Tadeusz Patalita chce wrócić do gminy
Mszana Dolna. Były wójt i poseł, a obecnie doradca wójta gminy Niedźwiedź, Tadeusz Patalita będzie ubiegał się o stanowisko wójta gminy Mszana Dolna w jesiennych wyborach samorządowych. Szef limanowskich struktur Platformy Obywatelskiej wystartuje z listy KWW 'Zróbmy to razem'.
Może Cię zaciekawić
Znęcanie, narkotyki i nielegalna amunicja. 28-latek z powiatu limanowskiego za kratami
Zastraszanie i znęcanie psychiczne Sprawa ujrzała światło dzienne we wtorek, 18 czerwca, gdy do Komisariatu Policji w Mszanie Dolnej zgłosiła s...
Czytaj więcejJak pielęgnować włosy farbowane? TOP 3 kosmetyki, które musisz mieć!
Szampon do włosów farbowanych – delikatne oczyszczanie w połączeniu z ochroną koloru Podstawą pielęgnacji po koloryzacji powinien by...
Czytaj więcejUtrudnienia na trasie - będzie ruch wahadłowy w związku z budową kolei
Najważniejsze informacje dla kierowców Zamiast gładkiego przejazdu, na kierowców czeka ruch wahadłowy na odcinku o długości około 550 metrów...
Czytaj więcejAlarm bombowy przerwał sesję Rady Gminy
Dziś (25 czerwca) o godzinie 9:00 rozpoczęła się sesja Rady Gminy Niedźwiedź. Obrady zostały jednak przerwane z powodu alarmu bombowego. Wiadom...
Czytaj więcejSport
Zofia Kołodziej nadal na topie. Spore wyróżnienie.
Zgrupowanie odbędzie się w dniach 19–25 lipca w Wałbrzychu. W wydarzeniu organizowanym przez Polski Związek Piłki Nożnej udział wezmą naj...
Czytaj więcejSandecja Nowy Sącz podjęła decyzję w sprawie wychowanka Uranu Łukowica
Z klubem żegnają się Martin Polaček, Kacper Talar oraz Tomasz Nawotka. Ich kotrakty wygasają z końcem czerwca. 22-letni Kacper Talar miał...
Czytaj więcejRozstrzygnięcie barażowe. Poznaliśmy beniaminka V ligi.
W finale Orawa pokonała Ikar Odporyszów 2:1. W przyszłym sezonie wystąpi w V lidze Małopolska-wschód (będzie rywalem m.in. Turbacza Mszana D...
Czytaj więcejZawodniczki Limanovii na testach w Beniaminku Krosno
Wyjazd na testy do jednego z uznanych ośrodków szkolenia piłkarskiego w kraju stanowi kolejne wyróżnienie dla młodych piłkarek związanych z...
Czytaj więcejPozostałe
Wniosek o referendum trafił do komisarza
Trwa procedura związana z próbą odwołania Rady Gminy Mszana Dolna przed upływem kadencji - w środę (3 czerwca) pełnomocnik inicjatorów refere...
Czytaj więcejPowrót do Rady Gminy - wyniki wyborów uzupełniających
W niedzielę (30 listopada) przeprowadzono głosowanie w okręgu nr 8 gminy Mszana Dolna, obejmującym miejscowość Lubomierz. Obwodowa Komisja Wybor...
Czytaj więcejWybory uzupełniające - dwóch kandydatów walczy o mandat
W wyborach uzupełniających do Rady Gminy Mszana Dolna, które odbędą się w najbliższą niedzielę (30 listopada) zarejestrowano dwóch kandydat...
Czytaj więcejPo rezygnacji radnego mieszkańcy znów pójdą do urn
W sierpniu komisarz wyborczy stwierdził wygaśnięcie mandatu radnego Rady Gminy Mszana Dolna. Pisemną rezygnację złożył Józef Nieckula, wybran...
Czytaj więcej- Znęcanie, narkotyki i nielegalna amunicja. 28-latek z powiatu limanowskiego za kratami
- Jak pielęgnować włosy farbowane? TOP 3 kosmetyki, które musisz mieć!
- Utrudnienia na trasie - będzie ruch wahadłowy w związku z budową kolei
- Alarm bombowy przerwał sesję Rady Gminy
- Uderza fala upałów. IMGW ostrzega, a to dopiero początek
Komentarze (59)
stanowi kolejną szansę .A może by tak kanalizacja Kasiny i neutralizacja tutejszego smrodku.
Otoz wydawac by sie moglo, ze jezeli ktos chce objac wladze i zasiadac na dobrym stanowisku powinien miec przede wszystkim odpowiednie preferencje jak rowniez i KLASE!
Jezeli ktos zglasza swoja kandydature na Wojta jak w tym przypadku i udziela takiego wywiadu o przeciwniku to w moich oczach jest kompletnie zdyskredytowany.
Opowiedzcie o swoich wizjach i pomyslach by wszystko szlo ku lepszemu, a nie napirdalajcie jedni na drugich. Jakiez to typowe dla Polakow.
A wybory i tak wygra moj ulubiony Wojt ;)
Dobrej nocy.
Nadszedł czas skończyć z pasieniem się na publicznych pieniądzach, weź się waćpan za robotę. Jesteś pan takim fachowcem, to do biura pracy po dofinansowanie i działalność gospodarczą. Zatrudnisz waćpan 1000 osób to będziesz waćpan miał poważanie w Mszanie D.
Ponoć aż 5 osób ze ścisłego obecnego kierownictwa Urzędu Gminy zamarzyło by kierować samorządem.
Wymieniam Pan Żaba,Pan Pajdzik,Pan Chorągwicki,Pani Filipiak,Pan Klimek do miasta.
