Magda Gessler będzie w Tymbarku
Tymbark. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy do Zajazdu pod Jodłową Górą (dawny Duet) w Tymbarku przyjedzie Magda Gessler.
Gdy właścicielom restauracji potrzebna jest natychmiastowa pomoc, wtedy pojawia się ona - symbol sukcesu w tej branży – Magda Gessler. W „Kuchennych Rewolucjach” Magda Gessler na prośbę właścicieli restauracji przyjeżdża do ich lokali i w ciągu czterech dni wprowadza w nich zmiany, które mają przyciągnąć rzesze klientów. Zmienia menu, szkoli personel i poprawia wystrój wnętrz. Nie ma przy tym zahamowań ani skrupułów – często krzyczy, a niejednokrotnie dochodzi do kłótni między nią a restauratorami.
„Kuchenne rewolucje” zawitały w ubiegłym roku do Nowego Sącza, teraz przyjadą do Zajazdu pod Jodłową Górą (dawny Duet) w Tymbarku. Szczegóły przyjazdu nie są na razie znane, wiadomo jedynie, że zagości w Tymbarku już w najbliższym czasie.
Magda Gessler to autorka wielu książek kucharskich, właścicielka restauracyjnego imperium obejmującego ponad 20 restauracji i kawiarni w całej Polsce. Pilnuje, by w jej lokalach był wysoki standard zarówno jedzenia, obsługi, a także wystroju, który często sama projektuje. Jej kuchnią zachwycały się takie sławy jak Sharon Stone, Nicolas Sarkozy z żoną Carlą Bruni czy Bill Clinton. Jest również malarką i podróżniczką.
Zobacz również:
Jest nowy wniosek do PINB. Urząd nadal nalicza kary - już 250 tys. zł
Jak dobrać listwy przysufitowe do wnętrza?
Do tematu będziemy powracać.
(Fot. TVN)
Może Cię zaciekawić
Znęcanie, narkotyki i nielegalna amunicja. 28-latek z powiatu limanowskiego za kratami
Zastraszanie i znęcanie psychiczne Sprawa ujrzała światło dzienne we wtorek, 18 czerwca. To właśnie wtedy do Komisariatu Policji w Mszanie Do...
Czytaj więcejJak pielęgnować włosy farbowane? TOP 3 kosmetyki, które musisz mieć!
Szampon do włosów farbowanych – delikatne oczyszczanie w połączeniu z ochroną koloru Podstawą pielęgnacji po koloryzacji powinien by...
Czytaj więcejUtrudnienia na trasie - będzie ruch wahadłowy w związku z budową kolei
Najważniejsze informacje dla kierowców Zamiast gładkiego przejazdu, na kierowców czeka ruch wahadłowy na odcinku o długości około 550 metrów...
Czytaj więcejAlarm bombowy przerwał sesję Rady Gminy
Dziś (25 czerwca) o godzinie 9:00 rozpoczęła się sesja Rady Gminy Niedźwiedź. Obrady zostały jednak przerwane z powodu alarmu bombowego. Wiadom...
Czytaj więcejSport
Rozstrzygnięcie barażowe. Poznaliśmy beniaminka V ligi.
W finale Orawa pokonała Ikar Odporyszów 2:1. W przyszłym sezonie wystąpi w V lidze Małopolska-wschód (będzie rywalem m.in. Turbacza Mszana D...
Czytaj więcejZawodniczki Limanovii na testach w Beniaminku Krosno
Wyjazd na testy do jednego z uznanych ośrodków szkolenia piłkarskiego w kraju stanowi kolejne wyróżnienie dla młodych piłkarek związanych z...
Czytaj więcejMłodzi piłkarze limanowskiej akademii z cennym doświadczeniem na międzynarodowym turnieju
Podczas zawodów młodzi piłkarze z Limanowej mieli okazję rywalizować z uznanymi akademiami i klubami z Polski oraz zagranicy. Wśród rywali z...
Czytaj więcejGłosujemy na piłkarskie orły
Plebiscyt od lat należy do najbardziej prestiżowych wyróżnień w regionalnym futbolu. Jego celem jest docenienie zawodników, trenerów i osób zw...
