14°   dziś 18°   jutro
Czwartek, 28 marca Aniela, Sykstus, Joanna, Antoni, Sonia
1203

Hyde Park

Apollo - porażka!

royski 2015-08-15 09:36:55
W Limanowej nie ma prawdziwej pizzy, to pizzopodobne twory ociekające tłuszczem w dodatku na bardo grubym cieście ...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Apollo - porażka!
sweetfocia 2015-08-15 10:54:00
A co, rączek nie masz aby sam sobie jedzonko zrobić? :P:P:P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Apollo - porażka!
kinia434 2015-08-15 11:14:57
@azsxdcfv...a ja Ci tak odpisze , również nie mam nic wspólnego z pizzeria Apollo oprócz tego ,ze z rodzina jesteśmy jej klientami ...i powiem Ci co oznacza długie czekanie na pizze......ilość zamówień jej i że mają popyt na nią.... uwierz ,że wolę czekać godzinę i zjeść dobrą pizzę niż 20 minut z innej i jakąś "podeszwę "....a z każdego lokalu żeśmy spróbowali pizz...jedynie jeszcze w Dominikanie Dobrej jest pizza która nadaje się do zjedzenia....

@royski...piszesz ze "Limanowej nie ma prawdziwej pizzy" .. jedynie w prawdziwej Włoskiej pizzerii można zjeść doskonała pizzę np w Pomodorino czy BAR ITALIANO PIZZERIA w Krakowie ....ale tam 9 zł na małą Ci na nią nie wystarczy....tak że z takimi cenami w Limanowej świeciła by pustkami...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Apollo - porażka!
azsxdcfv 2015-08-15 14:00:55

Witam,
Na wstępie zaznaczam,że nie jestem z konkurencji bo pewnie to zostałoby mi zarzucone.
Chciałam przedstawić sytuację, która miała miejsce w dniu dzisiejszym w tej pizzerii. O tym, abyśmy doczekali się w tym lokalu na pizzę to chyba graniczy z cudem. Po ponad godzinnym (75 minut) czekaniu na MAŁĄ pizzę wyszliśmy z lokalu. Podobna sytuacja miała już miejsce jednak postanowiliśmy dać drugą szanse temu lokalowi i poszliśmy tam kolejny raz a zarazem ostatni. DRODZY WŁAŚCICIELE- róbcie tak dalej... już nie od jednej osoby słyszę niepochlebne opinie na wasz temat!

Osoby wahające się gdzie zjeść- odradzam pizzerię Apollo.

Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Apollo - porażka!
azsxdcfv 2015-08-15 17:33:19
A co Cię to obchodzi ? :)
Mam ochotę i pieniądze to idę zjeść " na mieście ".
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Apollo - porażka!
cogito 2015-08-17 23:04:40
A ja zapraszam do Caverny w sowlinach. Pizza pyszna ale w weekendy czasem ciężko o wolne miejsce mimo tak duzego lokalu.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Apollo - porażka!
maciek333 2015-08-26 22:50:05
Nie wiem jak jest u Was dlatego że nie znalazłem się na waszym miejscu wobec czekania na zamówiony towar ale ja sobie chwalę te knajpke jedzonko jest super pierwsza klasa a czekanie no cóż jak jestem głodny a chce zjeść bardzo dobrze to poczekać mogę. Pozdrawiam właścicieli :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Apollo - porażka!
rejestrator 2015-08-30 09:14:19
Są pizzerie w okolicach Limanowej gdzie pizza kosztuje z sosem 40zł...i jakoś nie świeci pustkami...powyżej godziny się nie czeka bo nie przyjmują wtedy zamówień...nie ma co z ludzi robić desperatow czekajacych na kawałek ciasta drożdżowego z seropodobnym dziadostwem 75min.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Apollo - porażka!
Vitaliss 2015-08-30 21:29:35
Trochę mnie zdziwił ten temat i te komentarze na temat Apollo. Podczas tego weekendu postanowiłem skorzystać z usług tejże knajpki po długiej, prawie 2 letniej przerwie i jestem bardzo zadowolony. Nic nie rozczarowało. Korzystałem stacjonarnie jak i zamówienie do domu. Czas oczekiwania w/g mnie ok. Zawsze byłem uprzedzany ile mniej więcej będę czeka i w każdym przypadku wyrabiali się dużo wcześniej. Na terenie limanowej jak i podejrzewam powiatu nie ma lepszej pizzy :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in