"Uzdrawiające" nowe przepisy
Po zmianie przepisów osoby zakażone koronawirusem są zwalniane z izolacji bez wykonania ponownych testów, o ile nie występują u nich objawy. Ich otoczenie, dotąd obejmowane kwarantanną i testowane, także będzie zwalniane bez badań – mimo że do tej pory takie osoby stanowiły blisko połowę zdiagnozowanych w Małopolsce przypadków SARS-CoV-2.
Z dniem 2 września weszło w życie rozporządzenie ministra zdrowia dotyczące zasad zwolnienia z izolacji. Zakłada ono, że pacjent z pozytywnym wynikiem testu może opuścić izolację po co najmniej trzech dniach bez objawów, ale nie wcześniej niż w 13 dniu izolacji. W przypadku pacjentów bezobjawowych, zwolnienie z izolacji może nastąpić po 10 dniach, o ile lekarz zaświadczy, że jesteśmy zdrowi.
Do tej pory by być wyzdrowiałym i "zwolnionym" trzeba było mieć dwa negatywne wyniki testów (w odstępach 7 dni). W efekcie, wiele osób było hospitalizowanych bądź przebywało w izolacji przez bardzo długi czas, wynoszący nawet ponad dwa miesiące. Zmiana przepisów spowodowała, że tylko dziś liczba wyleczonych zwiększyła się o 257, wczoraj o 546, w piątek o 401, a w dniu wejścia przepisów... o zaledwie 21 - i z reguły właśnie takie wartości były w statystykach sanepidu przed wejściem w życie nowych regulacji.
Zmieniły się również przepisy dotyczące osób przebywających w kwarantannie. Do tej pory tzw. otoczenie domowe zdiagnozowanej osoby było obejmowane kwarantanną, a następnie testowane w kierunku SARS-CoV-2. Podobnie było w przypadku ognisk koronawirusa w zakładach pracy – pracodawca wykazywał sanepidowi osoby mające bezpośredni kontakt z zakażonymi, które później przebywały w kwarantannie, a w 7 dniu po narażeniu na potencjalne zakażenie, były poddawane badaniom. U wielu z tych osób diagnozowano następnie koronawirusa.
W skali Małopolski, gdzie dotąd potwierdzono 8 168 przypadków, aż 3 832 - a więc blisko połowa - to zakażenia wykryte od osób z kwarantanny które miały kontakt z osobą „pozytywną”. Poprzez izolowanie tych osób starano się ograniczyć transmisję wirusa. Przy obecnych przepisach osoby te w ogóle nie będą badane, jeśli nie będą mieć objawów. Znacząco wpłynie to na „oficjalną” liczbę zakażeń, wykazywaną przez służby sanitarne.
Do wczoraj na terenie powiatu limanowskiego potwierdzono 7 śmiertelnych przypadków wystąpienia choroby COVID-19 oraz 551 zakażeń SARS-CoV-2. Aktualnie 25 chorych jest hospitalizowanych na oddziale zakaźnym szpitala jednoimiennego w Krakowie, a 226 osób przebywa w izolacji domowej – są to mieszkańcy: gmin Limanowa (48), Mszana Dolna (42), miasta Limanowa (28) i miasta Mszana Dolna (24) oraz gmin Niedźwiedź (20), Słopnice (20), Laskowa (18), Łukowica (14), Dobra (12) Tymbark (10), Kamienica (9) i Jodłownik (5).
Za wyleczone uznaje się 300 osób. Na Limanowszczyźnie w kwarantannie znajduje się w tej chwili 175 osób, w tym 147 na podstawie administracyjnej decyzji PPIS oraz 28 w kwarantannie wynikającej z przekroczenia granicy RP.
Od początku pandemii w powiecie limanowskim zlecono 2163 badań, które dały dodatnie wyniki u 558 osób.
Może Cię zaciekawić
Ekspert zbadał finanse archidiecezji
W pierwszym kwartale tego roku w Kurii Metropolitalnej Archidiecezji Krakowskiej została przeprowadzona analiza finansowo-organizacyjna. Badanie zrea...
Czytaj więcejStraż Graniczna odprawi pięciu Uzbeków do kraju
W piątek (19 czerwca) w Nowym Sączu przeprowadzona została kontrola legalności pobytu pięciu obywateli Uzbekistanu. Działania zrealizowali funkc...
Czytaj więcejŚmiertelny wypadek motocyklisty
W niedzielę (21 czerwca) około godziny 12:30 w miejscowości Czasław doszło do wypadku drogowego z udziałem samochodu osobowego i motocykla. W wy...
Czytaj więcejNocne pożary wiat śmietnikowych. 46-latek usłyszał zarzuty
Policjanci z sądeckiej komendy zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o podpalenie trzech wiat śmietnikowych na terenie Nowego Sącza. Do zdarzeń t...
