Poniedziałek, 27 czerwca
Maryla, Władysław, Maria, Cyryl, Cyprian, Emanuela

Lista zgłoszonych komitetów

07.10.2010 09:07:39 top 17 13910

Limanowa. „Przywróćmy godność gminie”, „Gmina prawdy i rozwoju”, czy „Razem w przyszłość” to niektóre nazwy komitetów wyborczych, które złożyły zawiadomienie o utworzeniu komitetu oraz zamiarze zgłaszania kandydatów na radnych w wyborach samorządowych, które zarządzono na 21 listopada 2010 roku. Prezentujemy ich listę.

Łącznie na terenie powiatu zgłoszono 54 komitety wyborcze. Z samego miasta Limanowa – 7.

Komitety podzielone są na trzy rodzaje. Pierwszy to „Komitety wyborcze wyborców małej gminy” – dotyczą one komitetu, który zamierza zgłaszać kandydatów na radnych tylko w jednej gminie do 20 tys. mieszkańców. Drugi to „Komitety wyborcze wyborców” - dotyczą komitetu, który zamierza zgłaszać kandydatów na radnych nie tylko w jednej gminie do 20 tys. mieszkańców i w gminach powyżej 20 tys. mieszkańców. Oprócz tego zawiadomienie złożył jeden komitet wyborczy organizacji – w tym przypadku jednostki OSP.

W spisie podajemy:
Nazwa komitetu/Skrót nazwy komitetu/Ma zamiar zgłaszać kandydatów/Pełnomocnik wyborczy/Pełnomocnik finansowy/Siedziba komitetu wyborczego

Gmina Dobra:
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "ZRÓBMY WIĘCEJ"- KWW "ZRÓBMY WIĘCEJ" Beata Czyrnek, Beata Czyrnek 34-643 Jurków 165

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA - KWW INICJATYWA Maria Węgrzyn, Maria Węgrzyn 34-642 Dobra 595

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA NASZEJ GMINY - KWW DLA NASZEJ GMINY Bernadeta Helena Adamek-Zielonka, Bernadeta Helena Adamek-Zielonka, 34-642 Dobra 581

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA RZĄSY "NASZA DOBRA" - KWW "NASZA DOBRA", Józef Aleksander Przybytek, Józef Aleksander Przybytek, 34-642 Dobra 490

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA - KWW PRZYJAZNA GMINA Krzysztof Eugeniusz Cierniak, Krzysztof Eugeniusz Cierniak, 34-643 Jurków 206

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA SOBCZAKA - KWW STANISŁAWA SOBCZAKA Maria Sobczak, Maria Sobczak 34-643 Jurków 73

Gmina Jodłownik:
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "JANOWICE 2010"- KWW "JANOWICE 2010" Marta Surówka, Marta Surówka, 34-623 Janowice 171

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANOWICE MAGDALENA MIŁKOWSKA - KWW JANOWICE MAGDALENA M, Małgorzata Paulina Miłkowska, Małgorzata Paulina Miłkowska, 34-623 Janowice 188

NIEZALEŻNY KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA STAWARZA - N KWW PAWŁA STAWARZA, Stanisław Czyrnek, Stanisław Czyrnek, 34-620 Jodłownik 86

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZ REPELEWICZ - KWW MARIUSZ REPELEWICZ Anna Barbara Repelewicz, Anna Barbara Repelewicz, 34-623 Pogorzany 167

Gmina Kamienica:

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIAŁAJMY RAZEM - KWW DZIAŁAJMY RAZEM Renata Tokarczyk, Renata Tokarczyk, 34-608 Kamienica 790

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻACY GMINY KAMIENICA - KWW STRAŻACY GMINY KAMIENICA, Adam Opyd, Adam Opyd, 34-608 Kamienica 255

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA SZCZAWA KWW NIEZALEŻNA SZCZAWA, Mieczysław Mikołajczyk, Mieczysław Mikołajczyk, 34-607 Szczawa 18

Gmina Laskowa:

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA - KWW WSPÓŁPRACA, Jan Józef Liptak, Jan Józef Liptak, 34-602 Laskowa 550

