Kilka interwencji w jednym domu. Kobieta groziła ratownikom, w szpitalu uderzyła lekarza
Późnym wieczorem, w środku nocy i nad ranem policja wzywana była do awantur które odbywały się w domu w jednej z miejscowości na terenie gminy Tymbark. Z naszych ustaleń wynika, że załoga karetki została poszczuta psem, a agresywna kobieta uniemożliwiła wyjazd ambulansu ze swojej posesji i groziła ratownikom przedmiotem przypominającym broń. Po przetransportowaniu do szpitala w Limanowej awanturowała się dalej i uderzyła jednego z lekarzy. Trafiła na konsultacje do specjalistycznego szpitala w Krakowie, po czym... została wypisana do domu.
Pierwsze zawiadomienie przekazano policji poprzedniej nocy (z czwartku na piątek), kilkanaście minut po godzinie 22:00. Do jednej z miejscowości w gminie Tymbark patrol wzywała kobieta, która informowała że awanturujący się mąż uderzył ją, a następnie odjechał samochodem, mimo iż znajdował się w stanie nietrzeźwości.
Policjanci zweryfikowali zgłoszenie. Udało się odnaleźć samochód, a jego kierowcę poddać kontroli. Mundurowi nie mieli jednak żadnych zastrzeżeń, także do trzeźwości mężczyzny. Kobietę pouczono w temacie procedur związanych z przemocą domową, jednak nie zdecydowała się złożyć formalnego zawiadomienia w tej sprawie.
Późno w nocy, po godzinie 2:00, pod ten sam adres skierowano karetkę pogotowia. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, po wejściu do wnętrza budynku ratownicy zostali poszczuci psem, a agresywna kobieta miała im ubliżać. Z uwagi na brak u kobiety obrażeń czy objawów, które mogły zagrażać jej życiu i zdrowiu, ratownicy podjęli decyzję o powrocie. Karetka została jednak zablokowana na posesji. Z naszych nieoficjalnych ustaleń wynika, że po zamknięciu bramy kobieta miała grozić ratownikom przedmiotem przypominającym broń – uderzając kolbą w okna ambulansu.
Załoga karetki o wsparcie poprosiła policję. Miało to miejsce o godzinie 3:00. Jak poinformowała komenda w odpowiedzi na nasze pytania, z dokumentacji wynika iż patrol „udzielił asysty załodze karetki pogotowia”. Wątek ewentualnego posiadania broni bądź przypominającego ją przedmiotu nie znalazł się w informacjach zawartych policyjnym systemie.
Po niespełna dwóch godzinach policja znów została wezwana pod ten sam adres. Tym razem telefonowała matka wspomnianej kobiety, informując o awanturze domowej. Na miejsce ponownie przyjechało pogotowie ratunkowe, tym razem zdecydowano się zabrać kobietę do szpitala z podejrzeniem zaburzeń psychicznych.
Będąc w szpitalu kobieta nie przestała się awanturować. Nie tylko zachowywała się agresywnie, ubliżając personelowi placówki, ale nawet uderzyła jednego z lekarzy. Zdecydowano się na przewiezienie kobiety do krakowskiego szpitala na konsultację psychiatryczną.
Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, około południa kobieta została wypisana ze szpitala w Krakowie i przekazana członkom rodziny, mogąc wrócić do miejsca zamieszkania.
Do tematu będziemy powracać.
Może Cię zaciekawić
Znęcanie, narkotyki i nielegalna amunicja. 28-latek z powiatu limanowskiego za kratami
Zastraszanie i znęcanie psychiczne Sprawa ujrzała światło dzienne we wtorek, 18 czerwca, gdy do Komisariatu Policji w Mszanie Dolnej zgłosiła s...
Czytaj więcejJak pielęgnować włosy farbowane? TOP 3 kosmetyki, które musisz mieć!
Szampon do włosów farbowanych – delikatne oczyszczanie w połączeniu z ochroną koloru Podstawą pielęgnacji po koloryzacji powinien by...
