'Lepszy interes w biznesie zrobilibyśmy z przedszkolakami, niż z gminą'
- Lepszy interes w biznesie zrobilibyśmy z przedszkolakami, niż z gminą Niedźwiedź – zarzucił podczas ostatniej sesji Rady Powiatu, Stefan Hutek z PiS. Jak wskazał, chodzi o umożliwienie uruchomienia w sąsiedztwie balneologii... tartaku.
Może Cię zaciekawić
Znęcanie, narkotyki i nielegalna amunicja. 28-latek z powiatu limanowskiego za kratami
Zastraszanie i znęcanie psychiczne Sprawa ujrzała światło dzienne we wtorek, 18 czerwca, gdy do Komisariatu Policji w Mszanie Dolnej zgłosiła s...
Czytaj więcejJak pielęgnować włosy farbowane? TOP 3 kosmetyki, które musisz mieć!
Szampon do włosów farbowanych – delikatne oczyszczanie w połączeniu z ochroną koloru Podstawą pielęgnacji po koloryzacji powinien by...
Czytaj więcejUtrudnienia na trasie - będzie ruch wahadłowy w związku z budową kolei
Najważniejsze informacje dla kierowców Zamiast gładkiego przejazdu, na kierowców czeka ruch wahadłowy na odcinku o długości około 550 metrów...
Czytaj więcejAlarm bombowy przerwał sesję Rady Gminy
Dziś (25 czerwca) o godzinie 9:00 rozpoczęła się sesja Rady Gminy Niedźwiedź. Obrady zostały jednak przerwane z powodu alarmu bombowego. Wiadom...
Czytaj więcejSport
Zofia Kołodziej nadal na topie. Spore wyróżnienie.
Zgrupowanie odbędzie się w dniach 19–25 lipca w Wałbrzychu. W wydarzeniu organizowanym przez Polski Związek Piłki Nożnej udział wezmą naj...
Czytaj więcejSandecja Nowy Sącz podjęła decyzję w sprawie wychowanka Uranu Łukowica
Z klubem żegnają się Martin Polaček, Kacper Talar oraz Tomasz Nawotka. Ich kotrakty wygasają z końcem czerwca. 22-letni Kacper Talar miał...
Czytaj więcejRozstrzygnięcie barażowe. Poznaliśmy beniaminka V ligi.
W finale Orawa pokonała Ikar Odporyszów 2:1. W przyszłym sezonie wystąpi w V lidze Małopolska-wschód (będzie rywalem m.in. Turbacza Mszana D...
Czytaj więcejZawodniczki Limanovii na testach w Beniaminku Krosno
Wyjazd na testy do jednego z uznanych ośrodków szkolenia piłkarskiego w kraju stanowi kolejne wyróżnienie dla młodych piłkarek związanych z...
Czytaj więcejPozostałe
Uderza fala upałów. IMGW ostrzega, a to dopiero początek
Żar z nieba. Termometry wskażą nawet 32°C Z oficjalnego komunikatu IMGW, opublikowanego w czwartkowy poranek, jasno wynika, że czeka nas pierwsz...
Czytaj więcejZ parkietu do własnego biznesu. 24-letni Bartłomiej Jędral rozwija taneczną społeczność w Limanowej
Studio Purple Hills rozpoczęła działalność w lutym 2025 roku przy ulicy Jana Pawła II 9A w centrum Limanowej. Nazwa nawiązuje do charakterystyc...
Czytaj więcejSąsiedzi organizują pomoc dla pogorzelców. Trwa zbiórka
Jak już informowaliśmy, poprzedniej nocy w miejscowości Dobra wybuchł pożar. Ogień strawił budynek gospodarczy oraz zajął poddasze znajd...
Czytaj więcejNadchodzi fala upałów. Służby apelują o rozwagę i przypominają o zasadach bezpieczeństwa
Prognozowana w najbliższych dniach fala upałów niesie ze sobą nie tylko dyskomfort, ale również zagrożenia dla zdrowia i życia. Wysoka tempera...