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYWRÓĆMY GODNOŚĆ GMINIE - KWW PRZYWRÓĆMY GODNOŚĆ GMINIE, Elżbieta Frączek-Michura, Elżbieta Frączek-Michura, 34-602 Laskowa 651

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SZANSA DLA GMINY LASKOWA", KWW "SZANSA DLA GMINY LASKOWA”, Ryszard Adam Zelek, Ryszard Adam Zelek, 34-602 Kamionka Mała 200

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY "OSTOJA" NKWW "OSTOJA", Jan Pasionek, Jan Pasionek, 34-603 Ujanowice 90

Gmina Mszana Dolna:

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŚNIEŻNICA KWW ŚNIEŻNICA, Anna Janina Kubowicz, Anna Janina Kubowicz, 34-741 Kasina Wielka 347

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "RAZEM DLA GMINY MSZANA DOLNA", KWW "RAZEM DLA GMINY MSZANA DOLNA", Jan Waszczak, Jan Waszczak, Lubomierz 366, 34-736 Mszana Dolna

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZRÓBMY TO RAZEM - KWW ZRÓBMY TO RAZEM gm. Mszana Dolna, Piotr Antoni Pajdzik, Piotr Antoni Pajdzik 34-733, Mszana Górna 553

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁOPUSZNE KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁOPUSZNE, Tomasz Drabik, Tomasz Drabik, 34-734 Kasinka Mała 93

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA PRAWDY I ROZWOJU" - KWW "GMINA PRAWDY I ROZWOJU", Józef Mikołaj Żaba, Józef Mikołaj Żaba, 34-730 Kasina Wielka 1

Gmina Niedźwiedź:

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ I SZANSE - KWW PiSZ, Iwona Edyta Tarasek, Iwona Edyta Tarasek, 34-735 Konina 198

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GORCZAŃSKA ZGODA" - KWW "GORCZAŃSKA ZGODA" - Tadeusz Mysza, Tadeusz Mysza, 34-735 Poręba Wielka 415

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADNI Z PORĘBY WIELKIEJ - KWW RADNI Z PORĘBY WIELKIEJ, Tomasz Jacek Gierat, Tomasz Jacek Gierat, 34-735 Poręba Wielka 590/12

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA PORĘBY - KWW RAZEM DLA PORĘBY, Marek Stróżak, Marek Stróżak, 34-735 Poręba Wielka 593

Gmina Słopnice:
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "MOGIELICA" - KWW "MOGIELICA", Stanisław Marian Kulpa, Stanisław Marian Kulpa, 34-615 Słopnice 117

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRE SŁOPNICE - KWW DOBRE SŁOPNICE, Elżbieta Papież, Elżbieta Papież - 34-615 Słopnice 1002

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZE SŁOPNICE" - KWW "NASZE SŁOPNICE", Henryk Szczepan Sołtys, Henryk Szczepan Sołtys, 34-615 Słopnice 980

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA MŁODYCH - KWW INICJATYWA MŁODYCH, Daniel Andrzej Ślazyk, Daniel Andrzej Ślazyk, 34-615 Słopnice 901

Gmina Tymbark:

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "ZGODNA GMINA" KWW "ZGODNA GMINA", Sylwia Katarzyna Bubula, Sylwia Katarzyna Bubula, ul. Armii Krajowej 303, 34-650 Tymbark

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA GMINY TYMBARK - KWW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA GMINY TYMBARK, Wojciech Piotr Kordeczka, Wojciech Piotr Kordeczka, 34-650 Tymbark 276

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZA GMINA" - KWW "NASZA GMINA", Maria Ociepka, Maria Ociepka, 34-650 Tymbark 270

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "ZGODA WSPÓŁPRACA ROZWÓJ" - KWW "ZGODA WSPÓŁPRACA ROZWÓJ", Marcin Jarosław Janczak, Marcin Jarosław Janczak, 34-650 Tymbark 443

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRY SAMORZĄD - KWW DOBRY SAMORZĄD, Jacek Zielonka, Jacek Zielonka, 34-650 Tymbark 404

Miasto Limanowa:

