Wyważyli drzwi i weszli do mieszkania. Wewnątrz zastali niemowlę i jego kompletnie pijaną matkę
Limanowa. Zaniepokojona kobieta stała pod drzwiami mieszkania siostry i słyszała płacz jej dziecka, ale nikt jej nie otwierał. Powiadomiła służby – strażacy w asyście policji wyważyli drzwi. Wewnątrz zastali 3,5 miesięcznego chłopca i jego pijaną matkę. Kobieta miała ponad 2 promile alkoholu w organizmie.
Wczoraj około godz. 9:00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Limanowej odebrał zgłoszenie z treści którego wynikało, że zgłaszająca stoi pod drzwiami mieszkania swojej siostry, słyszy płacz dziecka, ale nikt nie otwierał drzwi.
- Kobieta obawiała się o swoją rodzinę, ponieważ w mieszkaniu jest piecyk gazowy - mówi mł. asp. Jolanta Mól, rzecznik limanowskiej policji.
Na miejsce wezwano służby ratownicze. Strażacy dokonali otwarcia drzwi. W mieszkaniu zastano śpiącą kobietę oraz jej 3,5 miesięcznego synka. Na szczęście, kobieta i jej dziecko nie wymagali hospitalizacji.
Zobacz również:
Centrum Kształcenia Ustawicznego w Limanowej - Twoja szansa na lepszą przyszłość!
Nowość w Padel Arenie!
Policjanci przebadali jednak matkę, która okazała się pijana. Kobieta miała ponad 2 promile alkoholu w organizmie.
Nietrzeźwa matka wraz z dzieckiem została przekazana pod opiekę rodzinie. Ich sprawą zajmie się Sąd Rodzinny i Nieletnich w Limanowej.
Może Cię zaciekawić
Znęcanie, narkotyki i nielegalna amunicja. 28-latek z powiatu limanowskiego za kratami
Zastraszanie i znęcanie psychiczne Sprawa ujrzała światło dzienne we wtorek, 18 czerwca. To właśnie wtedy do Komisariatu Policji w Mszanie Do...
Czytaj więcejJak pielęgnować włosy farbowane? TOP 3 kosmetyki, które musisz mieć!
Szampon do włosów farbowanych – delikatne oczyszczanie w połączeniu z ochroną koloru Podstawą pielęgnacji po koloryzacji powinien by...
Czytaj więcejUtrudnienia na trasie - będzie ruch wahadłowy w związku z budową kolei
Najważniejsze informacje dla kierowców Zamiast gładkiego przejazdu, na kierowców czeka ruch wahadłowy na odcinku o długości około 550 metrów...
Czytaj więcejAlarm bombowy przerwał sesję Rady Gminy
Dziś (25 czerwca) o godzinie 9:00 rozpoczęła się sesja Rady Gminy Niedźwiedź. Obrady zostały jednak przerwane z powodu alarmu bombowego. Wiadom...
Czytaj więcejSport
Rozstrzygnięcie barażowe. Poznaliśmy beniaminka V ligi.
W finale Orawa pokonała Ikar Odporyszów 2:1. W przyszłym sezonie wystąpi w V lidze Małopolska-wschód (będzie rywalem m.in. Turbacza Mszana D...
Czytaj więcejZawodniczki Limanovii na testach w Beniaminku Krosno
Wyjazd na testy do jednego z uznanych ośrodków szkolenia piłkarskiego w kraju stanowi kolejne wyróżnienie dla młodych piłkarek związanych z...
Czytaj więcejMłodzi piłkarze limanowskiej akademii z cennym doświadczeniem na międzynarodowym turnieju
Podczas zawodów młodzi piłkarze z Limanowej mieli okazję rywalizować z uznanymi akademiami i klubami z Polski oraz zagranicy. Wśród rywali z...
Czytaj więcejGłosujemy na piłkarskie orły
Plebiscyt od lat należy do najbardziej prestiżowych wyróżnień w regionalnym futbolu. Jego celem jest docenienie zawodników, trenerów i osób zw...
Czytaj więcejPozostałe
Uderza fala upałów. IMGW ostrzega, a to dopiero początek
Żar z nieba. Termometry wskażą nawet 32°C Z oficjalnego komunikatu IMGW, opublikowanego w czwartkowy poranek, jasno wynika, że czeka nas pierwsz...