Czytaj więcej- Znęcanie, narkotyki i nielegalna amunicja. 28-latek z powiatu limanowskiego za kratami
- Jak pielęgnować włosy farbowane? TOP 3 kosmetyki, które musisz mieć!
- Utrudnienia na trasie - będzie ruch wahadłowy w związku z budową kolei
- Alarm bombowy przerwał sesję Rady Gminy
- Uderza fala upałów. IMGW ostrzega, a to dopiero początek
Komentarze (30)
W kuluarach zapadają uzgodnienia i podejmowane są decyzje, a przed kamerami pozostaje tylko szopka dla wyborców. Tak jest w urzędach Gmin, i aż po Wiejską w Warszawie. :)
Jeżeli nawet Ci pozwolą(mało prawdopodobne) zadać pytania, to usłyszysz wykrętną odpowiedź (są w tym specjalistami) , a potem spodziewaj się w domu kilku różnych kontroli.
W jaki sposób już zaczęli 'opiekować się' tartacznikiem, NO chyba że gość MA PLECY. :)
Rada Gminy nie dała zezwolenia na postawienie tartaku ponieważ tartak tam działał od ok 50 lat. Chwilowo została przekształcona działka na turystyczną a później rada zmieniła na przemysłową. Skoro Radny hutek ( celowo z małej litery) taki mądry dlaczego 4 lata patrzył na to co się dzieje z baneologią. Czyżby wybory sia zbliżały???
Pamiętam go jako nauczyciela w mechaniku i szkoda mówić o takim kimś ... Żenada jaki z niego był nauczyciel. Zresztą widać to po wyglądzie
A tymczasem rzeczywistość pokazuje coś innego:
https://m.money.pl/wiadomosci/artykul/system-tytan-armia-mundury,48,0,2411312.html
https://m.money.pl/wiadomosci/artykul/dotacja-ministerstwa-kultury-dla-fundacji-o,200,0,2411208.html
A tymczasem rzeczywistość pokazuje coś innego:
PIENIĄDZE na modernizację czy prace nad nowym uzbrojeniem dla armii są przejadane przez ministerstwo i awansowanych przez nich generałów (oficerów).
Nie wiem czy ludzie rozumią tę zależność...ile stałych miejsc pracy musi istnieć, by wypłacać im 'ich ciepłe emeryturki'.
Działka została zmieniona na turystyczną bo miał być hotel i basen jako wspolny kompleks. Gmina dała zielone światło na zmianę działki na przemysłową i powstaniu tartaku w samym turystycznym centrum gminy. Tym samym stworzając problem z basenem, poniewaz ośrodek jest bez bazy noclegowej i nikt tego nie kupi, ani nie wydzierżawi bo zwyczajnie nie będzie się opłacało, a w biznesie chodzi o zyski.
' Trzy lata temu pytałem wójta o zasadność pozwolenia dla uruchomienia tego tartaku, do dziś nie dostałem odpowiedzi - mówił. '
Panie Hutek to jaki z Pana radny ( niezradny? ) skoro nie potrafisz Pan nawet w ciagu 3 lat wyegzekwować odpowiedź od wójta?
Zwykły, normalny wyborca pozbawiony uprawnień radnego partii rządzącej lepiej by to zrobił. !!!
Szanowny Panie, przecież pisze się oficjalne pismo w sprawie . oczekuje na odpowiedź w trybie ustatwowym , a jak nie otrzymuje się odpowiedzi w ustawowym czasie to wtedy OFICJALNĄ SKARGĘ Pan powinien napisać, nieprawdaż?
Niektórzy z Was tam zachowują się jak przysłowiowe PISZPANIENKI : chcę, ale się boję, bo np. wolę stać ( trzymać stronę) w dwóch obozach , tak na wszelki wypadek, w razie 'W'.
Wydaje się, że Pan i ludzie Pana pokroju stoicie wciąż w' ROZKROKU ' uważajcie więc abyście w tym rozkroku nie zastygli jak posągi.
Acha, to 10000 złotych starczy na dobre miejsce na liście w oczekiwaniu na sławetny posąg Panie Hutek?
Panie Rafale Rusak , dlaczego NIE CHCE Pan wchodzić w szczegóły tej sprawy?
