Baner
14°   dziś 18°   jutro
Czwartek, 28 marca Aniela, Sykstus, Joanna, Antoni, Sonia
1994

Tematy archiwalne

Akcja "wydalić Romów"... da sie ?? Da!! Tylko trzeba chciec!!!

nicola 2010-08-19 18:24:38
Natknełam sie na tę notke... i jakos tak od razu mi Limanowa przyszła na mysl. http://fakty.interia.pl/swiat/news/francja-wyrzuca-romow-dzis-pierwsza-tura,1520788
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Akcja "wydalić Romów"... da sie ?? Da!! Tylko trzeba chciec!!!
konto usunięte 2010-08-19 18:41:46
tak ... dzisiaj też słyszałam tą informację ...z Francji zostają wydaleni Romowie nawet przebywający tam kilka lat ! Czyli mamy wielkie sprzątanie !
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Akcja "wydalić Romów"... da sie ?? Da!! Tylko trzeba chciec!!!
olek 2010-08-19 19:10:47
w polsce tez takie wydalenia mialy miejsce. wina lezy po stronie wladzy ktora trzesie portkami przed sukienkowymi.wot prawda.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Akcja "wydalić Romów"... da sie ?? Da!! Tylko trzeba chciec!!!
Janek64 2010-08-19 19:13:10
Robaczku obyś miała rację bo wszyscy juz jesteśmy tym zmęczeni.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Akcja "wydalić Romów"... da sie ?? Da!! Tylko trzeba chciec!!!
odessaxxx 2010-08-19 19:17:52
NO i da sie !!!TYLKO trzeba CHCIEC .
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Akcja "wydalić Romów"... da sie ?? Da!! Tylko trzeba chciec!!!
Bogdan 2010-08-19 20:26:29
Do końca września Francja wywala ze swojego kraju wszystkich romów,700 osób.Zgadnijcie gdzie się osiądą??W LIMANOWEJ,a konkretnie?Na...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Akcja "wydalić Romów"... da sie ?? Da!! Tylko trzeba chciec!!!
nicola 2010-08-19 22:30:39
Bogdan nie kracz...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Akcja "wydalić Romów"... da sie ?? Da!! Tylko trzeba chciec!!!
borek 2010-08-19 22:35:19
Oczywiście,swój ciągnie do swojego.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Akcja "wydalić Romów"... da sie ?? Da!! Tylko trzeba chciec!!!
przemowrc 2010-08-19 23:01:54
Tylko czekać, aż Polski rząd z otwartymi rękami ich będzie przyjmował... Szkoda, ze nasi możnowładcy nie mają na tyle jaj, żeby posprzątać ten syf z kraju.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Akcja "wydalić Romów"... da sie ?? Da!! Tylko trzeba chciec!!!
ben33 2010-08-20 00:01:23
dostają romowie z Francji kase gdy wyjeżdżają,a potem wracają i znowu wyjeżdżają i tak w kółko.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Akcja "wydalić Romów"... da sie ?? Da!! Tylko trzeba chciec!!!
limas 2010-08-20 08:17:02
trzeba posprzątac ale nie do innego kraju bo to nic nie da. albo sie podporządkujesz prawu jakie obowiązuje w danym kraju albo sąd wyrok i więzienie. biały jeżeli nie pracuje nie płaci rachunków idzie siedziec dlaczego nie jest tak z romami przecież maja takie samo polskie obywatelstwo jak my wszyscy. do urzędników zacznijcie sprzątać bo inni juz to robią.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Akcja "wydalić Romów"... da sie ?? Da!! Tylko trzeba chciec!!!
konto usunięte 2010-08-20 14:10:00
w listopadzie wybory .Wybierzmy tych którzy ostatecznie rozwiaza kwestie cyganska w limanowej.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Akcja "wydalić Romów"... da sie ?? Da!! Tylko trzeba chciec!!!
olek 2010-08-20 18:53:27
tylko czy tacy beda?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Akcja "wydalić Romów"... da sie ?? Da!! Tylko trzeba chciec!!!
