Przedwyborcze dyskusje o 'szufladach z projektami'
Limanowa. Słowa Władysława Biedy na temat słynnej już szuflady z projektami, które miała pozostawić po sobie ekipa wcześniej rządząca miastem, wywołała dyskusję na ostatniej sesji Rady Miasta Limanowa. Zdaniem przewodniczącej Ireny Grosickiej, w magistracie czekały gotowe koncepcje, burmistrz natomiast twierdzi, że nic z tego nie nadawało się do realizacji.
Może Cię zaciekawić
Filmowy mistrz z Suchej Beskidzkiej – 120 lat temu urodził się Billy Wilder
„Zapytani o trzech najważniejszych reżyserów w historii Hollywood historycy filmu amerykańskiego wymieniają: John Ford, William Wyler i Billy W...
Czytaj więcejNadciąga fala upałów do 34 stopni! [PROGNOZA]
Zmiana cyrkulacji powietrza przyniesie bezwzględne, bezchmurne lato. Poniedziałek (22 czerwca): Dzień stoi pod znakiem gęstych chmur burzowy...
Czytaj więcejAlert IMIGW: nawałnice, ściana deszczu i ryzyko podtopień [OSTRZEŻENIE]
Front wciąż nie odpuszcza, co w połączeniu z ukształtowaniem naszego terenu stwarza doskonałe warunki do tworzenia się niebezpiecznych komórek...
Czytaj więcejJest nowy wniosek do PINB. Urząd nadal nalicza kary - już 250 tys. zł
W odpowiedzi na nasze pytania Urząd Miasta Limanowa potwierdził, że złożono nowy wniosek do Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego w Limano...
Czytaj więcejSport
Baraże: sytuacja w ligach regionalnych
Beskid Andrychów w walce o III ligę najpierw pokonał Lewart Lubartów, ale w finale barażów przegrał 0:1 Moravią Morawica. W przyszłym sezni...
Czytaj więcejPoznaliśmy drugi zespół z awansem do Klasy B
Uran już wcześniej zapewnił sobie awans do Klasy A. Grupa barażowa (zaliczone punkty z fazy ligowej): DOBRZANKA DOBRA - URAN ŁUKOWICA 1:1 (0...
Czytaj więcejPorażka, która daje nadzieje
Relacja na podstawie informacji Orkana Niedźwiedź: Początek spotkania był wyrównany. Obie drużyny grały w szybkim tempie i starały się nar...
Czytaj więcejZawodnicy z całej Polski rywalizowali w rejonie Góry Kostrza. Patria stanęła na wysokości zadania.
Tegoroczna edycja odbywała się na wymagających terenach w rejonie Góry Kostrza. Program zawodów obejmował dwa biegi średniodystansowe, a zawo...
Czytaj więcejPozostałe
Dodatkowe pieniądze na nowy budynek
Zarząd Województwa Małopolskiego podjął decyzję o zwiększeniu dofinansowania o prawie 2,5 mln złotych na projekt „Wsparcie Podstawowej Opiek...
Czytaj więcejPowstanie nowa pracownia - powiat podpisał umowę
Starosta Mieczysław Uryga oraz wicestarosta Ewa Filipiak podpisali umowę na realizację zadania pod nazwą „Adaptacja pracowni elektryczno-mechatr...
Czytaj więcejDrugi stopień zagrożenia: ulewy do 55 mm, wiatr do 100 km/h i alert hydrologiczny
Nawałnice uderzą z potężną siłą. Wiatr nawet do 100 km/h! IMGW wydał dla powiatu limanowskiego i całej Małopolski ostrzeżenie drugi...
Czytaj więcejStracił widoczność i prosił o pomoc. PKBWL o kulisach katastrofy
Państwowa Komisja Badania Wypadków Lotniczych prowadzi postępowanie w sprawie katastrofy śmigłowca na zboczach góry Lubogoszcz w Beskidzie Wyspo...
