Baner Baner
12°   dziś 16°   jutro
Piątek, 26 kwietnia Marzena, Klaudiusz, Maria, Marcelina, Ryszard
2168

Wydarzenia

5 wyścig górski - Przełęcz pod Ostrą

MalaMi33 2013-06-18 21:36:12
Co myslicie o tym wyścigu ? Szczególnie interesują mnie wypowiedzi mieszkańców Starej Wsi. :)
Ja ogólnie jestem na Nie... A co na to reszta mieszkańców
?? zachęcam do dyskusji :)

:):)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: 5 wyścig górski - Przełęcz pod Ostrą
obcy8 2013-06-18 22:03:28
też jestem na Nie! nie powinno być niczego w Limanowej! kto to widział żeby robić impreze na skale europejską w naszym pieknym mieście! skandal!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: 5 wyścig górski - Przełęcz pod Ostrą
misiek2121 2013-06-18 22:17:17
dokladnie zgadzam sie :D jeszcze impreza nie wziazana z kosciolem skandal :D:D | oczywiscie to zart bardzo dobrze ze orgazowana jest TAKA WIELKA impreza i nic sie ludziom nie stanie jesli przez jeden weekend beda maly utrudnienia
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: 5 wyścig górski - Przełęcz pod Ostrą
konto usunięte 2013-06-18 22:33:28
To jest Projekt X ksiądz jedynie potem może wieczne odpoczywanie zmówić jestem za aby organizować więcej takich imprez :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: 5 wyścig górski - Przełęcz pod Ostrą
kolanko 2013-06-18 22:43:52
Jako mieszkanka Starej Wsi jestem na nie...za duże utrudnienia...na 2dni jesteśmy jakby odcięci od świata...jest 21wiek...bez jaj.Powinny być zrobione jakieś drogi objazdy itd. A my mamy za to już prawie dziurę na dziurze w tym asfalcie na Starówce. Za to z punktu widzenia nie mieszkańca to same plusy promocja gminy no i coś się dzieje w końcu...:D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: 5 wyścig górski - Przełęcz pod Ostrą
bearchen 2013-06-18 22:56:19
Oddajcie go mojej gminie, z pewnoscia sie ucieszy, mieszkancy rowniez :P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: 5 wyścig górski - Przełęcz pod Ostrą
jb89 2013-06-19 07:08:03

Ale pieniądze, które zostawią zawodnicy i kibice to umiecie policzyć.

Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: 5 wyścig górski - Przełęcz pod Ostrą
kolanko 2013-06-19 16:13:39
Ja na tym nie zarabiam ani złotówki, i to z własnego wyboru nie mam zamiaru wynajmować domu obcym ludziom. Ale absolutnie uważam że skoro już cierpimy na tym to niech przynajmniej ktoś sobie na tym zarobi.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: 5 wyścig górski - Przełęcz pod Ostrą
antoni 2013-06-19 18:00:36
"jb89" pieniadze to tylko zarabia auto moto klub i sklepiki wokół wyścigu. Dzieci nie maja na jeżdżenie do szkoły - dużo drug wyamaga remontów a powiat z miastem ładują kase tam na pobocza itp
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: 5 wyścig górski - Przełęcz pod Ostrą
MalaMi33 2013-06-19 20:14:13
"antoni" ma rację ze zarabia na tym tylko i wyłacznie Auto Moto Klub i sklepy... "jb89" umiemy liczyc ale nigdy nie widzimy tych pieniedzy ani nie mówi sie o kwotach jakie zostawiaja kibice i zawodnicy. "bearchen" bierz wyścigi do siebie a pózniej bedziesz tu to wszystko wyklinać. "polak" skoro tak ci sie podoba ze rajd jest to po wyscigu pozbieraj smieci po kibicach i zawodnikach, zapłać miejscowym rolnikom za zniszczone plony a przedewszystkim zadbaj o to by szanowni organizatorzy uzgadniali wszystkie postoje przyjezdnych handlarzy autek i innyhc duperelli z włascicielami działek a nie żeby takie przyjezdne cwaniaki panoszyli sie na posiadłościach prywatnych. Kolanko dobrze zauwazyła ze normalnych objazdów nie ma a asfalt na starówce woła o pomstę do nieba
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: 5 wyścig górski - Przełęcz pod Ostrą
aramis 2013-06-19 20:39:39