Czytaj więcejSport
Mistrz Polski wraca do Słopnic. Udany występ Gravity Revolt na krajowym czempionacie
Największy sukces odniósł Wojtek Ranosz, który zwyciężył w kategorii Elita i zdobył tytuł mistrza Polski 2026. Zawodnik Gravity Revolt ok...
Czytaj więcejKolejne zmiany w Orkanie Szczyrzyc
W spotkaniu uczestniczyli członkowie stowarzyszenia oraz zaproszeni goście, wśród nich zastępca wójta gminy Jodłownik Aneta Sara Pater oraz p...
Czytaj więcejMariusz Kutwa szykuje się do gry w Ekstraklasie
Dla 20-letniego środkowego obrońcy to kolejna szansa na walkę o miejsce w pierwszym zespole „Białej Gwiazdy” przed startem nowego sezonu w E...
Czytaj więcejBaraże: sytuacja w ligach regionalnych
Beskid Andrychów w walce o III ligę najpierw pokonał Lewart Lubartów, ale w finale barażów przegrał 0:1 Moravią Morawica. W przyszłym sezni...
Czytaj więcejPozostałe
Wojewoda wydał pozwolenie dla odcinka linii Podłęże – Piekiełko
Wojewoda małopolski Krzysztof Jan Klęczar w piątek (19 czerwca) podpisał decyzję o pozwoleniu na budowę fragmentu nowego odcinka linii kole...
Czytaj więcejAlarm bombowy w limanowskim sądzie
Dzisiaj (22 czerwca) około godziny 9:00 na ul. Józefa Marka w Limanowej skierowano służby - straż pożarną i policję. Reakcja wynika ze zgłosz...
Czytaj więcejNocny pożar - spłonął opuszczony budynek
Do zdarzenia doszło w niedzielę (21 czerwca) około godziny 23:00 w miejscowości Olszówka na terenie gminy Mszana Dolna. Służby ratunkowe zosta...
Czytaj więcejNadciąga fala upałów do 34 stopni! [PROGNOZA]
Zmiana cyrkulacji powietrza przyniesie bezwzględne, bezchmurne lato. Poniedziałek (22 czerwca): Dzień stoi pod znakiem gęstych chmur burzowy...
Czytaj więcej
Komentarze (11)
Bardzo dobrze! Niech skończą w końcu ten cyrk!!!
Ludzie OBUDŹCIE SIĘ!!!
Powiem tak:
Zapoznałam się z tym materiałem oraz metodami ewentualnego ZMUSZENIA antypandemicznych buntowników i na mój gust oraz wiedzę w OFICJALNYM programie ONZ dążącym do tego NWO to jest Agenda 21 oraz Agenda 2030 wiele z tych punktów już zrealizowano a inne są przed Nami .
Pożyjemy, zobaczymy, Według tej instrukcji planowany jest w październiku i w listopadzie kolejne zamknięcie w domach , a po 6 miesiącach od tego czasu szczepienia lub jak to nazwał mistrz zakonu rycerzy maltańskich czyli mason były minister Szumowski " wyszczepimy"- termin używany do szczepienia zwierząt, psów.
Są elementy w tym raporcie, z którym jednak kompletnie się nie zgadzam , to jest w jednaj z metod zmuszenia Nas do szczepienia planuje się wpuszczenie bardzo zjadliwej kombinacji trzech wirusów tj, tego obecnego zmutowanego plus HIV i jakiś trzeci, już nie pamiętam.
Nie wierzę w to bo są naukowcy, badacze, lekarze , w tym dr. Kaufman, którzy twierdzą iż testy na COVID-19 oraz testy na przeciwciała w kierunku AIDS, HIV to jedna wielka ściema. ,
Według niego te testy na HIV są pozytywne dla każdego, dlatego je rozcieńczają.
Inna natomiast grupa badaczy po stosownych doświadczeniach, dochodzeniu stwierdzili, iż wirus HIV w ogóle nie istnieje- czytałam to na długo przed tą pandemię.
Te objawy jak dla HIV według nich powodują narkotyki przyjmowane poprzez tzw wciągnięcia nosem .
Ponoć one tak drastycznie niszczą zdrowie.
Wydaje mi się, iż celowo wypuszczono tę instrukcję na rynek, aby ludzie sami się poddali temu terrorowi.
Poszukam ten link i Wam tutaj go wkleję.
Powiem jeszcze ważną kwestię: słuchajcie kochani, te zamykanie ludzi w izolatkach, te MANIAKALNE , notoryczne dezynfekcje spowodują wzrost zachorowań , gdyż układ odpornościowy ( immunologiczny) NIE JEST pobudzany do pracy w naturalny sposób. !
Nasz organizm ma multum bakterii tych dobrych oraz złych i tak funkcjonujemy, więc zmiana tej równowagi jest zła. !
