Pseudokibice zniszczyli wiaty przystankowe za 80 tys. zł
„TSW Limanowa FC”, „Wisła Limanowa”, „ABG” - m.in. takie napisy, sprayem w barwach krakowskiej drużyny, wykonali nieznani sprawcy na siedmiu nowych wiatach przystankowych znajdujących się na trasie Laskowa – Ujanowice. Koszt ich montażu wyniósł prawie 80 tys. zł. W jedną noc zniszczyli je wandale.
Może Cię zaciekawić
Straż Graniczna odprawi pięciu Uzbeków do kraju
W piątek (19 czerwca) w Nowym Sączu przeprowadzona została kontrola legalności pobytu pięciu obywateli Uzbekistanu. Działania zrealizowali funkc...
Czytaj więcejŚmiertelny wypadek motocyklisty
W niedzielę (21 czerwca) około godziny 12:30 w miejscowości Czasław doszło do wypadku drogowego z udziałem samochodu osobowego i motocykla. W wy...
Czytaj więcejNocne pożary wiat śmietnikowych. 46-latek usłyszał zarzuty
Policjanci z sądeckiej komendy zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o podpalenie trzech wiat śmietnikowych na terenie Nowego Sącza. Do zdarzeń t...
Czytaj więcejWojewoda wydał pozwolenie dla odcinka linii Podłęże – Piekiełko
Wojewoda małopolski Krzysztof Jan Klęczar w piątek (19 czerwca) podpisał decyzję o pozwoleniu na budowę fragmentu nowego odcinka linii kole...
Czytaj więcejSport
Kolejne zmiany w Orkanie Szczyrzyc
W spotkaniu uczestniczyli członkowie stowarzyszenia oraz zaproszeni goście, wśród nich zastępca wójta gminy Jodłownik Aneta Sara Pater oraz p...
Czytaj więcejMariusz Kutwa szykuje się do gry w Ekstraklasie
Dla 20-letniego środkowego obrońcy to kolejna szansa na walkę o miejsce w pierwszym zespole „Białej Gwiazdy” przed startem nowego sezonu w E...
Czytaj więcejBaraże: sytuacja w ligach regionalnych
Beskid Andrychów w walce o III ligę najpierw pokonał Lewart Lubartów, ale w finale barażów przegrał 0:1 Moravią Morawica. W przyszłym sezni...
Czytaj więcejPoznaliśmy drugi zespół z awansem do Klasy B
Uran już wcześniej zapewnił sobie awans do Klasy A. Grupa barażowa (zaliczone punkty z fazy ligowej): DOBRZANKA DOBRA - URAN ŁUKOWICA 1:1 (0...
Czytaj więcejPozostałe
Alarm bombowy w limanowskim sądzie
Dzisiaj (22 czerwca) około godziny 9:00 na ul. Józefa Marka w Limanowej skierowano służby - straż pożarną i policję. Reakcja wynika ze zgłosz...
Czytaj więcejNocny pożar - spłonął opuszczony budynek
Do zdarzenia doszło w niedzielę (21 czerwca) około godziny 23:00 w miejscowości Olszówka na terenie gminy Mszana Dolna. Służby ratunkowe zosta...
Czytaj więcejNadciąga fala upałów do 34 stopni! [PROGNOZA]
Zmiana cyrkulacji powietrza przyniesie bezwzględne, bezchmurne lato. Poniedziałek (22 czerwca): Dzień stoi pod znakiem gęstych chmur burzowy...
Czytaj więcejAlert IMIGW: nawałnice, ściana deszczu i ryzyko podtopień [OSTRZEŻENIE]
Front wciąż nie odpuszcza, co w połączeniu z ukształtowaniem naszego terenu stwarza doskonałe warunki do tworzenia się niebezpiecznych komórek...
Czytaj więcej
Komentarze (35)
Rozumiem że to sfora psów bazgrajacych po pijaku na przystankach ale odjechać dalej i wykonać telefon anonimowo czy to dużo?
Sierpem i młotem...!
Makrela była by z was dumna.
Mobilizujcie sie i łączcie, bo wtedy jest nadzieja że szybciej skoczycie
http://demotywatory.pl//uploads/201309/1379265988_by_Itakpowiem_600.jpg
1. Proszę używać do oceny mózg- MYŚLENIE NIE BOLI..............
2. Ten artykuł to kolejna prowokacja medialna: dowód:
'- Największą ironią jest to że kibice Wisły z Limanowej i okolic, określają się jako najwięksi patrioci a przy pierwszej okazji niszczą dobro publiczne narażając gminy naszego powiatu na kolejne koszta, zachowując się jak bezmózgie bydło.'
Pytam się co to jest??????????
