33°   dziś 33°   jutro
Niedziela, 28 czerwca Leon, Ireneusz, Florentyna, Ligia

Wypadek skończył się obrażeniami i mandatem

Opublikowano  Zaktualizowano 
0 8941

Piekiełko. Obrażeniami ciała i mandatem zakończył się dla 33-letniego motocyklisty wczorajszy wypadek na drodze w Piekiełku.

Jak już informowaliśmy, wypadek miał miejsce wczoraj (15 sierpnia) kilkanaście minut przed godziną 17:00 na drodze powiatowej w miejscowości Piekiełko w gminie Tymbark. 

Z ustaleń policji wynika, że 33-letni mężczyzna kierujący motocyklem marki Kawasaki nie dostosował prędkości do warunków drogowych. W konsekwencji, motocyklista wypadł z jezdni, zjechał na pobocze i doprowadził do wywrócenia jednośladu. 

W chwili zdarzenia 33-latek był trzeźwy. Policjanci postanowili ukarać go mandatem.  

Mężczyzna doznał obrażeń ciała - karetka pogotowia zabrała go z miejsca wypadku do szpitala. 

Komentarze (0)

Nie dodano jeszcze komentarzy pod tym artykułem - bądź pierwszy
Zgłoszenie komentarza
Komentarz który zgłaszasz:
"Wypadek skończył się obrażeniami i mandatem "
Komentarz który zgłaszasz:
Adres
Pole nie możę być puste
Powód zgłoszenia
Pole nie możę być puste
Anuluj
Dodaj odpowiedź do komentarza:
Anuluj

Może Cię zaciekawić

Sport

Pozostałe

Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in