7°   dziś 10°   jutro
Piątek, 19 kwietnia Adolf, Tymon, Włodzimierz, Konrad, Leon, Leonia, Tytus
4270

Porady

ALVARO CZY TERAZMY??? POMOCY!!!

engel 2015-05-11 17:28:40
Witajcie,
chciałem Was prosić o pomoc. Planujemy z narzeczoną ślub i jesteśmy w trakcie poszukiwań zespołu. Chciałem zatem prosić Was o radę,ponieważ nasz wybór padł na dwa zespoły. Mnie podoba się bardziej zespół ALVARO natomiast moja druga połówka jest za TERAZMY. Oglądaliśmy płyty z wesel, na których grali,ale wiadomo,że w realu zawsze się to różni. Chciałem prosić tych, którzy słyszeli jednych lub drugich albo oba zespoły o opinię. A jeśli nie to są na youtube urywki z wesel i gdybyście mogli poświęcić chwilkę na przesłuchanie i wyrazić swoje zdanie będę ogromnie wdzięczny. Pozdrawiam serdecznie i z góry bardzo dziękuję wszystkim życzliwym osobom za pomoc!!!:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ALVARO CZY TERAZMY??? POMOCY!!!
krystek2210 2015-05-11 22:06:29
Moim zdaniem lepszą opcją jest zespół TERAZ MY.

A tak z ciekawości słuchaliście zespołu Ex-TIM?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ALVARO CZY TERAZMY??? POMOCY!!!
engel 2015-05-12 15:00:36
krystek2210,
pierwszy raz słyszę tę nazwę,ale przesłuchałem sobie ich składankę na yt i grają bardzo przyjemnie, a wokalistka ma ładny głos. Z tego, co się zorientowaliśmy zespół TERAZMY jest dużo droższy od ALVARO. Mam nadzieję,że w tym przypadku cena idzie w parze z jakością:) Może ktoś jeszcze się wypowie?Bardzo proszę. krystek2210 dziękuję :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ALVARO CZY TERAZMY??? POMOCY!!!
onax3 2015-05-12 17:45:23
TERAZMY!!!!!!!!!! Jestem fanką tego zespołu ! :) Byłam na weselu gdzie grali i są najlepsi !!! POLECAM ich !!! :) :) :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ALVARO CZY TERAZMY??? POMOCY!!!
tutamka 2015-05-13 11:18:29
zdecydowanie i jednogłośnie ALVARO ! :)https://img.limanowa.in/img/emotikony/warning.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ALVARO CZY TERAZMY??? POMOCY!!!
engel 2015-05-13 12:13:25
onax3, tutamka,
dziękuję serdecznie :) Mam nadzieję,że wypowie się ktoś jeszcze.Im więcej opinii tym lepiej. tutamka to, co mogę stwierdzić na pewno to, że Pani z zespołu ALVARO ma nieziemski głos. Pani z zespołu TERAZMY nie ma przy niej szans, ale moja kobieta jest nieugięta. Ja też się poddawać nie zamierzam i czekam na kolejne opinie:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ALVARO CZY TERAZMY??? POMOCY!!!
MrSoni 2015-05-14 12:39:35
Zdecydowanie TerazMy!
engel nie wiem czemu twierdzisz, że wokalistka z TerazMy nie dorównuje głosem wokalistce z Alvaro :) Mi osobiście o wiele bardziej podoba się wokal TerazMy. Na ich stronie jest też informacja o tym, że Asia kształci swój głos w Katowicach, więc poszła typowo w kierunku muzycznym. Nie twierdzę jednak, że wokalistka z Alvaro nie potrafi śpiewać. Według mnie Alvaro ma mało ambitnie zrobione piosenki. Kolejny plus moich idolów to 4 teledyski, które cieszą się ogromną popularnością, a ponadto mają większy zasób instrumentów i różnorodność w wokalach. Należy patrzeć na ogół plusów i minusów :)