' Nie tylko Rada Gminy Niedźwiedź jest winna przekształcenia tej działki, proszę wejść w całą procedurę, będzie pan wiedział. Owszem, ostateczna decyzja była po stronie Rady Gminy Niedźwiedź. Ale ja też nie zgadzałem się, by przekwalifikować charakter tej działki - zaznaczył Rafał Rusnak dodając, że nie chce wchodzić w szczegóły sprawy '
Nie bój się Pan , My wyborcy mamy PRAWO znać szczegóły tej sprawy, bo to My jesteśmy platnikami, podatnikami. !!!
Panowie przestańcie robić cyrk PRZEDWYBORCZY, co robiliście te kilka lat ? z choiniki urwaliście się teraz? Pomroczność jasna do Was powróciła?
Panie Hutek słów brakuje, przespał Pan 3 lata , a teraz ze snu trzyletniego Pan się wybudził?
Toż to Pan sam się kompromituje pokazując swoją NIEZARADNOŚCIĄ.
Koń by się uśmiał , radny partii rzadzacej, a odpowiedzi od wójta nie potrafił Pan wyegzekwować w ustawowym terminie.
To skoro Pan tak prostej sprawy nie potrafii załatwić, to co Pan wogóle może zrobić?
Nie czekaj Pan w kolejce na liście na swój pomnik, szkoda czasu i marasu....
'
brawa dla Pani.
Proszę pokazać na piśmie z datami wcześniejszymi jak Pan jako radny pytał albo jak stosowny protokół z posiedzenia rady bo to co się dzieje przypomina mi sprawę sal w pańskiej szkole.
Trzeba także zauważyć, że nie widać dalszego biegu sprawy dotyczącej bezpłatnego wynajmowania sal w szkole gdzie jest nauczycielem - o temacie który kiedyś limanowa in poruszała.
Przypomina mi się taka zasada 'Panu Bogu świeczkę a diabłu ogarek
Prześledzcie na BIP oświadczenia majątkowe swoich radnych za kilka lat i porównajcie co mieli jak wchodzili na stanowiska , a ile mają teraz i co faktycznie robili, bądź NIE ROBILI na rzecz wspólnego dobra publicznego.
Zacznijcie sobie od radnego Pana Hutka : zobaczcie ile miał akccji w np. Jastrzębskiej Spółce Węglowej (JSW) w 2014 roku, a lie ma w roku 2017 . Zastanówcie się skąd nauczyciel tak dobrze progmozował o zwiększeniou LICZBY AKCJI TRZYKROTNIE w ciągu 3 lat , czy ma jakiegoś dobrego 'doradcę' ?
Popatrzcie w oświadczenia wcześniejsze jak szybko w ciągu 3 ostatnich lat przybyła mu liczba akcji. Z tego co zauważyć można : liczba jego akcji ( nie wartość a liczba) potroiła się. !!!
Wartość tych wszystkich akcji na dzień dzisiejszy to około 1 MILION ZŁOTYCH, może nieco powyżej tej kwoty. !!!! - to mają ludzie , nauczyciele z kilkorgiem dzieci w małej miejscowości. !!!
Zadaję sobie pytanie:
Po co niektórym radnym , bezradnym? potrzebne są stołki?
Akcje idą w góę. !!!
https://bip.malopolska.pl/splimanowa,a,1030033,stefan-roman-hutek.html
Odróbcie swoje zadania domowe wyborcy, zachęcam Was gorąco. ;-)))
Po pierwsze stwarzanie sugestii że zdobyłem środki finansowe w podejrzanych okolicznościach to oświadczam Pani że od 1998 roku moje finanse są jawne i co rocznie weryfikowane są przez Urząd Skarbowy.
W akcje GPW zainwestowałem wszystkie oszczędności mojego życia zawodowego a pracuję 32 lata do tego zapożyczyłem się w wysokości 100 000 zł. A znając realia polskiej giełdy jest to moje ogromne ryzyko inwestycyjne. Nie korzystam z doradztwa żadnych instytucji i osób a doświadczenie z zakresu inwestycji giełdowych okupione jest latami analizy sytuacji firm w które inwestuję.