Czytaj więcejZ parkietu do własnego biznesu. 24-letni Bartłomiej Jędral rozwija taneczną społeczność w Limanowej
Studio Purple Hills rozpoczęła działalność w lutym 2025 roku przy ulicy Jana Pawła II 9A w centrum Limanowej. Nazwa nawiązuje do charakterystyc...
Czytaj więcejSąsiedzi organizują pomoc dla pogorzelców. Trwa zbiórka
Jak już informowaliśmy, poprzedniej nocy w miejscowości Dobra wybuchł pożar. Ogień strawił budynek gospodarczy oraz zajął poddasze znajd...
Czytaj więcejNadchodzi fala upałów. Służby apelują o rozwagę i przypominają o zasadach bezpieczeństwa
Prognozowana w najbliższych dniach fala upałów niesie ze sobą nie tylko dyskomfort, ale również zagrożenia dla zdrowia i życia. Wysoka tempera...
Czytaj więcej- Znęcanie, narkotyki i nielegalna amunicja. 28-latek z powiatu limanowskiego za kratami
- Jak pielęgnować włosy farbowane? TOP 3 kosmetyki, które musisz mieć!
- Utrudnienia na trasie - będzie ruch wahadłowy w związku z budową kolei
- Alarm bombowy przerwał sesję Rady Gminy
- Uderza fala upałów. IMGW ostrzega, a to dopiero początek
Komentarze (37)
Ta "mamuśka" sama opiła się? Pan Prokurator powinien również rozmawiać z współodpowiedzialnymi i wszystkich sowicie W SĄDZIE WYNAGRODZIĆ.
Tak kojot mielibyśmy więcej wszyscy. Głównymi beneficjentami są banki i urzędnicy zatrudnieni do obsługi tego programu. Na temat 500+ już się wypowiadalem kiedyś nie będę się powtarzał.
Polacy są dumnym narodem, My nie potrzebujemy żyć z socjalu , chcemy dobrego wynagrodzenia , obniżenia podatków, podniesienia kwoty wolnej od podatków i REALNEGO , a nie fikcyjnego dobrobytu wykazywanego wzrostem PKB.
Ten miernik nie odzwierciedla prawdziwego stanu polskiej gospodarki, gdyż ogromna liczba przedsiebiorstw jest w rękach obcego kapitału więc finalnie pracuje na dobrobyt obcych, zagranicznych koncernów ,firm, a nie polskich.
Odnośnie tej konkretnej sytuacji: może okazać się, że przydarzyło się tej matce taka sytuacja tylko raz , a poprzez te zdarzenie już uruchomiono procedure sądowniczą przeciwko niej.
Znając realia polskiego systemu sądownictwa oraz czestych przypadków nagminnego odbierania dzieci polskim rodzinom przez wymiar sprawiedliwości zagrożeniem mogą okazać się tzw. adopcje zagraniczne .
W tym temacie mamy już zorganizowane grupy , które bardzo chętnie oddają dzieci do patologicznych pseudorodzin za granicą, w przyśpieszonej ścieżce prawnej i adopcyjnej, BEZ kontroli tychże rodzin zastępczych za granicą.
Jak to mówią : " z deszczu pod rynnę"
Zagrożenie jest jednak takie: jak wskazują statystyki adopcje polskich dzieci w Polsce trwają średnio od 3 do 4 lat, stawia się tym ludziom wysoką poprzeczkę proceduralną, robi utrudnienia, podczas gdy te zagraniczne adopcje trwają nawet w rekordowym czasie 6 tygodni. !1!
Tutaj ścieżka prawna jest bardzo przyśpieszona, bo chodzi o dużą kase. Jak można w tak krótkim czasie sprawdzić potencjanych rodziców adopcyjnych z zagranicy, to graniczy prawie z cudem.
Teraz sedno sprawy:
Byłam kiedyś ławniczką w sądzie w wydziale rodziny i nieletnich, znam sprawy od środka. Znałam wielu prawników, w tym prywatnie. Wielu z nich to pospolici bardzo trunkowi ludzie oraz krętacze, którzy dla pieniędzy ukrywali przekręty tzw. ludzi ze świecznika, w tym "swoich". ludzi
W Polsce system sądowniczy , niektórzy kuratorzy , politycy , samorządowcy wielu z nich to prawdziwa patologia,
System i polityka rodzinna to też jest patologia, w ponad 700 szkolach demoralizują i indoktrynują polskie dzieci i młodzież bez zgody i wiedzy rodziców- patrz tęczowe piątki w polskich szkołach i system antywartości tam im przekazywany.
