Zatrzymania w sprawie sutenerstwa
Limanowa. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy policja zatrzymała dwie osoby, które mogą mieć związek z sutenerstwem o którym pisaliśmy wczoraj.
Przypomnijmy, że w środę prokuratura otrzymała materiały z Komendy Powiatowej Policji w Limanowej dotyczące czerpania korzyści majątkowej z uprawniania prostytucji przez inna osobę – sutenerstwa. O sprawie pisaliśmy w artykule: Czerpali korzyści z prostytucji.
Do tego typu sytuacji miało dochodzić w dwóch lokalach na terenie miasta. W agencji miało pracować kilka kobiet spoza granic Polski. W tej sprawie przesłuchano już część świadków.
Jak się teraz nieoficjalnie dowiedzieliśmy policja zatrzymała dwóch mężczyzn z Limanowej, którzy są zamieszani z tą sprawą.
Zobacz również:
Sąsiedzi organizują pomoc dla pogorzelców. Trwa zbiórka
Nowoczesne panele elewacyjne - czym kierować się przy wyborze?
Policja obecnie nie potwierdza, ani nie zaprzecza tym informacjom.
Może Cię zaciekawić
Jakie listwy przypodłogowe wybrać do wysokich pomieszczeń?
Wybór odpowiednich listew przypodłogowych do wysokich wnętrz ma kluczowe znaczenie dla estetyki i funkcjonalności całej aranżacji. To element wy...
Czytaj więcejNowoczesne panele elewacyjne - czym kierować się przy wyborze?
Wybór odpowiednich paneli elewacyjnych wpływa na estetykę, trwałość i koszt wykończenia całego budynku. Nowoczesne panele pozwalają nadać el...
Czytaj więcejJak dobrać listwy przysufitowe do wnętrza?
Listwy przysufitowe to nie tylko praktyczny element wykończeniowy, maskujący niedoskonałości łączenia ścian i sufitu, ale również detal dekor...
Czytaj więcejNowość w Padel Arenie!
Do tej pory korty w sercu Limanowej tętniły życiem głównie za sprawą dorosłych graczy, którzy walczyli o punkty w formule Mexicano czy zmagani...
Czytaj więcejSport
Zawodniczki Limanovii na testach w Beniaminku Krosno
Wyjazd na testy do jednego z uznanych ośrodków szkolenia piłkarskiego w kraju stanowi kolejne wyróżnienie dla młodych piłkarek związanych z...
Czytaj więcejMłodzi piłkarze limanowskiej akademii z cennym doświadczeniem na międzynarodowym turnieju
Podczas zawodów młodzi piłkarze z Limanowej mieli okazję rywalizować z uznanymi akademiami i klubami z Polski oraz zagranicy. Wśród rywali z...
Czytaj więcejGłosujemy na piłkarskie orły
Plebiscyt od lat należy do najbardziej prestiżowych wyróżnień w regionalnym futbolu. Jego celem jest docenienie zawodników, trenerów i osób zw...
Czytaj więcejPlan sparingów czwartoligowej Limanovii
Sztab szkoleniowy postawił przede wszystkim na rywalizację z wymagającymi przeciwnikami z wyższych i równorzędnych klas rozgrywkowych. W plani...
Czytaj więcejPozostałe
Z parkietu do własnego biznesu. 24-letni Bartłomiej Jędral rozwija taneczną społeczność w Limanowej
Studio Purple Hills rozpoczęła działalność w lutym 2025 roku przy ulicy Jana Pawła II 9A w centrum Limanowej. Nazwa nawiązuje do charakterystyc...
Czytaj więcejSąsiedzi organizują pomoc dla pogorzelców. Trwa zbiórka
Jak już informowaliśmy, poprzedniej nocy w miejscowości Dobra wybuchł pożar. Ogień strawił budynek gospodarczy oraz zajął poddasze znajd...
Czytaj więcejNadchodzi fala upałów. Służby apelują o rozwagę i przypominają o zasadach bezpieczeństwa
Prognozowana w najbliższych dniach fala upałów niesie ze sobą nie tylko dyskomfort, ale również zagrożenia dla zdrowia i życia. Wysoka tempera...
Czytaj więcejCiągnik przygniótł 57-latka na stromym zboczu - szczegóły wypadku
Jak już informowaliśmy, do wypadku z udziałem ciągnika rolniczego doszło we wtorek (23 czerwca) kilkanaście minut po godzinie 21:00 w ...
Czytaj więcej
Komentarze (80)
Co na to żony klijentów tych 'lokali'?.:)
a na terenie kraju , dozwolona jest tylko miłość do zabitego powstańca wyrażana przez;
wydawanie przewlekłych jęków,uzewnętrznianie czarnych myśli oraz psioczenie na nadchodzącą wiosnę...
- Co to jest sutenerstwo?
- To jak ktoś w suterenie siedzi.
;)
Ciekawe jak prowadziły rozmowy z ewentualnymi klientami.