Dlatego jeśli Pani zazdrości mi ilości akcji na GPW to proszę zrobić podobnie jak ja , a więc niech Pani zainwestuje wszystkie swoje oszczędności całego życia i na dodatek weżnie Pani kredyt w wysokości 100 000 zł . Zobaczy Pani co to jest ryzyko inwestycyjne i jakie stany emocjonalne to rodzi.
Po drugie sugerowanie że w akcjach mam ponad 1 mln zł świadczy, że Pani kłamie świadomie. Mając dostęp do mojego oświadczenia majątkowego bez trudu mogła Pani wyliczyć aktualna wartość moich inwestycji na GPW a podawanie nieprawdziwych danych uważam za celowe co wiąże się z odpowiedzialnością karną.
Z poważaniem Stefan Hutek Radny Powiatu Limanowskiego
'Panie Hutek to jaki z Pana radny ( niezradny? ) skoro nie potrafisz Pan nawet w ciagu 3 lat wyegzekwować odpowiedź od wójta?
Zwykły, normalny wyborca pozbawiony uprawnień radnego partii rządzącej lepiej by to zrobił. !!!
Szanowny Panie, przecież pisze się oficjalne pismo w sprawie . oczekuje na odpowiedź w trybie ustatwowym , a jak nie otrzymuje się odpowiedzi w ustawowym czasie to wtedy OFICJALNĄ SKARGĘ Pan powinien napisać, nieprawdaż? '
Nie wycieraj Pan sobie buzi moim nazwiskiem i imieniem i NIE STRASZ Pan mnie i nie wmawiaj mi Pan tego czego nie napisałam.
Jak Pan może skutecznie sprawować funkcje RADNEGO POWIATOWEGO, skoro Pan nawet czytać ze zrozumieniem nie potrafi ???
Trzymaj Pan nerwy na wodzy , bo ja dopiero zaczęłam korzystać z MOICH PRAW jako obywatelka RP, aby rozliczać swoich radnych za ich pracę , za WYDAWANIE moich i mojej rodziny podatków. !!!
To jest szczyt CHAMSTWA atakować obywatelkę za jej prawa. Panowie, Panie radni nie tędy droga w odbieraniu Nam uprawnień i ZAMYKANIU Nam ust, nawet RODO Wam w tym nie pomoże.
Teraz do rzeczy Panie HUTEK:
Piszesz Pan tak :
' Po pierwsze stwarzanie sugestii że zdobyłem środki finansowe w podejrzanych okolicznościach to oświadczam'...........
Gdzie ja to sugeruje? konkretnie, gdzie?
Chociaż do tej kwestii odniosę się na końcu tego komentarza.
Zamieściłam stronę z oświadczeniami majątkowymi naszych radnych z LEGALNEJ STRONY. Jest to PUBLICZNA INFORMACJA, tak?
https://bip.malopolska.pl/splimanowa,a,1030033,stefan-roman-hutek.html
W oświadczeniu za rok 2017 podał Pan , że masz Pan 9184 akcje samej JSW tak?
Akcje te dzisiaj wynoszą 75,40 zl. za akcje, maksymalnie 108,50 w tym roku
108,50X 9148 = 992558 złotych , a to są TYLKO akcje JSW
Ponadto podał Pan w swoim oświadczeniu inne spółki:
14825 akcji IFSA
5 akcji Boryszew
5 akcji LOTOS
7 akcji PGE
6000 AKCJI PCGUARD
1000 akcji Rafako
3000 akcji Ursus
1000 akcji Action
1 akcja KGHM
To dodaj Pan to sobie wszystko razem.
Następna sprawa skoro podaję stronę ODNIESIENIE DO PRAWDZIWYCH DANYCH Pana to mi Pan tutaj nie sugeruj, że ja coś sugeruje, wprowadzam innych w błąd.
Puknij Pan się w tę puste czółko i przestań straszyć, nad interpretować fakty i próbować zamknąć mi usta, odbierać MOJE PRAWA do wyrażania opinii, do sprawdzania pracy radnego itp.
