23°   dziś 25°   jutro
Środa, 24 czerwca Jan, Danuta, Janina

Odpust ku czci Matki Bożej Śnieżnej na Śnieżnicy

Opublikowano 
0 4454

Kasina Wielka. W poniedziałek w Młodzieżowym Ośrodku Rekolekcyjno-Rekreacyjnym na Śnieżnicy odbędzie się Msza św. odpustowa ku czci Matki Bożej Śnieżnej.

W poniedziałek (5 sierpnia) o godzinie 17:00 w Młodzieżowym Ośrodku Rekolekcyjno-Rekreacyjnym na Śnieżnicy odbędzie się Msza św. odpustowa ku czci Matki Bożej Śnieżnej. Przewodniczył jej będzie ks. Krzysztof Dybał, misjonarz pracujący w parafii Tatwe w Tanzanii. 

Podczas Mszy św. nastąpi uroczyste wprowadzenie relikwii bł. Karoliny Kózkówny, patronki Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży (KSM) i Ruchu Czystych Serc.

Po Mszy św. odbędzie się spotkanie z księdzem misjonarzem w sali Krakowianki, gdzie uczestnicy będą mogli obejrzeć zdjęcia z jego pracy misyjnej w Afryce. Spotkanie stanowi okazję do poznania życia i działalności misyjnej na Czarnym Lądzie.

Zobacz również:

Dla gości tradycyjnie serwowany będzie bigos, ciasto, kawa i herbata. Dla dzieci przygotowano liczne atrakcje, takie jak stoisko z watą cukrową, popcornem, malowanie twarzy i mega bańki mydlane. Dzieci będą mogły skorzystać z tych atrakcji po zakończonym nabożeństwie.

Nie zabraknie również odpustowych kramów. Na stoiskach promocyjnych dostępne będą produkty lokalne z Zagórzańskich Dziedzin. Organizatorzy zapraszają do wspólnego świętowania.


Komentarze (0)

Nie dodano jeszcze komentarzy pod tym artykułem - bądź pierwszy
Zgłoszenie komentarza
Komentarz który zgłaszasz:
"Odpust ku czci Matki Bożej Śnieżnej na Śnieżnicy"
Komentarz który zgłaszasz:
Adres
Pole nie możę być puste
Powód zgłoszenia
Pole nie możę być puste
Anuluj
Dodaj odpowiedź do komentarza:
Anuluj

Może Cię zaciekawić

Sport

Pozostałe

Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in