Może posiadły szczególną zdolność przyswajania języka migowego.
@ Janek64 zaciąg rolety ten zielony kolor razi sąsiadów w oczy :)
Nie moge caly czas miec zaciagniete rolety bo nie wyrobie na rachunki za prad ha ha ha :)
Ps Ponuro dzisiaj to chociaz pozartujemy he he :P
Nie wiem, czy tak jest w tym przypadku, ale jeżeli tak, to trzeba pamiętać, za każdą taką 'pracą' kryje się ogromna tragedia kobiety oraz jej rodziny.
Wystarczy przeczytać dobry artykuł, czy oglądnąć reportaż o handlu 'żywym towarem', aby wiedzieć jakimi metodami kobiety są zmuszane do 'pracy', która jest co dla niektórych 'normalna'.
Zabieranie dokumentów, nagrywanie filmów, zastraszanie wizją krzywdy na najbliższych, faszerowanie narkotykami, bicie itp., to praktyki dzięki którym kobieta jest całkowicie bezbronna i musi oddawać się, wbrew swej woli.
Jeszcze jak dochodzi bariera językowa, to już ucieczka ( przynajmniej z początku ) jest praktycznie niemożliwa.
Poza tym, jeszcze kilka lat temu, było głośno o Polkach, które z 'legalnej' pracy, bądź nawet porywane 'z ulicy' trafiały do agencji, więc miejmy tylko nadzieję, że w Limanowej pracowały Panie, które chciały robić to, co robiły.
Jeszcze jedno.
Nie wnikając w aspekty moralne, to tego typu 'dzikie' agencje rzadko dbają o systematyczne badania lekarskie, więc drodzy Panowie przed skorzystaniem z tego typu usług pamiętajcie, że Wasza przyjemność i kilka 'małych' 'zarazków', może na zawsze zmienić Wasze życie i Waszej obecnej/przyszłej żony/dziewczyny/partnerki.
gdzie w centralnym punkcie stoi Bazylika a przy niej pomnik papieża
zaś co druga ulica nosi imię jakiegoś księdza
ktoś z obywateli chodził do burdelu.
Przecież nie każdy jest taki wspaniały i idealny, jak Ty.
O Guru naszego forum, który wyznaczasz poprawność polityczną, religijną i co najważniejsze gramatyczną - wybacz, że ktoś rani Twój smak takimi artykułami, które obnażają tę 'małość' nas - bezwstydnych Katolików, którzy stoimy na Twojej 'prawej', ateistycznej drodze.
Ukaż proszę nam Swe oblicze, abyśmy mogli Cię jawnie wielbić w 'realu'...
Zwracam sie z prosba do Pana Forfitera o poprawe, jest Pan czlowiekiem zartobliwym, inteligentnym, z ciekawa wyobraznia i mimo wielkiej wolnosci ktora wszyscy mamy, powinien Pan wiedziec doskonale gdzie znajduje sie ta granica smaku i przyzwoitosci w komentowaniu czy szacunku lub opisywaniu zachowan roznych osob i odpowiedzi na komentarze innych uzytkownikow tego portalu. Jezeli Pana obrazilem moim komentarzem, bardzo przepraszam.
Dziekuje za uwage i pozdrawiam.
EOT
Wszystkich wyznawców szatana, podających się za gorliwych katolików uprzejmie proszę o nienapastowanie ateistów...
Obowiązuje do końca świata.
Mnie twoje apele wiszą jak kilo kitu u sufitu.
@ forfiter nie przesadziłeś z tym kijem ?.
Proszę o powściągliwość we wzajemnej wymianie zdań. Kolorowymotylek nie ukrywa że jest Kobietą .
Trochę wzajemnego szacunku.
Nie musicie się kochać ale wzajemna tolerancja jest wskazana.
@ Namor Ciebie przeprosił gdybyś poczuł się urażony, Ty jednak musiałeś powiedzieć swoje.
Bo przecież nie mam pewności że tam gdzie pisałem takową oferują
więc będzie musiała poszukać gdzie indziej.
Swoimi komentarzami potwierdzasz tylko to, ze glowa to Ci sluzy jedynie jako dekoracja i zeby bylo ewentualnie na czym czapke zawiesic.
Wracajac do tematu.
Bardzi ciekawe rzeczy dzieja sie w miescie.
Kiedy poznamy wiecej szczegolow?
Członkowie Cechu zrzeszającego przedstawicieli najstarszych
zawodów świata przypuszczają skomasowany atak.
To ja jeszcze tylko odmówię Koronkę aby odpędzić te złe duchy
i idę spocząć snem sprawiedliwego... pa...
...miej miłosierdzie dla nich i całego świata...
To nie jest forum dla ludzi ze zwichnieta psychika.
Jeden wirus mniej, oznacza (niewielki, ale jednak) spadek zakazenia tego forum.