Wkurzył mnie Pan swoim TUPETEM .
Zadam tylko jedno pytanie'
Czy lubi Pan kiełbasę z Laskopolu? Czy masz P
Do tematu powrócę i uwierzcie mi szanowni radni teraz to dopiero ZANALIZUJE WASZĄ PRACĘ, szczególnie tych radnych NIEZARADNYCH. ;-)))
Panie Hutek My nie jesteśmy DEBILAMI, aby inwestować pieniądze swojego życia w kraju rządzonym przez
NIEODPOWIEDZIALNYCH LUDZI, gdzie Premier tego kraju powiedział:
' Czytałem W ZAGRANICZNEJ PRASIE, że Polska NALEŻY DO KOGOŚ INNEGO'!!!!!!!!!!
Innymi słowy : Polska została już sprzedana ..........
Pan więc radzi mi inwestować ogromne pieniądze w kraju , w spółki państwowe o którym pisze się i mówi:
' POLSKA- jest to kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym'
Grzegorz Braun.
Ciekawe jest , że kondycja JSW ( Jastrzębskiej Spółki Węglowej) jeszcze kilka lat temu nie wróżyła niczego dobrego, a tutaj proszę CUDOWNE DZIECKO lokalnego PISu pobiło swoim zmysłem wróżbiarskim światowych znawców GIEŁDOWYCH. ;-))
Gratuluje Panie Hutek, pobił Pan w tym nawet EKSPERTA OD GIER HAZARDOWYCH. ;-))
Cóż za talent, zmysł wróżbiarski..........
Zmień Pan karierę, sama skorzystam z Pana talentów wróżbiarskich.
To są Pani słowa z dzisiejszego komentarza czyli z dnia 18 lipca 2018 r.
Hayes Grażyno weź porostu kalkulator i przelicz i zobaczysz jak kłamiesz. Dlatego będę walczył o ochronę dóbr osobistych, które Pani swoim komentarzem naruszyła .
A jak chce Pani podawać dane z oświadczeń majątkowych to jest różnica miedzy datą składania a rokiem rozliczeniowym dlatego dane publikowane przez Panią są nie prawdziwe bo dotyczą roku 2016. A podawanie wartości ceny JSW 108 zł jest wyssane z palca bo dziś warta jest 76,08 zł a w roku 2016 kosztowała 8,66 zł a w roku 2012 kosztowała 142,70. Ryzyko inwestycyjne na tej spółce jest bardzo ryzykowne tak jak cała giełda. Dlatego rada dla Pani, by z oceną mojego bogactwa poczekać aż dokonam sprzedaży akcji bo w tej chwili moje pieniądze są tylko wirtualne.
Z poważaniem Stefan Hutek
Podałam stronę z oświadczeniami majątkowym i radnych? Napisałam, ab y każdy odrobił swoje zadanie domowe?
Czy to oznacza, że każdy może sobie to zobaczyć i przeliczyć?
Jest to tak trudno Panu zrozumieć idzie Pan w zaparte?
Korzystam z tego co jest dostępne mam do tego prawo, a o sugestiach to Pan możesz takie bajki opowiadać dzieciom w przedszkolu.
Poczekajmy do wyborów, a wiele nowych faktów się dowiecie.
P.s Bardzo chętnie spotkam się z Panem w sadzie na otwartej rozprawie wraz z obecnymi mediami.
Pozdrawiam.
Tutaj jest wasza strona:
https://bip.malopolska.pl/splimanowa,m,278227,2014-2018.html?page=2&limit=10&offset=0
Według tego zapisu data ostatniej zmiany Pana oświadczenia majątkowego to:
2017-05-17 czyli oświadczenie za rok 2016 ,
To co to kto jest temu WINNY , ŻE TO JEST OSTATNIA aktualizacja NA STRONIE STAROSTWA POWIATOWEGO?
WEŹCIE SIĘ TAM DO ROBOTY, A NIE SZUKAJCIE WIN NYCH WŚRÓD TYCH, KTÓRZY was karmią. !
Wam się tam już niezłe poprzewracało w głowach od tego 'wielko- państwa'.