Zmiany na oddziale. Szpital zwalnia piętro pod nowe usługi
Limanowa. W Szpitalu Powiatowym w Limanowej przeprowadzono reorganizację oddziału ginekologiczno-położniczego, który został przeniesiony w całości na trzecie piętro. Wolne pomieszczenia na pierwszym piętrze są obecnie modernizowane, a dyrekcja placówki prowadzi rozmowy w celu wprowadzenia tam nowych świadczeń medycznych dla pacjentów.