Kolizja policjanta
Limanowa. Wczoraj w Limanowej doszło do kolizji dwóch samochodów, sprawca – policjant – został pouczony.
W wyniku zderzenia na szczęście nikomu nic się nie stało. Kierowcą daewoo był policjant. - Sprawca kolizji został pouczony – dodaje rzecznik.
Może Cię zaciekawić
Utrudnienia na trasie - będzie ruch wahadłowy w związku z budową kolei
Najważniejsze informacje dla kierowców Zamiast gładkiego przejazdu, na kierowców czeka ruch wahadłowy na odcinku o długości około 550 metrów...
Czytaj więcejAlarm bombowy przerwał sesję Rady Gminy
Dziś (25 czerwca) o godzinie 9:00 rozpoczęła się sesja Rady Gminy Niedźwiedź. Obrady zostały jednak przerwane z powodu alarmu bombowego. Wiadom...
Czytaj więcejUderza fala upałów. IMGW ostrzega, a to dopiero początek
Żar z nieba. Termometry wskażą nawet 32°C Z oficjalnego komunikatu IMGW, opublikowanego w czwartkowy poranek, jasno wynika, że czeka nas pierwsz...
Czytaj więcejPonad 38 kilogramów narkotyków w obrocie. Mieszkaniec regionu skazany
W czwartek (11 czerwca) Sąd Okręgowy w Nowym Sączu, po rozpoznaniu apelacji wniesionej przez obrońcę oskarżonego, utrzymał w mocy wyrok Sądu R...
Czytaj więcejSport
Rozstrzygnięcie barażowe. Poznaliśmy beniaminka V ligi.
W finale Orawa pokonała Ikar Odporyszów 2:1. W przyszłym sezonie wystąpi w V lidze Małopolska-wschód (będzie rywalem m.in. Turbacza Mszana D...
Czytaj więcejZawodniczki Limanovii na testach w Beniaminku Krosno
Wyjazd na testy do jednego z uznanych ośrodków szkolenia piłkarskiego w kraju stanowi kolejne wyróżnienie dla młodych piłkarek związanych z...
Czytaj więcejMłodzi piłkarze limanowskiej akademii z cennym doświadczeniem na międzynarodowym turnieju
Podczas zawodów młodzi piłkarze z Limanowej mieli okazję rywalizować z uznanymi akademiami i klubami z Polski oraz zagranicy. Wśród rywali z...
Czytaj więcejGłosujemy na piłkarskie orły
Plebiscyt od lat należy do najbardziej prestiżowych wyróżnień w regionalnym futbolu. Jego celem jest docenienie zawodników, trenerów i osób zw...
Czytaj więcejPozostałe
Z parkietu do własnego biznesu. 24-letni Bartłomiej Jędral rozwija taneczną społeczność w Limanowej
Studio Purple Hills rozpoczęła działalność w lutym 2025 roku przy ulicy Jana Pawła II 9A w centrum Limanowej. Nazwa nawiązuje do charakterystyc...
Czytaj więcejSąsiedzi organizują pomoc dla pogorzelców. Trwa zbiórka
Jak już informowaliśmy, poprzedniej nocy w miejscowości Dobra wybuchł pożar. Ogień strawił budynek gospodarczy oraz zajął poddasze znajd...
Czytaj więcejNadchodzi fala upałów. Służby apelują o rozwagę i przypominają o zasadach bezpieczeństwa
Prognozowana w najbliższych dniach fala upałów niesie ze sobą nie tylko dyskomfort, ale również zagrożenia dla zdrowia i życia. Wysoka tempera...
Czytaj więcejCiągnik przygniótł 57-latka na stromym zboczu - szczegóły wypadku
Jak już informowaliśmy, do wypadku z udziałem ciągnika rolniczego doszło we wtorek (23 czerwca) kilkanaście minut po godzinie 21:00 w ...