konto usunięte 2010-08-20 19:45:14
jedyna możliwość na Fabrycznej to są skuteczne działania Policji, prokuratury /każde przewinienie= wszczęcie postępowania sądowego/ albo się uspokoją albo trafią do więzienia. Niereagowanie na popełnianie przestępstw, słaba ich wykrywalność doprowadza do zwiększenia ich liczby, eskaluje konflikt egzystujących ze sobą społeczności, może doprowadzić do najgorszego czyli nawoływania do nienawiści rasowej, etnicznej, do linczu. Jedynie zapobiec może nie biskup, burmistrz, starosta lecz skuteczna, efektywna, sprawna Policja oraz prokuratura.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Akcja "wydalić Romów"... da sie ?? Da!! Tylko trzeba chciec!!!
kot 2010-08-20 23:27:24
Podobno Burmistrz przygotowuje akcje.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Akcja "wydalić Romów"... da sie ?? Da!! Tylko trzeba chciec!!!
przemowrc 2010-08-21 00:12:10
ZOMO... gdyby istniala ta organizacja, zapanowalby spokoj. Są chętni, by ją ożywić? Zbieram zapisy...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Akcja "wydalić Romów"... da sie ?? Da!! Tylko trzeba chciec!!!
Bogdan 2010-08-21 21:47:32
Romom wszystko jedno czy są we więzieniu czy są na terenie Limanowej,wszędzie mają takie same prawa,ale ich krajem jest Bułgaria i Rumunia.I tam ich odesłać skąd przyszli.Cygan u cyganów,murzyn u murzynów i będzie porządek.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Akcja "wydalić Romów"... da sie ?? Da!! Tylko trzeba chciec!!!
loleklima 2010-08-22 09:30:00
bogdan jesteś debilem i tyle.....
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Akcja "wydalić Romów"... da sie ?? Da!! Tylko trzeba chciec!!!
borek 2010-08-22 12:04:50
loleklima; to ty jesteś cyganem? Trafiony zatopiony.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Akcja "wydalić Romów"... da sie ?? Da!! Tylko trzeba chciec!!!
111ksiadz 2010-08-22 15:38:27
Bogdan i borek-to jedna osoba.Przedstawiciel debilnej części społeczeństwa limanowskiego.Rasista,ksenofob,czubas-zasiew Jarusiowy.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Akcja "wydalić Romów"... da sie ?? Da!! Tylko trzeba chciec!!!
borek 2010-08-22 20:26:41
111Ksiądz;o jak Ty się mylisz.Znamy się tylko z widzenia,a jedno o drugim nic nie wie.Obydwa uśmiechamy się tylko do Ciebie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Akcja "wydalić Romów"... da sie ?? Da!! Tylko trzeba chciec!!!
Bogdan 2010-08-23 08:23:01
E,E,e,111ksiądz-to mores.czyżby kolejny trafiony zatopiony.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Akcja "wydalić Romów"... da sie ?? Da!! Tylko trzeba chciec!!!
loleklima 2010-08-23 09:27:14
ps. ja jestem kosmitą...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Akcja "wydalić Romów"... da sie ?? Da!! Tylko trzeba chciec!!!
loleklima 2010-08-23 09:28:38
a moresów na Z.A. raczej niema pajacu....
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Akcja "wydalić Romów"... da sie ?? Da!! Tylko trzeba chciec!!!
gerar 2010-08-23 12:07:33
111Ksiadz nie pisz o ludziach ze są debilami albo rasistami,to nie jest rasizm. Proponuje Ci zamieszkaj z Mietkiem to możliwe że zmienisz poglądy.Zaje******* sąsiadów byś miał jak by cie Mietek doszedł dostał byś w ryło kilka razy skopali by ci ja** h*** do bozi byś dostał, a na koniec to by ci mogli jeszcze w pięciu komin przeczyścic i wtedy byśmy poznał boga.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Akcja "wydalić Romów"... da sie ?? Da!! Tylko trzeba chciec!!!
borek 2010-08-23 21:49:24
gerar;liczyłem na to ,ale że aż tak po nim polecisz to na to nie liczyłem.Dziękuję.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Akcja "wydalić Romów"... da sie ?? Da!! Tylko trzeba chciec!!!