Jestem za.Proponuję na przyszłość więcej udogodnień dla kibiców.Nic przyjemnego iść pieszo np. od ZUS-u do linji startu-proponuję ul. do S.Wsi od ul.Bema zrobić jednokierunkową a po lewej stronie parking dla gości często jadących z daleka.Sam mieszkam przy tej drodze ale jakoś bym się poświęcił dla dobra wielu.[gdzie ta polska gościnność]
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: 5 wyścig górski - Przełęcz pod Ostrą
viva 2013-06-23 12:32:47
jestem mieszkana . sami nie wiecie co wypisujecie 2 dni bez samochodu da sie przezyc w koncu cos sie dzieje . nic tylko narzekac umiecie . jak wam zal ze amk zarabia to sami cos zoarganizujcie.a ile amk musi wydac np na policje straz pozarna karetkizdaje sobie ktos sprawe
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: 5 wyścig górski - Przełęcz pod Ostrą
MalaMi33 2013-06-23 14:40:58
@viva to co oni wydają na karetkę policję straż itd to kropla w morzu z tych pieniedzy z których zarobią. Jak jestes tak bardzo za to teraz zapłać za parkingi i postoje tych którzy wjechali bez niczyjej zgody na prywatne posesje miejscowych rolników oraz te posesle w pewnym stopniu zniszczyli.... Byłam widziałam opinii wysłuchałam i wiem jak jest...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: 5 wyścig górski - Przełęcz pod Ostrą
malopol 2013-06-23 19:26:48
ja jestem jak najbardziej za takimi imprezami, wreszcie coś ciekawego dzieje się w Limanowej
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: 5 wyścig górski - Przełęcz pod Ostrą
awedwelle 2013-06-24 11:11:16
problemem jest komunikacja dla kibiców, zamknieta droga koło Zus i trzeba iść na piechotę z 10 km. może ktoś pomyśli o zmianie organizacji ruchu?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: 5 wyścig górski - Przełęcz pod Ostrą
kili 2013-06-24 12:11:31
Narzekacie jak te baby! nie robmy nic, nie będzie nic. Postawcie wielki szlaban przed tą swoją Limanową - będziecie mieli święty spokój.
Jak dla mnie to wielki szacun dla Organizatora!
Wielki minus dla Macka Kota.
A Wy dalej narzekajcie, ze w Limanowej nic się nie dzieje, a jak się dzieje to tez źle.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: 5 wyścig górski - Przełęcz pod Ostrą
jb89 2013-06-24 12:17:38
Proszę nie mylić miejscowości. stara wiocha nigdy nie będzie Limanową.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: 5 wyścig górski - Przełęcz pod Ostrą
jb89 2013-06-24 12:18:38
Szacunek dla służb organizatora. Kot powinien po sobie posprzątać.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: 5 wyścig górski - Przełęcz pod Ostrą
antoni 2013-06-24 18:24:58
a już zadaje pytanie - dlaczego auto moto klub napisał w mediach że parkingi są prywatne a tak naprawdę za śmieszne pieniądze wynajął to klub i 10zł z postoju szło dla klubu, a nam się pisze że parkingi są prywatne więc jak to jest?https://img.limanowa.in/img/emotikony/error.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/error.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/error.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: 5 wyścig górski - Przełęcz pod Ostrą
MalaMi33 2013-06-24 21:17:53
jb89 widać jesteś z limanowej ale kulturę masz prosto z obory... Miejscowość nazywa się Stara Wieś a nie "stara wiocha" widzę słownictwo masz jeszcze z średniowiecza.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: 5 wyścig górski - Przełęcz pod Ostrą
bearchen 2013-06-24 23:22:30
Rozumiem, ze byc 2 dni "odcietym od swiata" to nic przyjemnego, ale okazcie troche wyrozumialosci. Boze co wy sie ostekacie. Nic nie robcie w ogole zabijcie dechami ten powiat, nawet ptaki niech do gory doopami lataja, zeby nie przy**aly. Nie takie rzeczy robia w innych miastach i kazdy probuje sie dopasowac i jakos przebolec niedogodnosci.