Czytaj więcejPozostałe
Uderza fala upałów. IMGW ostrzega, a to dopiero początek
Żar z nieba. Termometry wskażą nawet 32°C Z oficjalnego komunikatu IMGW, opublikowanego w czwartkowy poranek, jasno wynika, że czeka nas pierwsz...
Czytaj więcejZ parkietu do własnego biznesu. 24-letni Bartłomiej Jędral rozwija taneczną społeczność w Limanowej
Studio Purple Hills rozpoczęła działalność w lutym 2025 roku przy ulicy Jana Pawła II 9A w centrum Limanowej. Nazwa nawiązuje do charakterystyc...
Czytaj więcejSąsiedzi organizują pomoc dla pogorzelców. Trwa zbiórka
Jak już informowaliśmy, poprzedniej nocy w miejscowości Dobra wybuchł pożar. Ogień strawił budynek gospodarczy oraz zajął poddasze znajd...
Czytaj więcejNadchodzi fala upałów. Służby apelują o rozwagę i przypominają o zasadach bezpieczeństwa
Prognozowana w najbliższych dniach fala upałów niesie ze sobą nie tylko dyskomfort, ale również zagrożenia dla zdrowia i życia. Wysoka tempera...
Czytaj więcej- Znęcanie, narkotyki i nielegalna amunicja. 28-latek z powiatu limanowskiego za kratami
- Jak pielęgnować włosy farbowane? TOP 3 kosmetyki, które musisz mieć!
- Utrudnienia na trasie - będzie ruch wahadłowy w związku z budową kolei
- Alarm bombowy przerwał sesję Rady Gminy
- Uderza fala upałów. IMGW ostrzega, a to dopiero początek
Komentarze (67)
pozdro dla Pani Gesslerowej :)
Ale rewolucji to bardziej potrzebują lokale limanowskie, niektóre od lat niewietrzone (ach, ten zapach smażonego oleju...).
w dodatku tymi swoimi ironicznymi słowami (które często nie pasują do kobiety). Pic na wodę fotomontaż, koszty dla właścicieli i wielkie hura przez jakiś czas a potem wszystkie nawyki wracają do pierwotnych. Za mała miejscowość, za mało ludzie zarabiają, brak nawyków (lub często pieniędzy)przeciętnych ludzi aby pójść na obiad z rodziną, czy kolację ze znajomymi a może by na lampkę wina wyskoczyć w miłym gronie. Takich klientów jest brak a nie M. Gessler. Bo jeśli jest zbyt na podkowy to i kuźnie zbudować żadnym problemem jest.
Masacra.
Oby tylko Pani Gessler z rozpędu nie zabrała się nadgorliwie za zmienianie menu w Jackówce, bo to chyba byłby jej ostatni program.
Na temat menu w Jackowce nie mam zdania, bo nigdy tam nie bylam:)
Kazda zmiana przynosi ze soba cos nowego .Pozdr
A Latte maja dobra?
@Janek64
No i jak tam bylo dzisiaj z ta sasiadka, probowales juz tych kotletow czy jeszcze nie..:)
A Latte juz dzisiaj zamawiam wyjadkowa i przy zamowienu to przypomne . W tym wszystkim oto chodzi zeby goscie ktorzy beda odwiedzac ta restauracje byli zadowoleni chociaz ja bym sie pokosil zrobic to na syl Hawajski @Bearchen juz dzisiaj zapraszam:)
A za zaproszenie dziekuje, tylko kiedy Ty znajdziesz na to wszystko czas, jezeli tyle obiecanych imprez masz do zorganizowania?
Ok juz nie zasmiecam wiecej. @Abs0llut przepraszam!!:)
Pozdrawiam i zycze milego dla tych w kraju i za granica!
@bearchen: Podczas Twojego następnego urlopu idziemy zatem do Jackówki :)
Co do zmian w restauracjach odwiedzanych przez Panią Magdę G. - nie wszystkie kończą się odcinkiem w TVN, niemniej jednak mam nadzieję, że będziemy mieć okazję pojodłować przed telewizorami.
Jak to fajnie ze moge znow podyskutowac w superowym towarzystwie,czy mialas kiedys okazje wypic Latte ze Starbucks?...hmmm pycha :) Jezeli nie to przy najblizszej okazji wyprobuj.
czy mi sie wydaje, czy zmieniles teraz avatar:D ?