111ksiadz 2010-08-24 10:38:30
Nie jesteś w stanie mnie obrazić.Nie ważne co pisze,ważne kto pisze.Nie powinienem ripostować,ale zrobię wyjątek.Otóż w latach 60 ubiegłego stulecia mieliśmy za sąsiadów właśnie cyganów.Nic nie"ginęło",nosili zakupy mojej mamie,mnie tornister do szkoły,sprzęt do klubu.Co się stało?Kto jest temu winien?-WY!Dostaliście demokrację i nie wiecie co z tym zrobić!Macie swoich sukienkowych,którzy ich popierają(a jeśli nawet są neutralni)dlaczego nie Was-większość!-WIĘCEJ NA TACĘ!Macie własnych przedstawicieli-radni,burmistrz,starosta-SAMI WYBRALIŚCIE! Powodzenia-TAK TRZYMAĆ!Kto odpowiada za policję?-Wasz człowiek.Czy po tych jajach w Limanowej spadła jakiemuś policajowi czapeczka?-(nic na ten temat TOP nie pisał).Śmieje się cała Polska i część Europy.Dobrze Wam wychodzi tylko jedno:biadolenie,bezrobocie i okrzyki-stary komuch,mores,żyd pier....,pedał jeb....i mason.Gratuluję,życzę powodzenia.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Akcja "wydalić Romów"... da sie ?? Da!! Tylko trzeba chciec!!!
gerar 2010-08-24 11:04:04
borek Ja nic do gościa nie mam ale niech nie robi ze wszystkich rasistów.Wisi mi na końcu czy ktoś jest Romem, Yugolem, Bułgarem czy Polakiem jak przegina to trzeba go ustawić
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Akcja "wydalić Romów"... da sie ?? Da!! Tylko trzeba chciec!!!
piotrlimano 2010-08-24 11:04:48
Jegomość-piękna riposta.Może w tych zagotowanych główkach coś się ostudzi i przejrzeją na oczy.Pozdrawiam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Akcja "wydalić Romów"... da sie ?? Da!! Tylko trzeba chciec!!!
111ksiadz 2010-08-24 11:21:18
To nie mój wymysł,że duża część limanowskiego społeczeństwa to rasiści-tak krzyczy połowa Polski.Wejdź na inne fora-przeczytaj,przeanalizuj.I jeszcze jedno,młody człowieku nie musisz mnie ustawiać,na limanowskie warunki jestem"ustawiony aż nadto".
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Akcja "wydalić Romów"... da sie ?? Da!! Tylko trzeba chciec!!!
gerar 2010-08-24 13:37:42
111Ksiadz Jak jesteś naprawdę księdzem nr.1 to normalne że jesteś ustawiony na Limanowskie warunki aż nadto, ale nikomu tym nie zaimponujesz.Nie mam zamiaru Cie ustawiać to nie o tobie mowa. Piszemy o ludziach którzy w żaden sposób nie chcą się dostosowac do normalnych zachowań tak jak Mietek
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Akcja "wydalić Romów"... da sie ?? Da!! Tylko trzeba chciec!!!
borek 2010-08-24 13:56:32
gerar;mnie to wisi czy jest w naszym kraju czarny,żółty czy zielony,już i tak jest kolorowo,agresja ze strony księdza jest słabością własnej osobowości.No cóż;chore drzewo rodzi chore owoce.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Akcja "wydalić Romów"... da sie ?? Da!! Tylko trzeba chciec!!!
gerar 2010-08-24 15:04:20
Widzisz borek to tylko u nas w Limanowej jest tak ze jak klepniesz Roma to od razu rasista jesteś.Przyjdzie z bratem wyklepiesz dwóch to są prześladowani. Opieka kasy nie da no to już jest dyskryminacja.Media natomiast żyją z sensacji prawda jest taka ze miejsce Mietka jest w kontenerze.Jeżeli Mietek chce 5 pokoi to niech mu kupią mieszkanie na Nowej Hucie ale by się chłopaki z Huty ucieszyli.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Akcja "wydalić Romów"... da sie ?? Da!! Tylko trzeba chciec!!!
gerar 2010-08-24 15:12:42
111Ksiadz Jak jesteś naprawdę księdzem nr.1 to normalne że jesteś ustawiony na Limanowskie warunki aż nadto, ale nikomu tym nie zaimponujesz.Nie mam zamiaru Cie ustawiać to nie o tobie mowa. Piszemy o ludziach którzy w żaden sposób nie chcą się dostosowac do normalnych zachowań tak jak Mietek
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in