MalaMi czy bardzo ucierpialas przez ten weekend?? Stalo sie cos strasznego o czym nie wiemy? Jak dlugo jeszcze bedziesz roztrzasac ten temat? Bylo minelo, za rok znow wroci i bardzo dobrze. I powiem Ci, ze chetnie bym sobie zabrala ten wyscig do siebie, gdyby to tylko odemnie zalezalo. Dobranoc.https://img.limanowa.in/img/emotikony/error.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: 5 wyścig górski - Przełęcz pod Ostrą
ROMET 2013-06-25 11:20:50
To za rok zapraszam do pomocy przy Wyścigu wszystkich forumowiczów jeżeli jesteście takim świetnymi ekspertami, siedzącymi przed komputerem i wypisujecie te bzdury na nasz temat https://img.limanowa.in/img/emotikony/important.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/important.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/important.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/important.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: 5 wyścig górski - Przełęcz pod Ostrą
bearchen 2013-06-25 12:36:06
Gdy tylko bede mogla chetnie pomoge. Dla mnie nie jest problemem poswiecic swoj wolny czas, zeby zrobic cos dla dobra ogolu.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: 5 wyścig górski - Przełęcz pod Ostrą
MalaMi33 2013-06-25 20:17:20
@bearchen zauważam , że jesteś bardzo aktywna na tym portalu ale tak naprawdę nie masz nic ciekawego do powiedzenia. Prawie w każdym temacie pojawiają się Twoje wypowiedzi aczkolwiek nic ciekawego ani interesującego nie masz do powiedzenia. Może Tobie się wydaje, że to co piszesz jest śmieszne ale to sie nie trzyma tematu ani nic smiesznego. Czasem należy zastanowić się co się pisze.

ROMET masz rację by zatrudnić forumowiczów - bzdurowiczów, szczególnie "bearchen" do tej hołoty a po 1h będa się śmiać baranim głosem...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: 5 wyścig górski - Przełęcz pod Ostrą
abranet2 2013-06-25 20:32:52
antoni śledzę od pewnego czasu twoje wypowiedzi i powiem ci tak, głupota ludzka jest darem od Boga tego nie da się wyuczyć życzę ci dużo zdrowia.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: 5 wyścig górski - Przełęcz pod Ostrą
ziomal544 2013-06-25 20:45:56
@malami33 weź się lepiej pieprzni w łeb i ni filozofuj tutaj jak tobie ktoś zniszczył uprawe albo zaparkował samochód na prywatnej posesji to idź ze skargą do organizatorów !!! A skoro ludzie chodzili po czyichś uprawach czy polach to widzocznie ci rolnicy wyrazili na to zgodę ! tak samo z parkingami jak ludzie pozwalali to przyjezdni zostawiali auta i szli dalej!! i jeszcze jedno droga była zamknięta dopiero koło kapliczki jak jest przelot na Stara Wieś Wola :D tak że jak ci nie odpowiada to sb wynajmi gdzieś hotel na 3 dni i będziesz maiła święty spokóoj !!!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: 5 wyścig górski - Przełęcz pod Ostrą
MalaMi33 2013-06-25 21:00:58
ziomal544 najpierw sam się pieprznij w łeb a pozniej namawiaj do tego innych. Mi nic nie zniszczono ale rolnicy poniesli szkody a Ty ziomal544 widać tyle wiesz o pracy w polu i o tym jak rolnicy ciezko pracują , co kot w płot narobił... Ja nie myślę wynajmować pokoju na okres wyścigu ponieważ mam swój dom a że Ty cos podskakujesz świadczy o tym że masz korzyści z tego wyścigu... A jesli chodzi o organizatorów to są tacy którzy się za nich wezmą ja nie musze :) ziomal544 nie podskakuj siądź na tylku i przytakuj.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: 5 wyścig górski - Przełęcz pod Ostrą