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOF STACH - KWW STACH, Andrzej Czesław Malinowski, Andrzej Czesław Malinowski, ul. Zygmunta Augusta 3/18, 34-600 Limanowa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH WYBORCÓW JERZEGO GÓRSZCZYKA - KWW RUCH WYBORCÓW JERZEGO GÓRSZCZYKA, Wiesława Małgorzata Górszczyk, Wiesława Małgorzata Górszczyk, ul. Zygmunta Augusta 9/7, 34-600 Limanowa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "O LEPSZE JUTRO" - KWW "O LEPSZE JUTRO", Władysław Garcarz, Władysław Garcarz, ul. Jana Pawła II 2, 34-600 Limanowa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DLA LIMANOWEJ" - KWW "DLA LIMANOWEJ" Grażyna Anna Pamuła, Grażyna Anna Pamuła, ul. Sikorskiego 48, 34-600 Limanowa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁADYSŁAWA FORNALA - KWW WŁADYSŁAWA FORNALA, Maria Magdalena Zelek-Fornal, Maria Magdalena Zelek-Fornal, ul. Piłsudskiego 80/17, 34-600 Limanowa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LIMANOWSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA - KWW LIMANOWSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA, Jerzy Józef Mól, Jerzy Józef Mól, ul. Piłsudskiego 21, 34-600 Limanowa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA MIESZKAŃCÓW LIMANOWEJ - KWW DLA MIESZKAŃCÓW LIMANOWEJ, Bogusław Sukiennik, Bogusław Sukiennik, ul. Kościuszki 24, 34-600 Limanowa

Miasto Mszana Dolna:
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY - KWW CZAS NA ZMIANY, Piotr Potaczek, Piotr Potaczek, ul. Orkana 56A/2, 34-730 Mszana Dolna

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA MSZANY, KWW DLA MSZANY, Anna Bogusława Filipiak, Anna Bogusława Filipiak, ul. Ludwika Mroza 88, 34-730 Mszana Dolna

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "RAZEM W PRZYSZŁOŚĆ" - KWW "RAZEM W PRZYSZŁOŚĆ" Adam Piekarski, Adam Piekarski, ul. Spadochroniarzy 34a, 34-730 Mszana Dolna

Komitet wyborczy organizacji:
KOMITET WYBORCZY OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W ŁUKOWICY - KW OSP W ŁUKOWICY, Józef Pietrzak, Janusz Iwan, 34-606 Łukowica 310

Komitet wyborczy - dotyczy komitetu, który zamierza zgłaszać kandydatów na radnych nie tylko w jednej gminie do 20 tys. mieszkańców i w gminach powyżej 20 tys. mieszkańców.

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA KAMIENICA 2010-2014 - KWW GMINA KAMIENICA 2010-2014, Małgorzata Agnieszka Wąchała, Lidia Elżbieta Piotrowska, 34-608 Kamienica 500

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI KOMITET WYBORCZY KWW - OBYWATELSKI KOMITET WYBORCZY, Alina Maria Dyląg-Myszkowska, Franciszka Śliwa, Sadek 17, 34-620 Jodłownik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA GRUPA SAMORZĄDOWA "DZIAŁAJMY WSPÓLNIE" - KWW "DZIAŁAJMY WSPÓLNIE", Tomasz Krupiński, Dorota Więcek, 34-623, Szczyrzyc 105

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SAMORZĄDOWE PRZYMIERZE - RAZEM" - KWW "SAMORZĄDOWE PRZYMIERZE - RAZEM", Robert Domiter, Łucja Paulina Ptaszek, ul. Piłsudskiego 10, 34-600, Limanowa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT KWW WSPÓLNY POWIAT, Józef Bożek, Józef Jan Amanowicz, ul. M.B. Bolesnej 18A/26, 34-600 Limanowa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAWORZ - KWW JAWORZ, Łukasz Gołąb, Marek Stankiewicz, 34-602 Laskowa 481

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNI i PRAWI - KWW SOLIDARNI i PRAWI, Jadwiga Teresa Król, Władysława Antonina Pietrzak 34-606 Świdnik 33

udostępnij
Komentarze (0)
Masz do nas sprawę? Skontaktuj sie z nami mailowo kontakt@limanowa.in