Stoczył się z dworca i zawisł na murze
Limanowa. Wczoraj z dworca autobusowego przy ulicy Zygmunta Augusta stoczył się w kierunku pobliskiego osiedla bus. Pojazd zawisł na murze oporowym. Nikomu na szczęście nic się nie stało.
Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 13. na prywatnym dworcu autobusowym przy ulicy Zygmunta Augusta w Limanowej.
Jak udało nam się ustalić do sytuacji doszło w czasie przerwy między kursami. Zaparkowany mercedes w pewnym momencie stoczył się w tył, w kierunku osiedla bloków, przebił ogrodzenie i zawiesił się na murze oporowym. W zdarzeniu na szczęście nikt nie uciepriał. Później pojazd wyciągnięto na płytę dworca.
Dlaczego bus się stoczył? Jedną z wersji, które usłyszeliśmy było to, że w pojeździe wyskoczył bieg.
Zobacz również:
Od dziś wahadło na DW 968 - sprawdź utrudnienia drogowe
350 uczestników kolejnego forum osób z niepełnosprawnościami
(Zdjęcia otrzymaliśmy od jednego z naszych Czytelników - dziękujemy)
Może Cię zaciekawić
Uderza fala upałów. IMGW ostrzega, a to dopiero początek
Żar z nieba. Termometry wskażą nawet 32°C Z oficjalnego komunikatu IMGW, opublikowanego w czwartkowy poranek, jasno wynika, że czeka nas pierwsz...
Czytaj więcejPonad 38 kilogramów narkotyków w obrocie. Mieszkaniec regionu skazany
W czwartek (11 czerwca) Sąd Okręgowy w Nowym Sączu, po rozpoznaniu apelacji wniesionej przez obrońcę oskarżonego, utrzymał w mocy wyrok Sądu R...
Czytaj więcej70 lat w kapłaństwie. Jubileusz ks. prałata Józefa Korzenia
W uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela w Domu Księży Emerytów im. św. Józefa w Tarnowie zorganizowano jubileusz ks. prałata Józefa Ko...
Czytaj więcejEntomolog: komary nie są najgorsze; są owady, które potrafią zabić krowę (wywiad)
PAP: Jaki będzie ten sezon, jeśli chodzi o komary, meszki i inne owady, które uprzykrzają nam lato? Czy po zimie i wiośnie można już coś przew...
Czytaj więcejSport
Zawodniczki Limanovii na testach w Beniaminku Krosno
Wyjazd na testy do jednego z uznanych ośrodków szkolenia piłkarskiego w kraju stanowi kolejne wyróżnienie dla młodych piłkarek związanych z...
Czytaj więcejMłodzi piłkarze limanowskiej akademii z cennym doświadczeniem na międzynarodowym turnieju
Podczas zawodów młodzi piłkarze z Limanowej mieli okazję rywalizować z uznanymi akademiami i klubami z Polski oraz zagranicy. Wśród rywali z...
Czytaj więcejGłosujemy na piłkarskie orły
Plebiscyt od lat należy do najbardziej prestiżowych wyróżnień w regionalnym futbolu. Jego celem jest docenienie zawodników, trenerów i osób zw...
Czytaj więcejPlan sparingów czwartoligowej Limanovii
Sztab szkoleniowy postawił przede wszystkim na rywalizację z wymagającymi przeciwnikami z wyższych i równorzędnych klas rozgrywkowych. W plani...
Czytaj więcejPozostałe
Z parkietu do własnego biznesu. 24-letni Bartłomiej Jędral rozwija taneczną społeczność w Limanowej
Studio Purple Hills rozpoczęła działalność w lutym 2025 roku przy ulicy Jana Pawła II 9A w centrum Limanowej. Nazwa nawiązuje do charakterystyc...
Czytaj więcejSąsiedzi organizują pomoc dla pogorzelców. Trwa zbiórka
Jak już informowaliśmy, poprzedniej nocy w miejscowości Dobra wybuchł pożar. Ogień strawił budynek gospodarczy oraz zajął poddasze znajd...
Czytaj więcejNadchodzi fala upałów. Służby apelują o rozwagę i przypominają o zasadach bezpieczeństwa
Prognozowana w najbliższych dniach fala upałów niesie ze sobą nie tylko dyskomfort, ale również zagrożenia dla zdrowia i życia. Wysoka tempera...
Czytaj więcejCiągnik przygniótł 57-latka na stromym zboczu - szczegóły wypadku
Jak już informowaliśmy, do wypadku z udziałem ciągnika rolniczego doszło we wtorek (23 czerwca) kilkanaście minut po godzinie 21:00 w ...