berik23 2013-06-26 08:25:15
Jest i druga nawiedzona pewnie panna przed okresem.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: 5 wyścig górski - Przełęcz pod Ostrą
konto usunięte 2013-06-26 11:20:34
Muszą jej już w domu nie słuchać skoro wylewa swoje żale na forum praktycznie do wszystkich. Problemy osobowościowe rozwiązuje psycholog albo ksiądz. Don`t Cry maleńka:-(:-(:-(
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: 5 wyścig górski - Przełęcz pod Ostrą
franek26 2013-06-26 12:12:13
Czytam te wszystkie wypowiedzi i zastanawiam się jak wiele JADU TU PŁYNIE z KOTEM fakt wtopa ale to jest wyścig takie rzeczy się zdarzają olej może zgubić każdy zawodnik
nikt nie docenia pracy setek ludzi którzy nie spali parę dni żeby tą imprezę stworzyć ja jeszcze wczoraj widziałem jak pracowali na ostrej .KRYTYKOWAĆ JEST ŁATWO skoro jet tylu EKSPERTÓW to zgłaszać się do AMK i pomagać w organizacji wyścigu z tego co wiem to DYREKTOR który pracuje cały rok na tą imprezę chetnie przyjmie wszą pomoc POZDRAWIAM CAŁA EKIPĘ Z AMK
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: 5 wyścig górski - Przełęcz pod Ostrą
franek26 2013-06-26 12:20:53
Jeszcze jedna sprawa byłem na wyścigu nikt mnie nie skasował za parking a bynajmniej nie widziałem nikogo z AMK żeby kasował za parkingi pola wokoło Starej Wsi są prywatne i właściciele tych posesji sami decydują czy parkowanie na nich może być darmowe
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: 5 wyścig górski - Przełęcz pod Ostrą
bearchen 2013-06-26 13:06:00
Jezeli moje wpisy Ci nie odpowiadaja to ich poprostu nie czytaj.
Twoje zale, ktore plyna jak rzeka tylko dlatego, ze moze Ci przez 2 dni spac w dzien nie bylo dane sa tak interesujace, ze zasluguja na pierwsza strone.
Siedzisz juz od tygodnia i biadolisz jak stara babka a wlasciwie powtarzasz sie w kolko i nic ciekawego nie piszesz, poza tym, ze komu cos tam zniszczono, tak jakby CIe to interesowalo. Skoro nie wyrzadzono szkody Tobie to co tak ujadasz?
A zreszta... szkoda mi czasu na dyskusje z Toba
EOT.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: 5 wyścig górski - Przełęcz pod Ostrą
jb89 2013-06-26 13:11:58
Brawo @berachen, @Franek26!!! Wreszcie Ktoś mądrze i rzeczowo.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: 5 wyścig górski - Przełęcz pod Ostrą
pinokio12 2013-06-26 13:25:55
Co za ludzie! Wszystko nie, nie ale biadolić, że wszyscy omijają te okolice
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: 5 wyścig górski - Przełęcz pod Ostrą
franek26 2013-06-26 13:37:29
Jak dalej będziecie KRYTYKOWAĆ ORGANIZATORÓW to zapewne będzie ICH to zachęcać do organizacji następnych imprez na naszym terenie .Portal czytają osoby z poza naszego terenu więc dobrze to o nas nie świadczy .Moim zdaniem impreza była dobra sobota książkowo niedziela sami wiecie zdarzenie losowe z KOTEM.Narzekacie na VIP ale to dzięki ich kasie są takie imprezy.Moim zdaniem obecność skoczków jest też potrzebna oni przyciągają media a to ma zapewne wpływ w negocjacjach ze sponsorami.To co się stało w niedziele to PECH KOTA I NAS OGLĄDAJĄCYCH WYŚCIG.TAKI TO JEST SPORT.