Podsumowując: Obydwa zespoły są świetne i pewnie szybko zapełniają swoje terminy. Zamiast robić takie ankiety nie lepiej już powoli pytać o to, czy zespoły mają wolne w dzień, w którym chcesz wziąć ślub? I tak nie ma co słuchać internautów. Powinieneś dogadać się ze swoją żoną, bo właśnie na tym polega małżeństwo, żeby iść na kompromis (np. Ty wybierasz zespół, twoja żona katering, albo odwrotnie). Pozdrawiam i życzę powodzenia. :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ALVARO CZY TERAZMY??? POMOCY!!!
engel 2015-05-14 12:54:52
MrSoni,
bardzo dziękuję za zainteresowanie i opinię :) Jest dużo racji w tym, co mówisz. Zwłaszcza ostatnie zdania:) Co do wszystkiego (dom weselny, termin, catering) byliśmy z przyszłą żoną zgodni, natomiast w kwestii zespołu mamy odmienne zdania. Zadając to pytanie chciałem też się dowiedzieć, który z zespołów potrafi lepiej poprowadzić wesele,bawić publiczność, o całokształt ogólnie rzecz ujmując. Pewna bardzo życzliwa Pani, która ma dużo wspólnego z branżą weselną ( jest fotografem) napisała mi na priv, że w tym przypadku dużo lepiej wypada zespół ALVARO. Wiem,że oba zespoły mają wolny termin w tym dniu. Cóż, chyba tak jak mówisz trzeba będzie pójść na kompromis skoro obydwa zespoły są warte uwagi :) Dziękuję i pozdrawiam serdecznie:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ALVARO CZY TERAZMY??? POMOCY!!!
memur123 2015-05-14 13:59:00
Oczywiście,ze ALVARO. Oni przynajmniej sami nie polecają się na tym forum pod różnymi nickami jak ci z zespołu TERAZMY. A MrSoni to pewnie wokalistka tego zespołu lub któryś z jej kolegów. Wystarczy powchodzić na te nicki osób, które polecają zespół TERAZMY żeby wywnioskować,że to oni sami. Co do wokalistki to prawda, wokalistka zespołu ALVARO ma cudowny,czysty głos. W duecie z tym młodym chłopakiem to coś niesamowitego. Zespół TERAZMY ma wokal średni wokalistka w miarę, chociaż fałszuje czasami, a ten chłopak, który śpiewa głos ma również średni,taki nosowy. I kolejny argument to cena. Cena TERAZMY jest z kosmosu,ALVARO jak na taką jakość ma super cenę. Nie słuchaj więc tych wszystkich, którzy Ci tak strasznie polecają zespół TERAZMY bo to oni sami. Bierz ALVARO. Oni nie muszą się promować na forum w taki sposób jak TERAZMY pod przybranymi nickami. Pozdrawiam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ALVARO CZY TERAZMY??? POMOCY!!!
krystek2210 2015-05-14 14:30:49
Twoim zdaniem ktoś kto zakłada konto i odpisuje w tym samym dniu poleca sam siebie? Kurcze... W takim razie, żebyś mógł uwzględnić czyjąś wypowiedź to wypowiadający się tu powinien po założeniu konta odczekać miesiąc zanim coś napisze...? Równie dobrze użytkownik z mniejszym lub większym stażem może być tutaj jak to powiedziałeś członkiem jednego z zespołów - może Ty? :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ALVARO CZY TERAZMY??? POMOCY!!!
memur123 2015-05-14 14:39:39
krystek2210,
ja tylko stwierdzam fakty. Założyciel wątku prosił o radę,więc się wypowiedziałem. Jestem za zespołem ALVARO. Uważam,że TERAZMY się chowa przy tym zespole. To tyle. Decyzja zależy i tak od tego, który bierze zespół na wesele. Pozdrawiam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ALVARO CZY TERAZMY??? POMOCY!!!
krystiankolar 2015-05-14 19:59:52
Ani ten ani tamten zespół! :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ALVARO CZY TERAZMY??? POMOCY!!!
engel 2015-05-14 23:52:30
Dlaczego żaden z zespołów? Podasz jakiś powód?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ALVARO CZY TERAZMY??? POMOCY!!!
Beni87 2015-06-05 14:40:05
Podbijam temat! Proszę o opinie. Zwłaszcza na temat zespołu TerazMy
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ALVARO CZY TERAZMY??? POMOCY!!!
max123456 2015-06-05 15:01:27
Hej moje zdanie jest takie zależy to wszystko od tego pod jakim kontem patrzysz na te zespoły :) np alvaro jak dla mnie to pobawil bym się przez godzinę i miał bym dość gdyż rozwalił by mi głowę od tych saksofonow non stop to samo zero jakiej kolwieg aranżacji :) to samo z zespołem teraz my chodź tam jak dla mnie przyjemniej się słucha i nie cwaniak uja tak ; D hm.. ja osobiście byłem na weselu 2 razy jak przegrywał zespół Tatra z limanowej posłuchaj na youtube. Chłopaki są bardzo mili i podchodzą do sprawy bardzo profesjonalnie :) mają swoje aranze i bawią ludzi tych młodszych i starszych :) tylko chyba terminy dalekie ale warto i w 100% polecam!! Pozdrowienia.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ALVARO CZY TERAZMY??? POMOCY!!!
marekf11 2016-11-28 20:42:49
Witam, Wiem że temat nie jest świeży ale pragnę dodać coś od siebie... Przesłuchałem te zespoły i śmiem twierdzić że obydwie kapele są godne polecenia. Jesli chodzi o dopracowany vokal na dwa głosy Alvaro jest górą niewątpliwie, lecz TerazMy nadrabia tym że przeważnie refreny śpiewają chórem i to jest piękne. Jeśli chodzi o cenę to żaden zespół z tak wysokiej półki jak Alv i TMY niema ustalonej kwoty za przykładową usługę.[przynajmniej tak powinno być]. Np. wesele które zaczyna sie slubem w kościele o 20.00 nie będzie kosztowało tyle co takie z mszą św, o 15.00 itd. lub wesele w maju, a w Boże Narodzenie, czy w Wielkanoc. Myslę że tego nie trzeba nikomu tłumaczyc . Na koniec chciałbym powiedziec że nie jestem z Państwa okolic i niechcę nikogo promować lub tez nie ,mieszkam w Wlkp. i gram w podobnym zespole jak Alvaro czy TerazMy . macie Państwo super zespoły z których można wybierac, korzystać i z tego trzeba sie cieszyc...Bawcie się...Pozdrawiam ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ALVARO CZY TERAZMY??? POMOCY!!!
ann12 2022-06-09 10:43:01
Ja ich nie polecam. Grali u Nas na weselu. Czeste przerwy 3 piosenki przerwa plus dan goracych bylo 4 plus tort. repertuar mieli grac bardziej wiecej disco polo to co teraz sie slyszy. Mowili ze Maja bogaty repertuar itd....Grali duzo za duzo biesiadnych. Plus jeden z wokalistow powiedzial (chyba perkusista) do fotografa ze mlodzi moga se mowic I zyczyc ale Oni tak zrobia swoje i po swojemu. Wiec malo profesjonalne. jakbym sie dowiedziala tego w dniu wesela to inaczej bysmy rozmawiali.... mialam wrazenie ze im sie poprostu niechcialo a nie malo sobie spiewaja za granie.
za bardzo chyba w piorka urosli.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in