Czytaj więcejUtrudnienia na trasie - będzie ruch wahadłowy w związku z budową kolei
Najważniejsze informacje dla kierowców Zamiast gładkiego przejazdu, na kierowców czeka ruch wahadłowy na odcinku o długości około 550 metrów...
Czytaj więcejAlarm bombowy przerwał sesję Rady Gminy
Dziś (25 czerwca) o godzinie 9:00 rozpoczęła się sesja Rady Gminy Niedźwiedź. Obrady zostały jednak przerwane z powodu alarmu bombowego. Wiadom...
Czytaj więcejSport
Sandecja Nowy Sącz podjęła decyzję w sprawie wychowanka Uranu Łukowica
Z klubem żegnają się Martin Polaček, Kacper Talar oraz Tomasz Nawotka. Ich kotrakty wygasają z końcem czerwca. 22-letni Kacper Talar miał...
Czytaj więcejRozstrzygnięcie barażowe. Poznaliśmy beniaminka V ligi.
W finale Orawa pokonała Ikar Odporyszów 2:1. W przyszłym sezonie wystąpi w V lidze Małopolska-wschód (będzie rywalem m.in. Turbacza Mszana D...
Czytaj więcejZawodniczki Limanovii na testach w Beniaminku Krosno
Wyjazd na testy do jednego z uznanych ośrodków szkolenia piłkarskiego w kraju stanowi kolejne wyróżnienie dla młodych piłkarek związanych z...
Czytaj więcejMłodzi piłkarze limanowskiej akademii z cennym doświadczeniem na międzynarodowym turnieju
Podczas zawodów młodzi piłkarze z Limanowej mieli okazję rywalizować z uznanymi akademiami i klubami z Polski oraz zagranicy. Wśród rywali z...
Czytaj więcejPozostałe
Uderza fala upałów. IMGW ostrzega, a to dopiero początek
Żar z nieba. Termometry wskażą nawet 32°C Z oficjalnego komunikatu IMGW, opublikowanego w czwartkowy poranek, jasno wynika, że czeka nas pierwsz...
Czytaj więcejZ parkietu do własnego biznesu. 24-letni Bartłomiej Jędral rozwija taneczną społeczność w Limanowej
Studio Purple Hills rozpoczęła działalność w lutym 2025 roku przy ulicy Jana Pawła II 9A w centrum Limanowej. Nazwa nawiązuje do charakterystyc...
Czytaj więcejSąsiedzi organizują pomoc dla pogorzelców. Trwa zbiórka
Jak już informowaliśmy, poprzedniej nocy w miejscowości Dobra wybuchł pożar. Ogień strawił budynek gospodarczy oraz zajął poddasze znajd...
Czytaj więcejNadchodzi fala upałów. Służby apelują o rozwagę i przypominają o zasadach bezpieczeństwa
Prognozowana w najbliższych dniach fala upałów niesie ze sobą nie tylko dyskomfort, ale również zagrożenia dla zdrowia i życia. Wysoka tempera...
Czytaj więcej- Znęcanie, narkotyki i nielegalna amunicja. 28-latek z powiatu limanowskiego za kratami
- Jak pielęgnować włosy farbowane? TOP 3 kosmetyki, które musisz mieć!
- Utrudnienia na trasie - będzie ruch wahadłowy w związku z budową kolei
- Alarm bombowy przerwał sesję Rady Gminy
- Uderza fala upałów. IMGW ostrzega, a to dopiero początek
Komentarze (33)
Współczuję rodzinie ................ .
Taki stres wywołuje ciągłe bombardowanie ludzi PLANdemicznym kłamstwem poprzez media, polityków itp.
Można być całkowicie zdrową osobą, ale po pozytywnej diagnozie testem na covid ludzie ni z tego, ni z owego dostają objawy typowe dla tych opisywanych jako covid, pomimo faktu całkowitego zdrowia.
Na tym właśnie polegają zaburzenia psychosomatyczne. One mogą także przebiegać w postaci zaburzeń podobnych do tych psychicznych.
Poczytajcie sobie na ten temat.