Pisalam Ci juz, ze ten przystojniejszy? :P
Masz racje, nie ma lepszej od Latte ze Starbucks!
@Absollut trzymam za slowo!:)
Mi tez bardzo milo sie z Wami dyskutuje:)
@ ABSOLLUT wiesz czasem dobrze miec dobre sasiadki hehe:)
@namoR a moze by tak w Limanowej otworzyc Starbucks:)
Jezeli Ty zapraszasz dziewczyne z tak pieknymi oczami do Jackowki, to w takim razie ja po obiadku w dawnym 'Duecie' tez tam pojde z cala rodzinka podczas mojego najblizszego urlopu, chyba ze beda musieli zmienic lokalizacje....to bede musial szukac nowego miejsca.
Juz jestem przystojniejszy, prawda..:)
@Janek64
To jak to, w Limanowej jeszcze nie ma Starbucks!?
A jak tam z Dunkin Donuts?
@namoR: Oczy inne, niż z avatara, ale tylko in plus :) Zaś lokalizacja nie jest ważna, liczy się dobre jedzenie :)
A lokal koniecznie musimy zmienić... m.in. ze względu na muzykę ;)
No to musimy powaznie o tym pogadac...
@ABS0LLUT
A w ktorym to lokalu muzyka Ci nie odpowiada?
Prosze napisz kiedys w przyszlosci kiedy i o ktorej godzinie te Kuchenne Rewolucje z Tymbarku beda w TVN. Nie jestem duzym fanem kwadratowego szkielka ale ten odcinek chcialbym zobaczyc.
Musze gdzies na chwile wyjechac... do milego....
Dobranoc wszystkim:)
Oczywiście o emisji *Kuchennych rewolucji* w Tymbarku dam Ci znać z wyprzedzeniem (jeśli do niej dojdzie).
Dobrej nocy!
Sami pochodzimy z Tymbarku chociaz w chwili obecnej tam nie mieszkamy i zgodze sie z Tobą ALIM ze Tymbark to za mala miejscowosc i przede wszystkim ludzie za malo zarabiaja zeby celebrowac zwykle dni czy swieta w restauracji. Tak czy inaczej zycze Pani Magdzie powodzenia i z sentymentem obejrze ten odcinek majac nadzieje ze moze w przyszlym roku bedziemy mieszkac w Tymbarku juz na stałe i moze nawet od czasu do czasu zagoscimy w :)słynnej:) restauracji...
Nie rozumiem kwestii wytykania komuś kto zarządza i odpowiada za restaurację uciszania klientów - kultura obowiązuje wszystkich, niezależnie czy jest się z Nowego Sącza, Tymbarku czy Krakowa - to nie przydrożny grill bar czy speluna, by zachowywać się w taki sposób, żeby właściciel musiał klienta uciszać - szanujmy się nawzajem (m.in swój spokój) i zachowujmy jak rozumni, dojrzali ludzie.
Myślę, że kuchenne rewolucje to nie tylko szansa dla tego lokalu, ale również pewien sposób promocji samego Tymbarku, więc może zamiast tej zawiści pokażcie klasę ludzi pochodzących z tamtych rejonów i prezentujcie się jak najlepiej a nie tak jak w powyższych wypowiedziach...
Ja tam trzymam kciuki, by wszystko poszło dobrze i wierzę, że ta restauracja ma szansę na rozwój :)
Zgadzam się z nina1971, że lokal jest fajny i należy dać mu szansę zamiast skreślać go od razu z góry. Jedzenie nie dość, że jest bardzo smaczne to do tego bardzo tanie!
Może powina jechać na Koszary??? tam to by była jazda!!!
Tylko podejrzewam że się mocno zdziwi bo gości jest mało.
Szukałem w internecie i znalazłem: któryś z poprzednich jej klientów zapłacił około 100 tysięcy za całą imprezę, z czego 38 tysięcy poszło na wynagrodzenie dla pani Gessler a reszta między innymi na odnowienie sali.
Pomijam fakt, że wszędzie na sali był Big Brother (kamery, mikrofony) i pani Magda jeszcze zachęcała właściciela żeby powiedział prywatnie co myśli i że tego nie będzie w końcowym materiale a tymczasem zostało jednak wykorzystane stawiając go w złym świetle.
Cyrk na kółkach.