Następny PRZEMYSL POGARDY dla PIS ? Wiadomo bowiem, że PIS jako jedyny rząd do tej pory propaguje RZECZYWISTE wartości patriotyczne.
3, Skąd ten wniosek limanowa.in , że szkody są rzędy 80 tys zlotych?
Nie trzeba mieć przed nazwiskiem kilku literek typu: mgr. czy dr. chemii aby wiedzieć jak w tani sposób usunąć te napisy.
Swoją drogą jest to NAGANNE ZACHOWANIE, Sprawców należy znależć i surowo ukarać.
Tak nawiasem mowiąc skąd te wnioski, że to kibice Wisły Limanowa zrobili?
A może to kolejna prowokacja, sporo ich już było , a TVN i im podobni z tego słyną.
A oto kilka z tych USTAWEK:
https://www.youtube.com/watch?v=8IHezgV1v5U
https://www.youtube.com/watch?v=c3_1sCUuuqc
https://www.youtube.com/watch?v=bhiaLqQbT_M
Kto ocenia przed dochodzeniem? Intrygant?
Wszystko co chcę Wam uzmysłowić, to jest to, że zanim przeprowadzono dochodzenie, Wy już wydaliście swój ' wyrok'.
Czy Ty nie uważasz, tego za niepoważne?
Wszystko czego oczekuje się od mediów to rzetelna, niezależna informacja .
Ubliżania mojej osoby, pomówienia , NIE POWSTRZYMAJĄ mnie od pokazywania innym spraw TAKIMI , jake naprawde są.
Każdy MA PRAWO do wyrażania własnych poglądów, opini, oczywiście w granicach prawa, bez pomówień i ubliżania.
Pozdrawiam serdecznie.
Po co te UOGÓLNIENIA?
Czy każdy kibic musi być patriotą?
Toż to jakiś idiotyzm.
Niech Pani nie dorabia teorii spiskowych do zamieszczonego artykułu proszę przeczytać zamieszczoną na stronie naszej Gminy informację Wójta :
' Wandalizm w Gminie Laskowa'
Szanowni Państwo
W miniony weekend tj. 08-09.04.2017r. na terenie Gminy Laskowa dokonano aktu wandalizmu. Nieznani sprawcy dopuścili się zniszczenia przez pomalowanie nowo powstałych wiat przystankowych na trasie Ujanowice-Laskowa. Nowe przystanki zostały zakupione i zamontowane w roku 2016/2017 za kwotę blisko 80.000,00 zł. Sprawa została zgłoszona w Komendzie Powiatowej Policji w Limanowej. Bardzo prosimy Państwa o pomoc w ustaleniu sprawców oraz o zwrócenie szczególnej uwagi na wszelkie przejawy niszczenia mienia publicznego. Osoby mające wiedzę w tym temacie, proszone są o kontakt z tutejszym Urzędem Gminy nr tel. 183300210.
Z poważaniem
Czesław Stanisławczyk
Wójt Gminy Laskowa
Autor: Urząd Gminy Laskowa Data publikacji: 2017-04-10
http://www.laskowa.pl/aktualnosci/dla-mieszkancow/2017-rok/wandalizm
Tytuł tego artykułu i ujęcie gramatyczne , może wprowadzać czytającego w błąd.
Pomyśl proszę jak poprawnie należało to ująć.
Pozdrawiam
UWAŻAJ BO TA NIENAWIŚĆ DO PISU może odebrać Tobie radość życia i tworzenia.
Moim zdaniem tytuł artykułu jest ok przecież nie można nazwać kibicami sprawców tego wandalizmu, bo żaden prawdziwy kibic nie niszczyłby nowych, schludnych wiat przystankowych. Należy nadmienić, że niektóre umiejscowione są tuż przed oknami domów i to też nie powstrzymało młodzieży od typowej głupoty, bo inaczej tego nazwać nie można.
Odwzajemniam pozdrowienia.
http://www.termalica.brukbet.com/nowa/aktualnosc/6679-uczniowie-zss-nr-4-w-limanowej-kibicuja-sloniom--wideo-
TYLKO WISŁA!!!
Proponuje jeszcze włączyć do tego cyrku rosyjską agenturę, ponoć zginęli gdzieś w Limanowej. ;-)))
Zmodyfikujmy to nieco.....
Zorganizowaliśmy już Mosad aby zajął się rosyjską agenturą .......................
Oni niech się wykonczą nawazajem, a Nam wolna Polska pozostanie. eh
A miało być 6 stref obcych wpływów w Polsce, Małopolska ze Śląskiem miała być jedną z nich.
Choreraaaaaaaa , ale się narobiło (Proszę nie poprawiać wyrazu zaczynającego się na literę ch......... , te 'r': zamiast ' l' jest tutaj celowe. ;-)))