Czytaj więcej
Komentarze (39)
http://www.limanowa.in/wydarzenia/felietony;poslizg-nie-kontrolowany-po-debacie,2699.html
http://www.limanowa.in/wy-tu-piszecie;list-otwarty-burmistrza,2707.html
Coolmeni kontratakują. Odświeżyli wizerunek, wzięli na front byłą aktywistkę PZPR (swoją drogą prawie jak w SLD gdy Miller zastępował Oleksego w imię odmłodzenia partii) i próbują nam powiedzieć, ze czasy Kulmy i Czeczotki był rajem dla Limanowej.
Owszem, był to raj, ale dla Nich. Jeszcze kilka lat utrzymywania się ich przy władzy i po Limanowej biegałyby sarny
Pani przewodnicząca tyle lat jest pani radną i takie głupoty opowiadać Żenada. Przecie p. Czeczutka kombinator 8 lat miastem rządził i tylko projektów narobił ,czemu nie realizował inwestycji czego się obawiał kasy nie miał,projekty były do dupy , żal mi nas wszystkich ,że takich radnych mamy ,że tacy ludzie rady są wybrani!!! .
Niech pani lepiej się zajmie nauką w szkole będzie lepszy pożytek.
A teraz panie burmistrzu jak z tymi cyframi kto kłamie pan czy pani przewodnicząca!
@HenrykV ...a wrony latałyby nad Limanową do góry nogami, bo nawet nasrać by na nią nie było warto.
Skoro wg Pani Przewodniczącej projekty były, to dlaczego nikt ich nie zrealizował, chyba że 8 lat panowania poprzedniego burmistrza polegało tylko na przygotowywaniu projektów i wkładaniu ich 'szuflady'. Jest to wyczyn.
Przecież wszystko było OK.
Pasowałoby przewietrzyć radę i wybrać młodszych.
Wszak w tej erze wolności zdążyło się wychować i wykształcić nowe pokolenie.
Redaktorek już w tytule próbuje na sobie właściwy tor skierować ważność wystąpienia p. Grosickiej.
Nahajka namoczona. Trzeba będzie dać się po plerach przejechać od płatnika, że artykuł jakiś taki głupi... Po co tak pisać burmistrz powiedzą..Komu to ma służyć.. Ale pierścień do pocałowania dadzą i przykażą co pisać ma NASZ PORTAL . Nu nu nu ;))
Ps. Panie @Hiena jeśli, cytuje: 'Mnie nie pasuje obecny, jego poprzednicy jak również obecnie kandydujący, i co, i nic' to po co tu się 'produkować na portalu? Może czas rzucić wszystko i wyjechać w Bieszczady? Albo do Australii? Tak robią ci, którym nic nie pasuje...
Był też plan na rewitalizację Rynku, na remonty ulic w mieście, na schetynówki i boiska.
W sumie był plan, że z tego miasta coolmeni zrobią San Francisco. Komitety były, ba, nawet kasę od ludzi zbierali - to na wodę, to na kanalizację, itp.
Tylko czasu na wykonanie brakło - co to jest 8 lat, w sytuacji, gdy myśli się, że będzie się Miastem rządziło wiecznie.
A'propo - wytłumaczy mi ktoś jaki układ z przewoźnikami ma Pani Grosicka bo jest bardzo przez nich reklamowana, a przecież głosowała za likwidacją przystanków przy ulicy Targowej, a w wywiadach popierała politykę Burmistrza Biedy w tym temacie. Czyżby jakaś poglądowa wolta przedwyborcza??
Domyślam się, że jeden 5 drugi 5 i dlatego tak to wygląda we wśi in.
Pytanie zadaję do normalnych a nie do POmyleńców i czcicieli pseudo włodarzy ( do listopada) Limanowej.
Dla tych ostatnich wazelina w dłoń i po wszystkim na koniec kolejki jak to u was bywa .
Bzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzyyy
To może sam tam wyjedź trollu. Przynajmniej będziemy mieć spokój z twoim błazeństwem. I koniecznie zabierz ze sobą swoje klony :P
@HenrykV:
A twój mentor nie reklamuje się u Gawrona? Wojtuś za darmo udostępni mu powierzchnię reklamową. W końco to starzy kumple :)
Pewnie, Bieda z Zoniem zrobią nam w Limanowej Chicago Paryż Rzym :D Jak na razie, to robią wszystko, żeby był tu drugi Czarnobyl. Ale ty i tak musisz szczekać w ten sposób, bo za to płacą.
@MAJA12:
A ty dalej trollujesz. Może zapisz się do komitetu wyborczego Biedy i zaśmiecaj miasto ich ulotkami. Tam się przydasz, bo tu tylko bezsensownie się produkujesz.
@Wislak
Za dużo się gorączkujesz i produkujesz.
Powtarzam Ci już to kilka razy ,że nigdy nie byłem i nie jestem adoratorem władzy rządzącej, ich działania trzeba oceniać trzeźwo, kiedy robią coś źle trzeba ich sowicie krytykować . Władza ma szanować ludzi i prawo czego obecny burmistrz i jego zastępca nie robią mają to w d****, ale patrząc na inne sprawy można powiedzieć , że nie jest źle w porównaniu od rządów Czeczutki ,który całkowicie zgnoił Limanową , aczkolwiek mogło być lepiej, z pustego to i Salomon nie naleje.
Ty 'swojego głosu nie zmarnujesz' ale za rok, w wyborach na sołtysa Starej Wsi :) Może wujek Władek będzie w nich kandydować, jeśli nie powiedzie mu się w listopadzie. Smród, który jest obecnie długo się nie wywietrzy. Następca Biedy będzie miał pełne ręce roboty. Obecna Limanowa to dzika Białoruś.
@MAJA12:
To ty się tu produkujesz wspierając obecną władzę. Jesteś klakierem i adorujesz Biedę i Zonia. Gdybyś była choć trochę obiektywna, to nie pisałabyś takich głupot. Bieda i Zoń debatę publiczną zniżyli do poziomu rynsztoku. To jest dopiero gnojenie Limanowej.
@HenrykV:
A Biedołki nie kontratakują, oni tu spamują od 4 lat. Innym wyjeżdżasz z PZPR-em a może sam powiesz, co robił twój mentor za komuny i kto mu załatwił pracę w szkole?
Jeszcze 4 lata rządów tej szanownej trójcy (bynajmniej nie przenajświętszej) i z Limanowej będzie drugi Prypeć.
Mój wybór padł na Mateusza Wrońskiego.
Niestety nie było tam interesujących mnie informacji.
Nie wiadomo czy ma żonę, kochankę, lub partnera.
Brak informacji na temat posiadanych dzieci.
Śladu jakiejkolwiek kariery zawodowej też nie ma.
Czy nigdzie nie pracował, ani nie prowadził własnego biznesu?
Działacz społeczny, ale trzeba z czegoś i za coś żyć?
Limanowianie obudźcie się tego 16 listopada, żeby nie było gorzej jak jest.
Obejrzyj sobie jak się zachowywał na sesji i będziesz miał jasność.
Jeżeli chcesz reprezentować ludzi, najpierw pokaż co ci się w prywatnym życiu udało?
A tobie, Hieno, chcę powiedzieć, że historia zna dobrych patriotów i obywateli wywodzących się z rodzin chłopskich. Pan Bieda nie sprzedaje jak jego poprzednicy, ale gromadzi majątek miasta, np.: kupno Dworu w Mordarce. Pani Grosicka- typowy karierowicz - po trupach, a do celu! Lepiej, by się nie ośmieszała swoimi wypowiedziami. Niech nie powiem, skąd i jak się znalazła w Limanowej.
Panie Bieda: mądrzy ludzie mądrze zagłosują na Pana!
Jak to pisał Wyspiański w Weselu:
...Myśmy wszystko zapomnieli;
mego dziadka piłą rżnęli...
Myśmy wszystko zapomnieli.