Organizm wyzwala PRZECIWCIAŁA naturalnie , ale pod warunkiem jego POBUDZENIA do tej pracy.
Nie można żyć w warunkach sterylnych i pod ciągłym strachem.
Tutaj jest ten wspomniany link:
"WIRUS ZOSTAŁ ZAPLANOWANY! PREZYDENT GHANY- NANA AKUFO-ADDO 2020.07.08 "
https://www.youtube.com/watch?v=PU66ikre4EY&feature=youtu.be&ab_channel=INFONATEMAT-NACZASIE
Myślę, że taki plan może być zastosowany , gdyż generalnie rzecz biorąc OFICJALNE programy ONZ ZAWARTE W OFICJALNYCH AGENDACH np. 21, AGENDA 2030, 2050 dążą do całkowitego zniewolenia, inwigilacji oraz początkowo REGLAMENTACJI towarów, żywności, usług w tym dostaw paliw jak np. gaz.
Tak zwany zrównoważony rozwój jaki realizują rządy narodowe jest częścią składową tej agendy.
Wszystko oczywiście opakowane w szlachetne ratowanie środowiska i tzw, wyrównywanie szans , to jest odbieranie jednym, aby dać drugim, a na końcu WSZYTKO przejmują elity wraz z programem ŚLEDCZYM społeczeństwa - patrzcie infrastruktura 5G. !
TE ZŁAGODZENIE( "UZDRAWIAJĄCE" nowe przepisy) TEŻ JEST WPISANE W TEN SCENARIUSZ.
Popatrzmy prawdzie w oczy : te odcinanie ludzi od ŻYWNOŚCI oraz mediów było już zastosowane wobec tzw, buntowników w czasach STALINA . To on odcinał miasta , a ludzie nawzajem zjadali się z głodu, jak np. na Ukrainie.
Pod żadnym pozorem nie możemy się zgiąć przed TYRANAMI. Szykujcie się na wszelką ewentualność i WZMACNIAJCIE swoje relacje z innymi, jednoczcie się.
Marcin Bustowski, ten który robi pomiary substancji szkodliwym w pożywieniu . sprawdził temat u źródła odnośnie tzw REZERW ŻYWNOŚCI w Polsce , co jest obowiązkiem każdego rządu, tj. robić te rezerwy na wypadek klęski żywiołowej , no i ich TAM NIE MA.
Dalej Bill Gates ma inny program na Alasce jest przechowalnia WSZYSTKICH nasion ROŚLIN. ON TO SAM NADZORUJE, WIDZIAŁAM TAKI FILM DOKUMENTALNY W TELEWIZJI WIELE LAT TEMU.
Jak myślicie, po co oni to robią?
Głowy państwa udają się na biegun w tym papież, jak myślicie, czego oni tam szukają?
To wszystko łączy się z niebocentryzmem i Bogiem.
Na biegunach są otwory , którym uciekli buntownicy Boga na zewnątrz zwani są przez innych szatanem,
Tam stworzono cywilizację , potem część tej cywilizacji wróciła na ziemię i stworzyli ten okropny system wyzysku.
Stwórca Nam obiecał, że wrócimy do czasów ŁADU i porządku , WCZEŚNIEJ ROZPRAWI SIĘ Z TYMI BUNTOWNIKAMI.
Przyjęcie czipu tzw ZNAKU BESTII uniemożliwi kontakt ze stwórca. Odcięci będziemy od tzw. źródła.
Pamiętajcie: nie dajcie się zastraszyć i uwierzyć w coś co nie istnieje . tj ta potrójna niby kombinacja wirusów.
"Otwory na biegunach cz. 1 Agartha, Asgard, Otchłań "
https://www.youtube.com/watch?v=H1Twzy_bqHk&ab_channel=KR%C3%93LEWSKATV
https://www.youtube.com/watch?v=s45G_eB3UGU&ab_channel=KR%C3%93LEWSKATV
"A jednak żyjemy w środku kuli - oni nas okłamali "
https://www.youtube.com/watch?v=VPb9t3O1fvY&ab_channel=TelewizjaWolno%C5%9B%C4%87
To wszystko łączy się z niebocentryzmem i Bogiem.
Na biegunach są otwory , którym uciekli buntownicy Boga na zewnątrz zwani są przez innych szatanem,
Tam stworzono cywilizację , potem część tej cywilizacji wróciła na ziemię i stworzyli ten okropny system wyzysku.
Stwórca Nam obiecał, że wrócimy do czasów ŁADU i porządku , WCZEŚNIEJ ROZPRAWI SIĘ Z TYMI BUNTOWNIKAMI.
Przyjęcie czipu tzw ZNAKU BESTII uniemożliwi kontakt ze stwórca. Odcięci będziemy od tzw. źródła.''
O czym ty pier..... ? Szukasz wyznawców do swojej sekty czy o co chodzi ?