7°   dziś 11°   jutro
Czwartek, 25 kwietnia Marek, Jarosław
4272

Porady

Alergolog w Limanowej

qwerta 2014-08-16 13:44:57
Bardzo proszę o jakieś namiary na alergologa w Limanowej
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Alergolog w Limanowej
kinia434 2014-08-17 20:18:47
gwerta w Skrzydlnej przyjmuje trzech alergologów ma NFZ:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Alergolog w Limanowej
paprotka 2014-08-17 22:37:51
W szpitalu w Limanowej jest poradnia alergologiczna przyjmują tam dwie lekarki, wystarczy podejść i zapytać
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Alergolog w Limanowej
blondi105 2014-08-18 14:21:43
W szpitalu w Limanowej w czwartek przyjmuje pani doktor nie wiem jak sie nazywa bo byłam z roczną córeczką 2 razy ale już do niej nie pujdę bo jest tak nie miła, wogóle nie ma podejśćia do dzieci i pracę wykonuje chyba z przymusu bo napewno nie z powołania,gdyby lubiła swoją pracę to by nie była tak nie uprzejma i wręcz robi człowiekowi łaskę ze z nim rozmawia,tragedia - nie polecam nikomu tej pani,druga pani przyjmuje w środy jest podobno o niebo lepsza nie byłam jeszcze ale przepisałam moją małą do tej pani doktor.Natomiast jest prywatnie lekarz przyjmuje w soboty na (starej poczcie)alergolog pulmonolog z Rabki słyszałam ze bardzo dobry BADAWI MOHAISEN namiary na tego pana doktora można znależć w internecie.Pozdrawiam:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Alergolog w Limanowej
Manuella 2014-08-20 14:58:25
Prosze bardzo, temat kilka razy poruszany na forum (trzeba troszkę poszukać), tutaj przeze mnie: http://www.limanowa.in/forum/porady,8118.html
Wpisz alergolog to Ci wyskoczy parę tematów.
Do Limanowej (szpital) się nie wybieraj - paranoja. Ja wreszcie doczekałam się terminu - idę w sobotę do Kasiny - przyjmuje lekarz z instytutu z Rabki. W między czasie wylądowałam z dzieckiem w szpitalu - najprawdopodobnie poczatki astmy oskrzelowej. Spotkałam tam 2 matki które leczą swoje dzieciaki od kilku lat - tez u lekarzy z instytutu - chyba w Skrzydlnej - zadowolone są bardzo.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Alergolog w Limanowej
Manuella 2014-08-20 15:00:00
PS. Ten lekarz Badawi też podobno dobry, na NFZ przyjmuje w Klęczanach.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in