Czytaj więcej- Uderza fala upałów. IMGW ostrzega, a to dopiero początek
- Ponad 38 kilogramów narkotyków w obrocie. Mieszkaniec regionu skazany
- 70 lat w kapłaństwie. Jubileusz ks. prałata Józefa Korzenia
- Entomolog: komary nie są najgorsze; są owady, które potrafią zabić krowę (wywiad)
- Jakie listwy przypodłogowe wybrać do wysokich pomieszczeń?
Komentarze (59)
Ej, @wislak sieroto, recznego zapomniales zaciagnac? :-)
Od tego jest hamulec pomocniczy, natomiast przy dłuższym parkowaniu stosuje się kliny pod koła.
powodem radości i euforii kacyków
bez komentarza
Miłego dnia :)
Pół żartem: BUS po ucieczce stanął, a zarazem zwisa.
Czasem bywa jeszcze gorzej.
http://img2.demotywatoryfb.pl//uploads/201311/1385209665_by_procesor777_600.jpg
a więc sprawa akurat w sam raz dla Macierewicza.
Ciekawe, czy jeśli przewoźnicy postanowią zmienić profil swojej działalności, to Pan Bieda z Zoniem zapewnią zatrudnienie dla zwolnionych kierowców?
Podejrzewam, że tak odpowiedzialna i pro przedsiębiorcza władza ma taki plan i możliwości :)
Ale przeciez sie nikomu nic nie stalo, a busy nie staczaja sie codziennie.
Zreszta jakie Ty masz pojecie o samochodach, nie mowiac juz o autobusach...
Ty za to jesteś wolnym człowiekiem, więc nikt nie może dyktować ci co masz robić. Wisisz na utrzymaniu swego szefa i na jego polecenie wypisujesz te brednie i na razie nikt nie może ci tego zabronić. Gorzej będzie jak ktoś w końcu przyjdzie do ciebie i upomni się o swoje ;)
@elvis29:
Ty nawet prawka nie masz, więc się nie odzywaj. Swojego składaka oprzesz o ścianę i na tym kończy się twoje 'parkowanie' :D
@lg1:
Ruiną możesz nazwać 'flotę' swojego ukochanego złomiarza Gawrona. Po świecie krążą słuchy jak to jego rupiecie psują się na drodze w szczerym polu. Poza tym jego Sprintery to jeżdżące złomy. Wszystko tam skrzypi i trzeszczy, że aż strach wsiadać. Mimo tego, że są nowsze od tych z Master Pola. Ale widać jak syfiarz Gawron 'dba' o swych pasażerów :P
@Bearchen a co ty mozesz wiedziec o zawodzie kierowcy jak ty pierdzisz tylko w stołek przy ul.J.M
Wyklepałeś już swojego złoma skladanego z kawałków i poszpachlowany i kiepsko pomalowany jak 'GARGAMEL'
W dodatku przy ul. J.M. :))
Tam przynajmniej chodniki maja niedziurawe, wiec sobie nosa nie rozpirdole jak bym sie czasem potknela w drodze do pracy ;))).
O zawodzie kierowcy sie nie wypowiadam. Chociaz zdaje sobie sprawe, ze jest to bardzo odpowiedzialna praca i w cale nielatwa.
No ale przeciez to zdarzylo sie na dworcu na Z.A.
Masz jakas alergie na tamten rejon?
Leczysz sie pod tym katem?
Da sie to w ogole wyleczyc?
Dlaczego mnie prowokujesz jak się nie odzywam ?.
Znowu bredzisz. Mówisz, że to nie jest dworzec a jak nazwiesz tą PRL-owską budę zlokalizowaną przy Targowej, z krzywym parkingiem tak małym, że nawet 2 autobusy ocierają się lusterkami? Tamten postkomunistyczny przybytek Gawrona spełnia oczekiwania wszystkich pasażerów. Szczególnie tych podróżujących wieczornymi kursami :)
To twój mentor Bieda uważa się za króla i pana władcę Limanowej, skoro zawiera sojusze z twoim Ojcem Wron :) I on wcale nie musi powracać. Przecież jego rupiecie codziennie walają się po drogach powiatu. Tylko jakoś mało jest chętnych, żeby wsiąść do tych reliktów minionej epoki :D
Kierowca niczego nie zapomniał. Zostawił NA BIEGU, przeciwnym do kierunku jazdy (w tym przypadku na 'jedynce'). Normalnie nie powinien zjechać, widocznie bieg wyskoczył. Każdemu mogło się to zdarzyć, więc przypisywanie tego jednej czy drugiej firmie przewozowej jest totalną głupotą.