Pozdrawiam Cie;)
Dobrej nocy zycze i udanego weekendu @doradco;).
@bearchen: A czemu @doradca ma być ojcem portalu? Możesz rozwinąć temat?
bo wziął
i zrobił ten portal.
.....
...miej miłosierdzie dla nas i całego świata....
Ty zostaniesz Ojcem chrzestym;).Czy zgodzisz sie przyjac ta zaszczytna role?
Pytanie kierujesz pod zly adres. Pomyslodawca tego okreslenia byl @namoR.
Ja go tylko powielam, bo mi sie spodobalo i mysle, ze jest jak najbardziej trafne.
...miej miłosierdzie....
Miej w szczegolnej opiece rowniez @doradce, aby nie ulegl pokusom i zlu tego swiata.
Amen. Dobranoc Ci Boziu.
lecz jak popracuję
nad Tobą
to zarobisz nieźle jako tester alkoholi.
Tylko wyrobię u Ciebie podejście profesjonalne,
bo 'na żywioł' jak widzę daleko nie zajedziem...
@ bearchen Dobrej Nocy.
Nie nadużyłeś przez przypaadek C2H5OH ?.
Nawet nie wiesz, jak się ucieszyłam z Twojego postu - mogę to spokojnie nazwać moim 'małym' zwycięstwem. Długo czekałam na taki post, który pokaże Twoje prawdziwe oblicze.
My się nie znamy, ale co by było, gdybym Ci napisała, że jestem w wieku Twojej Mamy? Może nawet starsza?
Nigdy nie możesz być pewien tego z kim piszesz...
DLA WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH MÓJ KOMENTARZ JEST DO ODPOWIEDZIĄ DO POSTU NR 17.
Osobom, które zareagowały na bezpodstawny, wulgarny komentarz - bardzo dziękuję.
Tym bardziej w okresie Wielkiego Postu.
Ale i ową przewinę z radością Ci odpuszczam winy Twojej nie poczytywając;
by podejrzliwość Twoja usprawiedliwioną była
natenczas oświadczam (po Koronce nabożnie odprawionej i przyjętej)
naprędce śluby one poczyniłem
które przeciw zatraceniu pospólstwu limanowskiemu i okolicznemu poprzysięgłe były:
modły w Waszej intencyji pokornie zanoszę
i o opamiętanie proszę
parę nicków
których przez litość moją nie wymienię,dajże Panie w niepamięć puścić
oraz dwulicową @bearchen pod jedenastoma nickami
przed zatraceniem oszczędzić.
Tu i teraz.
Czekam z niecierpliwoscia.
Dobrej Nocy.
są nie do ukrycia.
Niestety, czym skorupka za młodu...
Hospody, pomułuj...
Wymieniaj prosze, niech ludzie czytaja jaka to ja dwulicowa jestem.
Co Ci sie stalo? Tworzysz je dla mnie czy jak?
będzie Cię z tych nicków odpytywał.
Pod warunkiem że tam w ogóle dotrzesz, mając na uwadze Twoją 'twórczość'...
Raczej szanse niewielkie, tam lizusów szybko rozszyfrowują.
Pierwszy przekonał się o tym niejaki Judasz...
niech mu lekkim czyściec będzie...
http://spiewnik.katolicy.net/index.php/topic,3655.0.html?PHPSESSID=d1db595803515600ce058cb1e76da226
@forfiter gdyby glupota miala skrzydla....
Na 'moje' jedenascie nickow czekam w dalszym ciagu. Pomoz mi. Bo za cholere sobie nie moge przypomniec ktore to.
zdasz sprawę z zakłamania swego.
Memento mori...
'Nie dyskutuj z idiotą! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem...'
Dobrze Ci radzę :)
Tak to jest wlasnie z Toba, zaczynasz beczec ale nie konczysz.
Dwulicowym czlowiekiem jestes tylko i wylacznie Ty sam, dzialajac pod x nickami.
W przeciwienstwie do Ciebie tchorzu ja je moge wymienic. Ty nie, bo ich poprostu nie mam.
Zegnaj.
Proszę o wykładnię
na jakiej podstawie ów komentarz został usunięty,
zwłaszcza gdy w w/w czasie odprawiałem Koronkę.
Dobranoc.
jak to mówią : pytania zrzeszonych w Cechu reprezentujących najstarszy zawód świata
zostają bez odpowiedzi....
już mamy nicki, za chwilę , za moment odsłonimy prawdziwe oblicze kontrabandy tego świństwa.
Proszę o modernizację tego obrzydliwego postu kierowanego do Bearchen i wysłanie jej kopii ( gdyby chciała wejść na drogę sądową ).
Masz racje. Miarka sie przebrala.
Jednak nie zycze sobie, zeby ktos moderowal ten post. Ma zostac tak jak jest.
Dobranoc @motylku;)
Niestety będąc w bagnie, nic oprócz bagna nie znasz...
Pozdrawiam i również dobrej nocki życzę.