Pozdrawiam.PIOTRKA MIRKA I PANA BOGDANA:D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: 5 wyścig górski - Przełęcz pod Ostrą
pinokio12 2013-06-26 13:47:35
W powiecie kupił dom słynny śpiewak operowy to może on za rok zgodzi się być pilotem i dla bezpieczeństwa jako kierowca amator w przeciwieństwie dla wszystkich mieszkańców zawodowców pojedzie moze rowerem z chorągiewką i zamiast syreny będzie spiewał. To będzie odpowiedni poziom dla tak wsyblimowanych gustów. Wstyd.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: 5 wyścig górski - Przełęcz pod Ostrą
abranet2 2013-06-26 14:42:13
@pinokio12 jestem dumny z ciebie, aleś im dowalił to tylko szurnięty może tak pisać ,drugim razem poproś mamę żeby ci sprawdziła to co piszesz i dopiero wysyłaj.Gdzie w tak małej główce tyle mądrości u ciebie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: 5 wyścig górski - Przełęcz pod Ostrą
pinokio12 2013-06-26 14:46:54
a idż że precz człowiecze i jeszcze jedno nie udaj/cie/ górali
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: 5 wyścig górski - Przełęcz pod Ostrą
franek26 2013-06-26 14:53:49
Dokładnie ABRANET2 KRYTYKOWAĆ PROSTO niech pomogą żeby poprawić organizacje a nie PISAĆ I NARZEKAĆ
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: 5 wyścig górski - Przełęcz pod Ostrą
MalaMi33 2013-06-26 19:05:44
hmmm bearchen jak byś nie zauważyła to ja pytałam MIESZKAŃCÓW STAREJ WSI o opinię a nie Ciebie czy innych tu wymądrzających się ... Ja w przeciwieństwie do Ciebie bearchen nie śpię do południa bo nie jestem osobą bezrobotną po pierwsze a po drugie dziwi mnie ze wszyscy po wyścigu mądrzy ale przed nikt jakoś się nie wybijał do pomocy przy wyścigu...
jb89 jakiś limanowianin nie będzie obrażał mieszkańców Starej Wsi ,
berik23 skąd wiesz że jestem panną a nie mężatką albo być może nawet i facetem jestem :)
eddie74 akurat jesli chodzi o mnie nie mam problemów osobowościowych ani psychologicznych :) a co do tego możesz mieć pewność ponieważ praca którą wykonuje wymaga 100% pewności co do mojego zdrowia psychologicznego i fizycznego :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: 5 wyścig górski - Przełęcz pod Ostrą
bearchen 2013-06-26 19:23:53
Dla mnie EOT.
Jezeli Cie urazilam w jakikolwiek sposob to sorry.
Milego. :P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: 5 wyścig górski - Przełęcz pod Ostrą
MalaMi33 2013-06-26 19:28:29
heh ludziska ale Wy kłutliwi :D nie ma co rozkminiać tego dalej :D po wyścigu juz , hehe
pozdrawiam wszystkich :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: 5 wyścig górski - Przełęcz pod Ostrą
bearchen 2013-06-26 19:30:53
Juz lepiej he he. Pozdrawiam wszystkich :P.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: 5 wyścig górski - Przełęcz pod Ostrą
tomek23 2013-07-01 18:22:38
żeby była rzecz jasna straż nie dostała ani centa z tego wyścigu druhy stali za 2 bułki i 2 wody mineralne przez 2 dni !!! to się w głowie nie mieści. amk dla siebie kasę bierze a osp ani grosza się nie daje bo po co !! paranoja!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in