Baner Baner
9°   dziś 6°   jutro
Środa, 24 kwietnia Aleksy, Horacy, Horacja, Grzegorz, Aleksander, Fidelis, Bona, Jerzy
4271

Porady

arelgolog

jti 2011-03-20 18:46:18
szukam dobrego alergologa , zależny mi na szybkiej wizycie i możne by prywatnie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: arelgolog
princesa 2011-03-21 13:04:13
W przychodni pod policją przyjmuje chyba we wtorki. podobno dobry ja się do niego wybieram. Z własnego doświadczenia, wiem że lepiej iść prywatnie bo ja dopiero na 3 wizycie miałam wykonane testy-dziecko- i trwało to 8 miesięcy a prywatnie jesli dziecko jest zdrowe to robia od razu. Mnie męczyły te bezsensowne wizyty na których nie dowiadywałam sie niczego nowego popatrzyli osłuchali i prosze umówic sie na kolejna wizyte. Jeśli ktoś ma poważne i przewlekłe problemy polecam Rabke leżałam z synem 10 dni miał szczegółowe badania miedzy innymi na mukowiscydozę, zostało mu ustawione leczenie i po 4 latach nie mamy problemów z astmą i uczuleniami. Teraz walcze z tym samym u córki:(((
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: arelgolog
hava 2011-03-21 13:48:33
ALERGOLOG się pisze :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: arelgolog
konto usunięte 2011-03-21 14:56:38
Polecam dr. Pawłowskiego w Nowym Sączu na ul. Wiśniowieckiego tel.184427444 chodzą do niego już dosyć długo.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: arelgolog
tutamka 2011-03-25 15:42:39
dr Perek. Przyjmuje w Sączu w poliklinice na ul Żółkiewskiego. Oczywiście z NFZ oraz prywatnie. Namiarów poszukaj w necie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in