Baner Baner
7°   dziś 8°   jutro
Wtorek, 16 kwietnia Cecylian, Bernadeta, Julia, Ksenia, Erwin, Biruta
4270

Porady

angina co dwa tygodnie

ulllaa 2012-08-09 10:31:02
Witam,
mam siostrzeńca dwuletniego który średnio co dwa tygodnie ma anginę:( czy ma ktoś może jakiegoś godnego polecenia specjalistę, który mógłby pomóc?? bardzo proszę o info jeśli ktoś może.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: angina co dwa tygodnie
MalaMi33 2012-08-09 12:01:34
Dr. Przeklasa laryngolog przyjmuje w Mszanie Dolnej prywatnie, wizyta napewno ok 100zł ale naprawde warto. Było juz na forum o tym lekarzu i z tego co wiem ktos namiary "chyba" podawał, pozdrawiam :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: angina co dwa tygodnie
budu 2012-08-09 12:10:54
Polecam dr Przeklase- najlepiej wybrać się do niego od razu z wymazem z gardła( zasugerował by badania zrobić w Krakowie w porządnym laboratorium np.http://www.cbm.com.pl/ .Być może dziecko ma bakterie, którą nie da się zabić antybiotykami- tak jest w moim przypadku z tym że mnie anginy nie atakują, ale mój brat przez tą bakterie miał wycinane migdałki bo też miał non.stop anginy.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: angina co dwa tygodnie
beata8555 2012-08-09 21:03:46
Witam,u mnie córka też zaczeła w wieku dwóch lat mieć anginy i też co dwa tygodnie,tak najlepiej zrobić wymaz z gardła i trafią na dobrego lekarza ja mogę polecić doktor Anne Kobos ze Sącza w tygodniu przyjmuje po 16.00,a w soboty od rana to jej numer telefonu 501772830.Pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: angina co dwa tygodnie
silva 2012-08-09 21:22:51
A czy ktoś może polecić pana dr Mieczysława Kossek?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: angina co dwa tygodnie
MalaMi33 2012-08-10 11:22:23
ooo Pana M. Kosska ja rowniez polecam on w rabce przyjmowal dawniej a teraz nie wiem. Mnie leczył długie lata i naprawde dobry specjalista.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in