Kto będzie najpopularniejszym piłkarzem i trenerem?

27.12.2018 11:55:00 JACA 8 7094

Zarząd Limanowskiego Podokręgu Piłki Nożnej w Limanowej ogłosił kandydatów w XXI Plebiscytu na najpopularniejszego piłkarza i trenera Ziemi Limanowskiej 2018. Honorowy Patronat nad Plebiscytem przyjął starosta limanowski, Mieczysław Uryga. Zarząd LPPN wprowadził zmiany w Plebiscycie dotyczącym trenerów (podział na kategorie).

Głosowanie podobnie jak w ostatnich latach odbywać się będzie za pośrednictwem strony internetowej Limanowa.in. Głos możne oddać zalogowany użytkownik, jeden dziennie w każdej kategorii.

 Plebiscyt zostanie przeprowadzony w kategoriach:

Najpopularniejszy piłkarz: najpopularniejszy piłkarz IV ligi, najpopularniejszy piłkarz ligi okręgowej, najpopularniejszy piłkarz Klasy „A”, najpopularniejszy piłkarz Klasy „B”.

Najpopularniejszy trener: najpopularniejszy trener IV ligi (głosowanie się nie odbędzie, gdyż zgłoszony został tylko jeden kandydat), najpopularniejszy trener ligi okręgowej, najpopularniejszy trener Klasy „A”, najpopularniejszy trener Klasy „B”, najpopularniejszy trener drużyn młodzieżowych.

W każdej kategorii najpopularniejszy piłkarz wyróżnieni zostaną piłkarze, którzy  w plebiscycie zajmą miejsca  1 – 3.

 W kategorii najpopularniejszy trener wyróżnieni zostaną trenerzy, którzy w plebiscycie zajmą pierwsze miejsca, a w kategorii najpopularniejszy trener drużyn młodzieżowych ,trenerzy, którzy zajmą miejsca 1 – 3.

Kluby piłkarskie Ziemi Limanowskiej zgłosiły, a  Zarząd Limanowskiego Podokręgu  Piłki Nożnej nominował do udziału w plebiscycie niżej wymienionych  kandydatów:

Najpopularniejszy piłkarz IV ligi,

Kamil KURCZAB (Limanovia)

Szymon WITEK (Limanovia)

Maciej KRZYŻAK (Limanovia)

Dawid PLATA (Limanovia)

Michał TABOR (Orkan Szczyrzyc)

Bartłomiej LIMANÓWKA (Orkan)

Piotr NAWALANIEC (Olimpia Pisarzowa)

 

Najpopularniejszy piłkarz klasy okręgowej:

Jakub SMOROŃSKI (LKS Rupniów)

Albert NOWAK (LKS Rupniów)

Patryk NOWAK (Sokół Słopnice)

Paweł GRUCEL (Sokół)

Dominik PACH (Sokół)

Mariusz KOSZUT (Zalesianka Zalesie)

Tomasz GAWRON (KS Tymbark)

Dawid MROŻEK (Tymbark)

Maciej CZYRNEK (Tymbark)

Kamil MRÓZEK (Tymbark)

Artur PAZDAN (Laskovia Laskowa)

Tomasz ZAWADA (Laskovia Laskowa)

Paweł TOKARZ (Laskovia Laskowa)

 

Najpopularniejszy piłkarz klasy „A”:

Wojciech NAPORA (Orkan Niedźwiedź)

Tomasz MIŚKOWIEC (Dobrzanka Dobra)

Dominik SUŁKOWSKI (LKS Mordarka)

Zbigniew ZASADNI (Gorce Kamienica)

Bartłomiej WIĘCEK (Gorce Kamienica)

Szymon MAJEREK (Gorce Kamienica)

Jarosław PIÓRKOWSKI (Płomień Limanowa)

Marcin GWIŻDŻ (AKS Ujanowice)

Dominik DAWIEC (Turbacz Mszana Dolna)

Michał MALEC (LKS Rybie)

Bartłomiej FLOREK (Słomka Siekierczyna)

Andrzej GARGAS (Stradomka Srzydlna)

Najpopularniejszy piłkarz klasy „B”:

Józef ROSIEK (Jaworzanka Jaworzna)

Paweł POCIECHA (LKS Jodłownik)

Wojciech WÓJTOWICZ (LKS Jodłownik)

Michał SEWIŁO (LKS Jodłownik)

Artur LIZAK (LKS Jodłownik)

Albert WĄSOWICZ (Wierchy Pasierbiec)

Krystian BODZIONY (Uran Łukowica)

 

Najpopularniejszy trener  IV ligi:

Piotr GRUSZKA (Orkan Szczyrzyc)

 

Najpopularniejszy trener klasy okręgowej:

Adrian MRÓZEK (LKS Rupniów)

Wojciech TAJDUŚ (Sokół Słopnice)

El Said WALID  KANDEL (Zalesianka Zalesie)

Franciszek MRÓZEK (Laskovia Laskowa)

 

Najpopularniejszy trener klasy „A”:

Mateusz MISIURA (Orkan Niedźwiedź)

Michał JONIEC (Dobrzanka Dobra)

Dawid SUŁKOWSKI (LKS Mordarka)

Rafał GABRYŚ (Gorce Kamienica)

Jacek KONSTANTY (LKS Płomień Limanowa)

Piotr BANIA (AKS UJANOWICE)

 

Najpopularniejszy trener klasy „B”:

Dawid ROSIEK (Jaworzanka Jaworzna)

Mariusz PAZDUR (LKS Jodłownik)

 

Najpopularniejszy trener grup młodzieżowych:

Łukasz WRONA (AKS Ujanowice)

Maciej POTACZEK           (Ostra Olszówka)

Łukasz BUKOWIEC (Limanovia)

Tomasz SEBASTJAŃSKI (Limanovia)

Zbigniew TWARÓG (Limanovia)

Mirosław SMOLEŃ (Limanovia)

Karol DZIADOŃ (Dobrzanka Dobra)

Mateusz RYŚ (LKS Mordarka)

Jakub MAJERAN (KS Tymbark)

Mateusz ŁĄTKA (Płomień Limanowa)

Kamil MUSIAŁ (Płomień Limanowa)

Marek BARZYK (Orkan Szczyrzyc/Orkan Niedźwiedź)

Artur MATRAS (Sokół Słopnice)

Kazimierz ZAWADA (Sokół Słopnice)

Marcin STOŻEK (Turbacz Mszana Dolna)

Mateusz DĄBROWA (Zenit Kasinka Mała)

Dawid HEJMEJ (Uran Łukowica)

Rafał FRANCZYK (MUKS Halny Kamienica).

 Uroczyste podsumowanie Plebiscytu odbędzie się w dniu 23 lutego, o godz. 16 w sali Restauracji „Siwy Brzeg w Limanowej.


Plebiscyt na Najpopularniejszego piłkarza i trenera - 2018

udostępnij
Komentarze (0)
Masz do nas sprawę? Skontaktuj sie z nami mailowo kontakt@limanowa.in