Znałam i nadal znam niektórych polityków, prawników, kuratorów , ktorzy nie trzymali się litery prawa.
Znam przypadki, w tym jeden w tym powiecie, gdzie Ci wspomniani jeżdzili, jeżdzą po wpływem alkoholu, znęcali się nad własnymi rodzinami tj, współmałżonka i dziećmi, a Policja, wymiar sprawiedliwosci to UKRYWALI, byli oni BEZKARNI wobec prawa.
Musimy zacząć od NAPRAWY państwa polskiego, władzy, gdyż jest rzeczą niedopuszczalną aby zdegenerowani i bezkarni ludzie osądzali innych i stanowili prawo .
UE nas okrada, sędziowie w czasie gdy okazjonalnie trzeźwieją lub przestają kraść ochraniają swoich patologicznych kolesi , system wyprzedaje polskie dzieci do patologicznych rodzin na zachodzie (jak sadze cena jest za kilogram) , ech.... jak tu nie tęsknic do czasów "{słońca narodów".....)
Zażądamy konkretnych statystyk, ile ludzi stara się o adopcje, jak dlugo czekają , czy najbliża rodzina nie zostaje pominieta w procesie adopcyjnym, ile jest adopcji zagranicznych itp.
Docierają do Nas niepokojace informacje w tym temacie, dlatego też trzeba BRONIĆ interesu dzieci, POLSKICH DZIECI.
@pacho Pisałam głównie o prawnikach oraz kuratorach z mojego poprzedniego miejsca zamieszkania w Polsce, chociaż tutaj też znam kilka podobnych przypadków, a i materiały w tych sprawach mamy.
Stosowne linki na poparcie poprzedniego komentarza zamieszcze wieczorem, pokażą one Wam patologie na szczytach decyzyjnych, będą tam też stosowne dokumenty oraz sprawa w sądzie w tych patologicznych sprawach przeciwko podejrzeniu o nadużycia w tych sprawach niektórych ludzi na szczytach władzy plus niektóre komendy policji plus niektórzy sędziowie, politycy, nawet straż graniczna w pewnym powiecie naszego województwa. .
no czasem musimy się pocieszyć , ze ktoś jest gorszy od nas.....
http://porozmawiajmy.tv/proces-sadowy-w-sprawie-handlu-dziecmi-7-11-2018-pawel-bednarz/
" 7 listopada 2018 odbył się proces sądowy ze skargi Pawła Bednarza o odmowę wszczęcia postępowania w sprawie handlu dziećmi i uczestnictwa w nim min.: B. Komorowskiego, M. Wójcika, E. Rafalską, L. Kuziaka, B. Chrobak, M. Michalaka i innych osób.
Wszystkie dokumenty przekazane sędziemu podczas tego procesu dostępne są pod linkiem: mega.nz/#F!GRNSESpQ!ISEA1Ju6PkBIbxKOzKrITw
Strona Pawła Bednarza: www.FundacjaDobregoPasterza.pl "
To tak na początek , reszta później.
Normalnie funkcjonujące społeczeństwo widząc jakikolwiek problem powinno wspierać ludzi, którzy potrzebują wsparcia. Żyjemy w ciężkich czasach , wiele ludzi żyje wsród innych , ma swoje problemy i tak naprawde czują się osamotnieni w swoich problemach, wyciągnijmy do nich naszą pomocną dłoń.
W swoim życiu widziałam wiele tragedii i cierpienia ludzkiego , czasami jedna dobro słowo, rozmowa potrafii wnieść nadzieje w kogoś życie. Miałam wiele takich sytuacji , bezinteresownie bez prośby o pomoc pochylałam się nad tymi ludźmi i ich sprawami.
Ci , którzy widzieli to nagranie w ostatnim moim komentarzu , sami mogli się przekonać, iż Ci, którzy z tytułu piastowanych funkcji rządowych czy też organu sprawiedliwości NIE wypełniają swoich obowiązków wobec społeczeństwa, rodzin, dzieci.
Musimy liczyć na sobie nawzajem i wspierać się. DOBRE słowo , pomoc , wysłuchanie drugiego czlowieka NIC Nas nie kosztuje, a czasami można w ten sposób nawet uratować cudze życie.