Czytaj więcej
Komentarze (81)
Na miejscu tego mlodego 23-latka(art. wczesniej) mandatu bym nie zaplacila!
'Uderz w stół, a nożyce się odezwą'.
To tyle.
Haha śmieszny jesteś!!
wy..... mam na to!
Prosił Cię ktoś o komentarz do tego co napisałam?
Pilnuj siebie
brak słów
Drogi redaktorze czy mógłbyś wystosować oficjalne zapytanie do naszego policyjnego rzecznika?
Należałoby w końcu wyjaśnić kwestię tych wszystkich pouczeń. Ciekaw jestem co Pan rzecznik by na to odpowiedział :)
Odezwij się w tej sprawie TOP
Pozdrawiam wszystkich
To jest kolejny błąd Policji w niedługim czasie. Niczego Panowie się nie uczycie. Ukaranie mandatem w takiej sytuacji zamknęłoby jakiekolwiek komentowanie. Sami jesteście sobie winni. Tak się nie robi. Tego Pana „chyba” było stać na mandat teraz wypadałoby zapytać Pana Komendanta czy to zdarzenie nie naraziło Policji na utratę zaufania społecznego?.
Ale to co ?
Do tej pory nie wiedział jak się włączać do ruchu ?
Gdzie my żyjemy gdzie jest prawo i równość ?
A potem trzeba się tłumaczyć u przełożonego.
Więc po co sobie komplikować życie.
A swoją drogą, to nie najeżdżajcie na wszystkich w ten sposób bo to nie jest miłe. Akurat jechałam wtedy z siostrą i wszystko widziałam.
A co do uznaniowości limanowskiej jak i polskiej policji - nistety prawda w wielu przypadkach. Zwykłemu obywatelowi dołożą, a swoich pouczą. Przykre
Dokładnie tak było! Sam zadzwonił i dmuchał!!
To tego juz TOP nie napisał!!
A co ma redaktor do tego???
Przejedź się na komendę i sam się zapytaj PANÓW POLICJANTÓW! Nie trzeba było tych pasów odpinać...
No ale jak już policjant nie dostał mandatu to jest wielkie wydarzenie dla Limanowej by było o czym mówić przez najbliższe dni! Weźcie się ogarnijcie!
Skad ta pewnosc?
Tzn absolutnie nie sugeruje, ze mogl byc pod wplywem alkoholu, ale z Twojego komentarza wynika, ze tylko ludzie trzezwi dmuchaja w alkomat.
No to co ja poradzę, że w Polsce nie ma sprawiedliwości...
Komentowaniem i chamskimi wypowiedziami niczego nie zmienicie
Ja nic takiego nie twierdze, że się nie należy.
To walcz, ale nie tutaj bo tutaj nic nie zdziałasz
Od kiedy przysłali likwidatora z Krk to jest równia pochyła.
Zdjąć mundur i pasem po dupie.
obaj kierowcy byli poddani badaniu alkomatem!
Wszyscy jesteście mądrzy tylko w gębie!!!Weźcie się za jakąś robotę!! a nie wypisujcie durnych komentarzy!!!Nie było was przy tym to się nie odzywajcie!!
Haha śmieszny jesteś!!wy..... mam na to!Prosił Cię ktoś o komentarz do tego co napisałam?Pilnuj siebie
...Komentowaniem i chamskimi wypowiedziami niczego nie zmienicie
martus5100- Zastanów się co piszesz. Fora i komentarze właśnie temu służą- wymianie poglądów. Tylko twoje komentarze są bardzo niekonsekwentne i trochę na niskim poziomie
@TOP: Proponuję wystąpić o informację, ile w określonej jednostce czasu było mandatów, a ile pouczeń - nie tylko dla policjantów, ale hydraulików, nauczycieli, piekarzy i innych mechooptyków.
I może nie rozumieją młodsi czytelnicy.
Bo faktycznie POLICJA to występuje np. w Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej.
