'Lenistwo Panie Burmistrzu'
Mszana Dolna. Lenistwo Panie Burmistrzu - to odpowiedź naszego Czytelnika na artykuł ze słowami burmistrza o likwidacji 'parkingów' przy galerii w Mszanie Dolnej.
16 lipca w artykule 'Lenistwo' przyczyną likwidacji informowaliśmy, że klienci są oburzeni zmniejszającą się liczbą miejsc parkingowych pod galerią Echo Centrum w Mszanie Dolnej. Burmistrz Mszany Dolnej wyjaśniał, że powodem ograniczenia (odgrodzenia) jest sytuacja w której kierowcy wykorzystują miejsce dla pieszych na parkingi, a w dodatku niszczą otoczenie. Burmistrz podkreślał, że 'kłopotem jest nasze lenistwo, wygoda i przyzwyczajenia, że powinno dać się podjechać, a może i wjechać do Biedronki'.
W odpowiedzi na artykuł jeden z naszych Czytelników przesłał nam zdjęcia na których znajduje się samochód burmistrza Mszany Dolnej do których dolączył opis: 'Pan Burmistrz sam parkuje na przystankach do tego nie przeznaczonych. Zdjęcie wykonano w niedziele 14.07.2013. Lenistwo Panie Burmistrzu a wolnych miejsc było dużo...'
Zobacz również:Może Cię zaciekawić
Znęcanie, narkotyki i nielegalna amunicja. 28-latek z powiatu limanowskiego za kratami
Zastraszanie i znęcanie psychiczne Sprawa ujrzała światło dzienne we wtorek, 18 czerwca, gdy do Komisariatu Policji w Mszanie Dolnej zgłosiła s...
Czytaj więcejJak pielęgnować włosy farbowane? TOP 3 kosmetyki, które musisz mieć!
Szampon do włosów farbowanych – delikatne oczyszczanie w połączeniu z ochroną koloru Podstawą pielęgnacji po koloryzacji powinien by...
Czytaj więcejUtrudnienia na trasie - będzie ruch wahadłowy w związku z budową kolei
Najważniejsze informacje dla kierowców Zamiast gładkiego przejazdu, na kierowców czeka ruch wahadłowy na odcinku o długości około 550 metrów...
Czytaj więcejAlarm bombowy przerwał sesję Rady Gminy
Dziś (25 czerwca) o godzinie 9:00 rozpoczęła się sesja Rady Gminy Niedźwiedź. Obrady zostały jednak przerwane z powodu alarmu bombowego. Wiadom...
Czytaj więcejSport
Zofia Kołodziej nadal na topie. Spore wyróżnienie.
Zgrupowanie odbędzie się w dniach 19–25 lipca w Wałbrzychu. W wydarzeniu organizowanym przez Polski Związek Piłki Nożnej udział wezmą naj...
Czytaj więcejSandecja Nowy Sącz podjęła decyzję w sprawie wychowanka Uranu Łukowica
Z klubem żegnają się Martin Polaček, Kacper Talar oraz Tomasz Nawotka. Ich kotrakty wygasają z końcem czerwca. 22-letni Kacper Talar miał...
Czytaj więcejRozstrzygnięcie barażowe. Poznaliśmy beniaminka V ligi.
W finale Orawa pokonała Ikar Odporyszów 2:1. W przyszłym sezonie wystąpi w V lidze Małopolska-wschód (będzie rywalem m.in. Turbacza Mszana D...
Czytaj więcejZawodniczki Limanovii na testach w Beniaminku Krosno
Wyjazd na testy do jednego z uznanych ośrodków szkolenia piłkarskiego w kraju stanowi kolejne wyróżnienie dla młodych piłkarek związanych z...
Czytaj więcejPozostałe
Uderza fala upałów. IMGW ostrzega, a to dopiero początek
Żar z nieba. Termometry wskażą nawet 32°C Z oficjalnego komunikatu IMGW, opublikowanego w czwartkowy poranek, jasno wynika, że czeka nas pierwsz...