"Ludziska roztomiłe. Podano suche fakty - a tu najważniejszy jest kontekst i szczegóły. Moim zdaniem zrobiono tej pani i jej rodzinie KRZYWDĘ"
@bimbambom
"Pomyślcie, że może wyrządzacie głównie dziecku krzywdę tak siejąc plotki i nienawiść, będzie się to za nim ciągnęło jeszcze wiele lat...."
Nie podano do wiadomości
nazwiska
imienia
adresu
a nawet wieku
tej WSPANIAŁEJ RODZICIELKI.
a,
Sąsiedzi, krewni i przyjaciele, myślę, że dobrze znają zachowanie tej SUPER MAMY .:)
Niedługo wszelkie zło tego świata, niektórzy będą uważać za coś, super COOL. :)
Problem jest w tym, że pookrągłostolowi zdrajcy utworzili "mafie, służby i loże (masońskie) ", które ignorują NARÓD i golą i strzygą Nas jak owieczki. !!!
Państwo jest DYSFU NKCYJNE , nie dba o rozwój POLSKIEJ gospodarki, wpuszcza do Polski skorumpowane banki jak GP Morgan i daje im za frico 20 ml zlotych , potem ten bank za te pieniądze wykupuje Ursus Bus , w którego wpakowano niewspółmiernie więcej pieniędzy, wpuszczają tutaj tanią siłę roboczą z NAJBIEDNIEJSZYCH krajów( w tym islamistów ), a NIE POMAGA Polakom nie wprowadzili programu zachęcającego Polonię, Polaków pracujacych za granicą do powrotu do Polski.
Taką wlaśnie antypolską polityką , wprowadzając na lepszych, preferencyjnych warunkach zagraniczne firmy, koncerny do Polski.
Taka właśnie antypolska polityka rzadów III RP wygania Polaków do pracy za granice oraz powoduje ROZPAD rodzin.
Skad niby wiesz o rzekomych zdradach i rzekomym pijaństwie?
Robisz za materac???
"Sprawa Handlu Dziećmi przed Sądem w Warszawie 17.01.2019 - Paweł Bednarz "
https://www.youtube.com/watch?v=JE3XCQ5b0j0
https://www.youtube.com/watch?v=N-1aAF_-Aj8
Rozliczymy tych podejrzanych o handel zagraniczny, już jest propolska konfederacja Ruchu Narodowego +partia Korwin+ środowisko Grzegorza Brauna+środowiska posła Marca i wielu innych.
Niedlugo skończy sikę ta antypolska patologia.
Powstrzymajmy się jednak z oceną , sąsiedzi też potrafią być zawistni, tutaj opinia wyspecjalizowanej poradni psychologiczno-pedagogicznej jest istotna plus ewentualna opinia lekarska .
Tak czy siak, jakikolwiek będzie finał tej sprawy , najważniejszą kwestią jest ZADBANIE o dobro dziecka oraz zabezpieczenie mu opieki w środowisku rodzinnym , w tym najbliższych czlonków rodziny.
Mam nadzeje, że nie dojdzie do zagranicznej adopcji.
No cóż każdy widzi co chce zobaczyć.
Co do programu to moim zdaniem jest zły. Dużo ludzi go dostaje niepotrzebnie albo trafiają do rodzin patologicznych. Dodatkowo inflacja zżera go i to nie jest już chyba 500+. Nikt też nie patrzy na rosnącą buiurokrację i koszty samego programu ale co tam dla was to nie istotne. Nigdy też nie byłem przeciwny pomocy ludziom biedniejszym ale ten program ma wiele ukrytych wad.
Jednym z celow 500+ miało być poprawienie dzietności, coś tam drgnęło w statystykach ale nadal mamy ujemny przyrost naturalny jak można przeczytać w danych z GUS.
Jestem za obniżaniem podatków i upraszczaniem systemu a ten program jeszcze bardziej wpływa na ich wzrost łącznie z rozbudową biurokracji.
Podnieść kwote wolną od podatku przedewszystkim.
Kojot toniemy w biurokracji, Ty tego nie widzisz? Ulepszenia wprowadzane przez POPiS tak naprawdę coraz bardziej duszą gospodarkę a dług rośnie. Nie dawać pieniędzy do ręki tylko ulgi na konkretne cele: Przedszkole, szkoła, ubrania, jedzenie, studia itp.
" Biznes na odbieraniu dzieci rodzicom Tymochowicz "
https://www.youtube.com/watch?v=mZd_zUImtvs