
konto usunięte 2014-08-24 17:05:28
Nic się nie przejmuj, tylko zapewnij odpowiednią ilość kaloszy i peleryn przeciwdeszczowych.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: atrakcje Limanowej na brzydką pogodę
alicjab 2014-08-31 17:12:41
Jak w Limanowej jest brzydka pogoda a ostatnio ciągle niestety padało to my ze znajomymi wychodzimy do mekonga na sajgonki albo inne pysznośći.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in