Mówią też o tym ODWAŻNI, UCZCIWI ratownicy medyczni.
Mówią oni także o dużej nerwowości wśród osób zaszczepionych przeciwko covid.
Medialne, polityczne kłamstwa zabiły znacznie więcej ludzi, niż sam covid.
Wzrosła liczba samobójstw , także wśród ludzi starszych, samobójstwa popełniają tez ci, którzy stracili firmy, pracę.
Wszystko dlatego, że są wśród NAS PAZERNE NA KASĘ HYBRYDY, KLONY , typowe hieny .
Tutaj relacja jednego z takich ratowników medycznych w tym temacie.
https://www.cda.pl/video/7263880e5
W nosie mam straszenie mnie , moja rolą tutaj w tym życiu, a w zasadzie w MATRIXIE trzeciej gęstości, W iluzji, jest NAUCZANIE , ratowanie ludzkich dusz, a w zasadzie ludzkiego DUCHA.
Prawdziwe ŻYCIE ZACZYNA SIĘ DOPIERO PO ŚMIERCI CIAŁA FIZYCZNEGO NA TYM PADOLE , gdzie nieuczciwi myślą, że będą bogami.
Otóż nie, znikną oni w aspekcie astralnym, A ICH MATERIALNE RZECZY W NICZYM IM NIE POMOGĄ, BO WKRÓTCE I TAK MA BYĆ WSZYSTKICH ODEBRANA WLASNOŚĆ JAKO TAKA- PATRZCIE AGENDA 2030, AGENDA2050.
do TEJ AGENDY 2050 I TAK NIE DOTRWAMY W TYM CIELE.
;-))
Tak mialo byc , PRZEPRASZAM.
Po tych szczepionkach w polaczeniu z wyzszym natezeniem 5G to wszyscy beda zachowywac sie jak ZOMBI.
Taki jest tego cel, sterowalne bioroboty czyli dawni ludzie.
;-))
Po pierwsze: słowo " PRAWDOPODOBNIE' , jakie użyłam w połączeniu z tą kobietą, jest przypuszczeniem, a nie stwierdzeniem.
Tak wiec jesteś manipulatorem, hipokrytą.
Po drugie: komentujący @zabawny połączył jej zachowanie z covidem, ale na niego nie naskoczyłeś .
Tak wiec hipokrytą jesteś podwójnym.
Po trzecie: istnieje zasadnicza różnica pomiędzy UJAWNIENIEM oszustwa, a bycie oszustem , wiec jest nie do zaakceptowania twoja konkluzja o mojej rzekomej hipokryzji.
Innymi słowy:
Tobie płacą za kłamstwa, ja je z kolei BEZINTERESOWNIE ujawniam w interesie publicznym,
W interesie ludzkości.
;-))
PRAWDA Nas wyzwoli.
;-))
Narody klekajcie przed prewencyjnymi cenzprami.
;-))
To skoro te klobiete wypuszczono do domu na wolnosc , a wczesniej podejrzewana ja o zaburzenia psychiczne( w tym celu zabrano ja do krakowskiego szpitala) to jak inaczej wttlumaczyc jej dziwne zachowanie?
@czlowiek11 Skad wiesz o kim napisano skoro nie podano zadnych szczegolow na temat miejsca zdarzenia oraz osoby. ?
Z tego co jest mi wiadomo, to agresywna osoba w stosunku do ekipy ratownikow , a tym bardziej pijana powinna byc zatrzymana p[rzez policjantow.
Cos Wam sie pozajaczkowalo wiec.
XCzuzby Policja nie wypelnila swoich obowiazkow?
Watpie w to.
Oto jest pytanie....
;-))
Czy ta sprawa bedzie sie ciagnela w kolejnych artykulach bez skutecznego rozwiazania , tak jak np. sprawa limanowskich Romow czy tez porebskiej geotermii?
Internetowym znawca moze jestes Ty, jak juz.
Jak latwo jest was , was zadufanych w sobie z pustym wnetrzem bez duszy i ducha.
;-))
Was prewencyjnych cenzorow. . chlopakow dawnych sluzb lub na ich uslugach.