Czytaj więcejZ parkietu do własnego biznesu. 24-letni Bartłomiej Jędral rozwija taneczną społeczność w Limanowej
Studio Purple Hills rozpoczęła działalność w lutym 2025 roku przy ulicy Jana Pawła II 9A w centrum Limanowej. Nazwa nawiązuje do charakterystyc...
Czytaj więcejSąsiedzi organizują pomoc dla pogorzelców. Trwa zbiórka
Jak już informowaliśmy, poprzedniej nocy w miejscowości Dobra wybuchł pożar. Ogień strawił budynek gospodarczy oraz zajął poddasze znajd...
Czytaj więcejNadchodzi fala upałów. Służby apelują o rozwagę i przypominają o zasadach bezpieczeństwa
Prognozowana w najbliższych dniach fala upałów niesie ze sobą nie tylko dyskomfort, ale również zagrożenia dla zdrowia i życia. Wysoka tempera...
Czytaj więcej- Znęcanie, narkotyki i nielegalna amunicja. 28-latek z powiatu limanowskiego za kratami
- Jak pielęgnować włosy farbowane? TOP 3 kosmetyki, które musisz mieć!
- Utrudnienia na trasie - będzie ruch wahadłowy w związku z budową kolei
- Alarm bombowy przerwał sesję Rady Gminy
- Uderza fala upałów. IMGW ostrzega, a to dopiero początek
Komentarze (68)
Chyba ten Pan nie ma rozeznania ile wiele wspaniałych rzeczy,spraw Nasze Miasto dostąpiło za kadencji Pana Tadeusza.
Największe osiągnięcia to wyzbycie majątku,rewitalizacja ze sławnym rynkiem,kończąca się inwestycja na Targowicy która może przypominać jakiś obóz,miejsce dla niepokornych,zadłużenie miasta,drożący brak płynności finansowej no i Zatrudnienie Zastępcy który za swój pobyt w Mszanie skasuje JEDEN MILION ZŁOTYCH POLSKICH.
A tak na marginesie to przecież Pan Filipiak Nasz Wybraniec z naszej Woli nie będzie tam parkował gdzie My czyli pospólstwo.
Ps. Doradco Rudy 102,znam go osobiście nie ma ani prawka ani samochodu.
Doradco a Ty czy też zawsze parkujesz prawidłowo.
Jedno trzeba przyznać że nie pouczasz w tym zakresie.
Aż się prosi tu powiedzenie:
CUDZE POD LASEM ,A SWOJEGO Z METRA NIE WIDAĆ.
Rudemu102 też :)
Józef Tischner
Ale wiecie sami... 'Co wolno wojewodzie to nie Tobie smrodzie'- chyba tak to lecialo.
Milego dnia zycze. Nie wychodz na slonce za duzo, bo wiesz, ze bardzo szkodliwe:)/
Pozdrawiam milo ;)
Pozdrawiam rowniez calkiem milo;)
E tam ja też czasami parkuję na zakazie ;)
Rozumiem, że Ty lubisz ludzi władzy i z każdym układałbyś się w celu tworzenia układów zamkniętych? :)
Też Cię milo pozdrawiam .
A ogród ma Pani duży?. Może i mój stary ale dobry Opel by się w nim zmieścił ?.
Pani Dorisko to się Pan Burmistrz Filipiak ucieszy że będziemy mogli na Pani ogrodach parkować :)
Nie mam duzego samochodu, wiec miejsca duzo nie zajme, chociaz nie wiem czy kolo @doradcy bym chciala parkowac, gdybym nie daj Boze zarysowala jego drogi samochod..;) oj dzialo by sie dzialo.Milego wszystkim. Pamietajcie o spozywaniu duzej ilosci wody, nakryciu glowy i kremach z wysokim UV;)
Pozdrowionka Bearchen :)
Dziękuję Ci @ bearchen że dbasz o to żeby mój stary dobry Opel nie wyglądał głupio gdy zaparkujesz obok :)
Kupiłbym inny samochód ale po co jak ten jest oki :)
Mój trochę młodszy ale nie wiele. Twój szedł do zerówki jak mój był produkowany.