U nas dalej jest to Milicja, a że porywczy sejm przyjął porywczą ustawę to zamiast MI mamy PO ale dalej jest tak jak było.
Poproszę TOP-a aby mi je przekazał i ja te mandaty wspaniałomyślnie UREGULUJĘ za stróżow prawa.
Bo nie jestem szmaciarzem i nie toleruję szmaciarstwa.
A, tylko punktów mi proszę nie nabijać bo ja za czyjąś niewiedzę czy głupotę nie będę chodził zdawać.
Zresztą nie wiem czy jest gdzie zdawać, czy w tym MORDzie już wszystkich pozamykali ?
Większość tutaj ludzi za mniejsze przewinienia dostaje mandaty, a wymuszenie pierwszeństwa to nie byle co, więc chyba mamy prawo się oburzać.
chodzi o te wcześniejsze komentarze bo go nie znają a oceniają! A nie o to że dobrze ze nie dostal mandatu.
Powinien a ze nie dostał no to juz tego nie zmienimy
Chyba sie nie zrozumiemy :)
[od razu w tym miejscu zaznaczam, że komentarz odnosi się nie do artykułu, lecz do niektórych komentarzy - żeby ktoś pozbawiony poczucia humoru oraz bez wiedzy czym jest ironia, nie zrozumiał mnie źle i coby mnie po sądach nie ścigał]
A tak na serio, czekam na komentarz kogoś, kto pozwoli mi zrozumieć. Dlaczego! DLACZEGO! KURKAAA!
A z opisanej sytuacji wynika, że tak nie jest. @martus5100 za jasne Chiny nie wiadomo o co Tobie chodzi.
Całkiem niedawno był podobny przypadek koledzy nie nałożyli mandatu za kolizję swojej koleżance, był szum, że jest to guzik nie sprawiedliwość, podobna sytuacja i panowie Policjanci popełnili to samo wykroczenie, tak to jest przynajmniej wykroczenie było uszkodzenie mienia, był poszkodowany, była szkoda i co?. Uważasz , że traktuje się nas równo?.
Nie ma tłumaczenia. Policjanci dali ciała i powinni za to ponieść konsekwencje. Wszyscy, ten który był sprawcą kolizji też.
Inaczej by to wyglądało zapewne, gdyby nie liczyć średniej arytmetycznej w stosunku P/(MK+W), tylko średnią ważoną (kwotowo), bo ciężko oszacować, ile stanowi stosunek *tanich* nałożonych mandatów do potencjalnych kwot równoważnych pouczeniom.
No tak przecież u nas, jak ktoś z kimś jedzie samochodem to już na pewno musi coś być, czasami bywa tak, że wszyscy wiedzą lepiej od samych zainteresowanych .
Dajmy takim demagogią spokój.
To akurat nie temat artykułu.
Zajmując się tematem oczekuję informacji ile razy w ciągu 2011 roku udzielono pouczeń za spowodowanie kolizji samochodowych?. To jest ciekawy temat.
Mandatami i punktami karnymi za błahe wykroczenia obdarza się obficie wszystkich innych uczestników zdarzeń drogowych tylko nie Policjantów.
Za późne włączenie świateł drogowych i przejechanie 50 metrów od PKO BP do wysepki przy dworcu PKS dostaje się 100 złotych i podobno biorąc pod uwagę, że kierowca włączył światła ale późno 2 punkty karne, za tę kolizję ja z czystym sumieniem wręczyłbym mandat 200,00 złotych i 6 punktów karnych.
Dlaczego tego nie zrobiono i co miało wpływ na w/w zaniechanie?.
Jak może być policjantem ktoś kto nie zna przepisów - TO JEST KPINA.
Sprawa ucichnie i tylko czekać na kolejne.
Najbardziej dołujące jest to że nie doczekałem się żadnej odpowiedzi ze strony Kuby.
Czyżby jednak istniał w limanowej kult 'świętych psów'???