A bo to wiesz , jak nie wiesz..............
;-))
Przeszlam szkolenia, i doswiadczylam pracy w unikalnych w skali swiata osrodkach, jedynych na swiecie.
Ty zas bedziesz mi tutaj insynuacje jakies posuwal?
Pusty jestes
Nie wiem po co te dziwne pytania?
Masz cos do doadania w temacie artykulu?
Na przyklad skad masz te dziwne informacje o rzekomo pijanej kobiecie o takim inicjale?
Pracujesz w policji czy tez masz od nich informacje jako czlowiek np. mediow?
Wiesz , ze jest to prawem zabronione?
Znasz RODO?
Teraz chcesz odwrocic role?
;-)
Wyciszyc sumienie??
Wiedzieli o tym naziści, WIEDZĄ ICH SPADKOBIERCY IDEOWI Z TYCHŻE KORPORACJI, BO PROWADZILI ONI TAKIE EKSPERYMENTY MEDYCZNE NA LUDZIACH.
Nie pisz głupot, że jest to naturalny proces. Wydzielanie adrenaliny w stanach zagrożenia pomaga na chwilę, ale nie w tak długim okresie czasu.
Dlaczego upierasz się TYLKO przy zaburzeniach psychosomatycznych, przecież wymieniłam i inne możliwe, a Ty je celowo pomijasz.
Generalnie rzecz biorąc taki stan permanentnego zagrożenia skutkuje ciągłym stresem, a ten z kolei jest powodem powstawania wielu chorób, to jest wiadome już od dawna.
Ciągły stres, stany lekowe prowadzą do depresji, do myśli samobójczych , tudzież do zaburzeń psychosomatycznych.
Nawet ci, którzy nie wierzą w tą kłamliwa narrację pandemiczną zaplanowaną i opisaną w 2010 roku w raporcie Fuindacji Rockefellera i wykonaną co do joty, to i tak wielu jest ofiarami tego kłamstwa, gdyż stali się bezrobotnymi, bankrutami itp. Oni popełniają często samobójstwa.
Nie zaopiekowania są ci pozaosiowii oni też sa ofiarami, chorują, umierają wielu z nich bez operacji , bez specjalistycznego leczenia itp.
Pytam się wiec publicznie:
Jak to jest, że normalni ludzie często wzywając policję nigdy jej nie otrzymują .
Wielu nie otrzymuje pogotowia ratunkowego na czas , a tutaj kilkukrotne interwencje były.
To mi wygląda na dyskryminację.
NIETYKALNI są tylko i wyłącznie ludzie z tzw. układu zamkniętego, z tzw, klik czy to centralnych czy to lokalnych.
Stan posiadania majątkowego nie ma tutaj znaczenia, przykład : Roman Kluska.
W krajach zachodniej Europy w tych zarejestrowanych jak Polska firmach prawa handlowego podległych korporacyjnym zasadom, wszyscy decyzyjni na najwyższym szczeblu musza być członkami tajnych stowarzyszeń, tj. masonami, illuminatami. łącznie z ludźmi mediów.
Teoretycznie rozważając mamy dwie możliwe sytuacje w tym zdarzeniu:
1. Ta kobieta mogła do takiego systemu zamkniętego należeć, ale wówczas inni z tego systemu nie nazywaliby ją publicznie patologią.
2. Jest ofiarą osoby zaszczepionej, bo te wg. relacji niektórych ratowników medycznych zachowują się inaczej niż przed szczepieniem tj, są nadpobudliwe lub apatyczne , albo też faktycznie są w stanie depresji.
Te przypadki ludzie z tzw. systemu zamkniętego , układu zamkniętego chcą ukryć przed opinią społeczną stad tez dorabiają różne dziwne historie.
Piszę tak ;późno mając nadzieję na spokój i ciszę.
;-))
Czyżby się kogoś bali? Czy może są tak leniwi, że nie chce im się papierków wypełniać, lub o zgrozo na rozprawę pójść?
Grożenie bronią to już nie są żarty