Kiedyś słyszałem wypowiedź Krajowego Duszpasterza Kierowców że nie przestrzeganie Kodeksu Drogowego to GRZECH.
Panie Burmistrzu proszę o tym pamiętać.
Ja rozumiem że On może sobie pozwolić na więcej ale zawsze trzeba pamiętać o słowach Ryśka Riedla
ZAWSZE WARTO BYĆ CZŁOWIEKIEM BO TAK ŁATWO ZEJŚĆ NA PSY
Choć tak łatwo zejść, zejść na psy!'
@Dorisko dziekuje i rowniez pozdrawiam. Jak bede w potrzebie spodziewaj sie mnie przed brama ogrodka ;).
Pamiętam kiedyś Twoja słowa na tym portalu,to chyba Ty napisałeś:
WŁADZA DEPRAWUJE,WŁADZA ABSOLUTNA DEPRAWUJE ABSOLUTNIE.
Chyba się nie pomyliłem,a te słowa wypisz wymaluj pasują absolutnie do działań pana Filipiaka.
Widzisz sama jeździłaś Oplem, Janek64 jeździ Ople.
Innym samochodem nie jeżdżę chyba, że z kumplami.
Doradco- kumplowi z którym czasami jeździsz- też autko zaparkuje... jednak aż taka zła nie jestem jak mnie malują...
Doriska daj spokoj nikt nie mowi ze jestes zla
Napisze tak jestes inna ale barzdo dobra kobieta :)
i co najwazniesze uzyteczna nie pobierasz za parking jak te nasze miastowe .
Narazie nie pozdrawiam bo ostatnio mi wytknieto ze za duzo pozdrawiam ha ha ha .
Co do mojej osoby- jestem wredna, czarna diablica... impulsywna i do bólu szczera... ale dobrze mi z tym Janku :)
Dam Ci dobrą radę.
Ostatni rok Twojego burmistrzowania niech cechuje zasada
MNIEJ PYCHY,WIĘCEJ POKORY.
Odejdziesz Pan z Urzędu jako Burmistrz który wyzbył się Naszego Wspólnego Majątku,zostawia zadłużone miasto na 15 lat,wydał Pan na Swojego Zastępce do niczego niepotrzebnego około Miliona złotych,sknocił Rewitalizację Miasta,doprowadził rodzimy handel do ruiny.
Przyjdzie czas że Ci którzy koło Ciebie latali,bałwochwalili pierwsi się od Ciebie odwrócą i będą pierwszymi krytykami Twojego nieudolnego burmistrzowania.
A ZEGAR CZASU TYKA.
Piszesz że chłop stanął.Zgadza się że każdy nie raz,wielokrotnie łamie zakazy,nakazy.|Mnie też się to zdarza,ale nikogo nie pouczam i określam go leniem.
Panie Burmistrzu tu się aż prosi stare ludowe powiedzenie:
cyt. UCZYŁ MARCIN MARCINA A SAM GŁUPI JAK ŚWINIA.
Koniec cyt.
Chyba się nie pomyliłem?
POKORNE CIELE DWIE MATKI SSIE
przecież wszyscy wiemy że to pan panie burmistrzu
to zdjęcie pięknie pokazuje kim pan jest po prostu LENIEM
Dlaczego wy wszyscy krytykujecie Pana Burmistrza.
Przecież chłop Bogu ducha winien. Robicie z igły widły.
Przecież wiadomo, że w niedzielę cały parking jest pusty a przypadkowe zaparkowanie na przystanku na pewno wynikało z jakiegoś ważnego powodu a poza tym
'Co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie'
Jeszcze Burmistrzem w Mszanie Dolnej nie byłem :)
Spokojnie nie jestem Burmistrzem.
I co się takiego stało, że Pan Burmistrz tam zaparkował?.
Zrobił tym komuś krzywdę?. A wy nigdy nie staliście na zakazie?
Nie ma się, czym podniecać.