Pytam kto zajmuje się sprawami mieszkańców gminy gdy osoby za to odpowiedzialne zajmują się sobą i swoimi sprawami.Nie dziwota że nie ma promes.
Ps. A Pani Filipiak to z PIS-u?.
I to wszystko dla naszego dobra.
Ps. A co będzie gdy Pan Klimek wygra w Mszanie to pisali że Pan Żaba ma być tam zastępcą.Jak On to wszystko ogarnia gdy jeszcze jest sołtysem,brakuje tylko by został jeszcze być może organistą bądź kościelnym.
A CZEMU NIE.
Doradco na Arwena szkoda czasu,nie jest wart tego by z nim dyskutować bo na chamstwo nie ma lekarstwa a do poziomu jego ludziom zdrowo myślącym jeszcze daleko.
Dawno temu, jeszcze przed 'narodzeniem sie' Doradcy ktos pisal tutaj: http://limanowa.in/wydarzenia/news;kto-na-liscie-po,4247.html
'…niech próbuje ja Jego popieram bo mi jest wolno…trzeba będzie to i plakatów porozwieszam… '
Jak myslisz, czy ten 'ktos' w tym roku tez jest chetny, jezeli trzeba bedzie, to i plakaty porozwiesza? ;)
Dobrej nocy.
Tak, żeby ją rozkradali przez kolejne 20 lat. Ale jakoś wcale nie dziwi mnie, że go wspierasz. W końcu robisz to z wszelkimi cwaniakami i oszustami :)
@Doradca:
A od ciebie czym?
Dajcie mu szansę,na pewno będzie skuteczniejszy od obecnego.
Panie Tadku,nie przejmuj się Pan sforą obszczekiwaczy,Pana dorobek jako wójta Gminy sam się broni,szczekają ci co nic nie robią.
Mam pomysła jak dla tych cudotwórców, darmozjadów miejsca pracy zrobić , a i bezrobocie w powiecie spadnie
W Mszanie mamy wójtów i burmajstrów, zrobić jeszcze powiatowego starostę i tak po kolei co wieś to wójt i zastępca,a co druga wieś burmajster.
Co teraz będzie z Jaśkiem i Maryśką? Być może stawki pójdą w dół? Nie będzie już po 200zł za godzinę?
Co będzie ze wszystkimi klakierami uczestniczącymi w programach po 180zł za godz?
Co z innymi obsrywaczami?
Jak tak dalej pójdzie to wróżę szybki upadek Gminy Prawdy i Rozwoju jeszcze przed 16 listopada.
Nie można do tego dopuścić. Ta idea musi trwać
Kto będzie pracował dla mieszkańców,podejmował decyzje niekiedy niepopularne nastąpi bezwład.
Co do ilości osób w urzędzie to tego tak nie będzie widać bo Pan Żaba Ojciec,twórca Gminy Prawdy i Rozwoju w agonii zwiększył tak kolosalnie zatrudnienie ze trudno się połapać kto jest kto.
Przecież nie idą po to bo pomieszać w głowie wyborcom bo Ci swój rozum mają.
JEDNAK ABY
'dbać o rozwój gospodarczy gminy, uporządkować finanse publiczne, zatrzymać gwałtownie narastające negatywne tendencje, wesprzeć rozwój małych przedsiębiorstw'
TRZEBA NAJPIERW WYPISAC SIE Z PLATROFMY OBYWATELSKIEJ.
Pan sie wypisze, ja zaglosuje.
Skoro ta trójca postanowiła kandydować to znaczy ze widza że źle się dzieje w gminie.
Jak już napiszą co im się nie podoba to niech też Nas poinformują czy dotychczas reagowali na to zło jeśli ono było ale skoro startują to znaczy że było i jest.
Bo chyba nie startują dla zabawy bo to kosztuje.
A w ogóle to jesteś w swoich wypowiedziach prawie jak znachor po przepowiadasz przyszłość.
A z partii to startuje chyba tylko Pis na czele chyba z Panią Filipiak.
Co sadzisz o starcie 5 wspaniałych urzędujących obecnie osób w Urzędzie Gminy?
z tego co mi bliżej wiadomo marek oczywiście dla znajomych
zgłosił ugrupowanie , w którego skład weszło kilka super osób , po drugie w urzędzie skarbowym jest zgłoszony bez konta tzn. że nie może nawet kartki wydrukować , większość radnych z jego komitetu są znani i raczej kampanii nie potrzebują i z tym się z nim zgodzę , dla tego uważam że takie wybory są najlepsze :) po za tym szczerze mówiąc sam osobiście mam dość nagonek , pomówień itp. które jeden obrzuca drugiego , niech zaproszą bezstronne media , zrobią spotkanie komitetów i faktycznie przedstawią realny program uzdrowienia gminy , po za tym PO popiera Pana Tadeusza P. , więc jeśli listy maja wspólne to kasa chyba też za tym idzie :(
Może byłeś w Limanowej i widziałeś nową scenę w Parku wraz z zapleczem i może śledzisz imprezy jakie mają tam miejsce.
Może jesteś zorientowany jaki to wspaniały umysł architektoniczny wydumał MUSZLO-SZOPĘ W KASINIE w której się nic nie dzieje oprócz spotkań miejscowych kibiców.
Andreas520 a ja słyszałem że to Pan Bolesław Żaba ma jechać na białym koniu po czerwonym dywanie do Starostwa do objęcia stanowiska STAROSTY w białych porteczkach.
JA NA NICZYM NIE MUSZĘ SIĘ ZNAĆ
IDEALNA PARA.
Myślę,że to że na niczym nie musi się znać nie będzie najmniejszą przeszkodą do objęcia tych funkcji.
Po co marnować pieniądze na kilku ludzi jak może wszystko robić to jeden i kasa też do jednego wora.