@lg1:
Co IQ1 może wiedzieć na temat kierowców jak sam nie ma prawa jazdy? Skoro zawodowy to znaczy, że maszyna? Zawodowym kierowcom przydarzają się o wiele większe wpadki ale pachołki Biedy wolą użyć takich przykładów, żeby tylko dokopać znienawidzonej firmie. Żal mi was ;)
@elvis29:
Twój autoportret idealnie nadaje się na Wiocha.pl. Musisz mieć tam sporo wyświetleń :D
Ten śmieszny placyk przy ul. Targowej, który jest we władaniu Wojtusia musi być jeszcze mniejszy, skoro jego kierowcy muszą zaśmiecać całe miasto tymi jego wrakami, gdy chcą je zaparkować :D
@elvis29:
Muszę cię zmartwić ale niestety nie posiadam dowodu rejestracyjnego do tego samochodu. Ale Sprintery są bardzo fajne. To miłe, że tak dobrze mi życzysz :):)
Nie wiem czy kolizje i wypadki drogowe mogą być zabawne. Ale zobaczymy jak w przyszłości tobie (jak już zdasz prawko) na skrzyżowaniu ktoś wjedzie w cztery litery. Zdjęcie pojawi się na Limanowa.in i w komentarzach będziemy pisać jakie to zabawne :D
@lg1:
Rozumiem, że wszyscy pasażerowie Różowej Linii Bieda & Gawron (kpiarz, HenrykV, Amstrong, ebi itd.) mają IQ=1 tak jak ty? A ty jak nawijasz? Jedyne co to sławisz swego mentora Biedę i krzyczysz tym samym głosem, co większość jego klakierów.
Dyskusja z Toba jest nudna.
Dobrej nocy :).
Cóż za 'ekspert' się nam przytrafił :P Rozumiem, że tobie pachołku Biedy wystarczy spojrzeć na zdjęcie robione z 20 metrów i już potrafisz stwierdzić jaki stan techniczny posiada ten bus. Gratuluję. A przejedź się, to zobaczysz. Tak się składa, że twój mocodawca Gawron ma Sprintery nowsze niż firma Master Pol a strach do nich wsiadać, tak są zasyfione. A już nie wspominam o tych złomiastych Autosanach czy o tej cytrynowej 'Reni', którą można spotkać w Zamieściu (w miejscu o którym wspominała Kinia). To dopiero postrachy dróg ;) Tak więc drogi klakierze Biedy, zanim zaczniesz oceniać innych to najpierw spójrz we własne koryto.
@lg1:
A ty chciałbyś pierdzieć w taki stołek, tyle że w UM. Problem w tym, że twoje kompetencje nie pozwalają na legalną pracę w tym miejscu. Dlatego twój idol Bieda wysyła cię w teren, żebyś pilnował jego interesów na mieście. Takie parobkowanie na lewo ma jedn zaletę. Co miesiąc dostajesz zasiłek za figurowanie w UP :D
Ale w jednym się z tobą zgadzam. Każdy chwali swoje. I dlatego ty tak zaciekle sławisz swych mentorów Biedę i Gawrona oraz ich auto-złom przy Targowej :)
@elvis29:
Przyznam się, że trochę szkoda. Amstrongi, kpiarze i inni pseudoradcy mogli podejść trochę bliżej. Jeszcze bus stoczyłby się na nich i mielibyśmy spokój z tym niedzielnym trollowaniem na Limanowa.in :D
A propo ja do UP scieżek nie zaliczam bo niemam takiej potrzeby ale ty mozesz zaniedługo klamki wycierać!!!
A co do wyskoczenia biegu to jest mało prawdopodobne,ale jak nie włożyłes to się przecież nie przyznasz bo to dopiero był by wstyd(Kazdy kierowca się tak tłumaczy)
Przegadywanie się z Tobą to zadna przyjemnośc.Tylko dziwi mnie fakt iż jesteś znawczynia w tak wielu dziedzinach ale jak sie znasz na wszystkim to i na niczym .
MIŁEGO DZIONKA!!!
100x lepszy niż ten postkomunistyczny placyk przy ul. Targowej :D
@lg1:
To była sobota. A przecież twoja religia głosi, że w niedziele busy nie jeżdżą :)
Natomiast twój mentor Gawron posiada samych niedzielnych kierowców. W przenośni i dosłownie :P
@zabawny:
A co, nie masz gdzie spać? Jeśli kontener jest dla ciebie zbyt daleko to możemy go przysunąć :P