Kandydat posłużył się nieprawdziwymi informacjami
Kraków/Mszana Dolna. Sąd Apelacyjny w Krakowie odrzucił skargę Józefa Kowalczyka – w ten sposób uprawomocnił się poprzedni wyrok i były burmistrz Mszany Dolnej musi sprostować nieprawdziwe informacje o swoich rządach, jakie zawarł w wyborczej broszurze.
Może Cię zaciekawić
Ekspert zbadał finanse archidiecezji
W pierwszym kwartale tego roku w Kurii Metropolitalnej Archidiecezji Krakowskiej została przeprowadzona analiza finansowo-organizacyjna. Badanie zrea...
Czytaj więcejStraż Graniczna odprawi pięciu Uzbeków do kraju
W piątek (19 czerwca) w Nowym Sączu przeprowadzona została kontrola legalności pobytu pięciu obywateli Uzbekistanu. Działania zrealizowali funkc...
Czytaj więcejŚmiertelny wypadek motocyklisty
W niedzielę (21 czerwca) około godziny 12:30 w miejscowości Czasław doszło do wypadku drogowego z udziałem samochodu osobowego i motocykla. W wy...
Czytaj więcejNocne pożary wiat śmietnikowych. 46-latek usłyszał zarzuty
Policjanci z sądeckiej komendy zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o podpalenie trzech wiat śmietnikowych na terenie Nowego Sącza. Do zdarzeń t...
Czytaj więcejSport
Mistrz Polski wraca do Słopnic. Udany występ Gravity Revolt na krajowym czempionacie
Największy sukces odniósł Wojtek Ranosz, który zwyciężył w kategorii Elita i zdobył tytuł mistrza Polski 2026. Zawodnik Gravity Revolt ok...
Czytaj więcejKolejne zmiany w Orkanie Szczyrzyc
W spotkaniu uczestniczyli członkowie stowarzyszenia oraz zaproszeni goście, wśród nich zastępca wójta gminy Jodłownik Aneta Sara Pater oraz p...
Czytaj więcejMariusz Kutwa szykuje się do gry w Ekstraklasie
Dla 20-letniego środkowego obrońcy to kolejna szansa na walkę o miejsce w pierwszym zespole „Białej Gwiazdy” przed startem nowego sezonu w E...
Czytaj więcejBaraże: sytuacja w ligach regionalnych
Beskid Andrychów w walce o III ligę najpierw pokonał Lewart Lubartów, ale w finale barażów przegrał 0:1 Moravią Morawica. W przyszłym sezni...
Czytaj więcejPozostałe
Wojewoda wydał pozwolenie dla odcinka linii Podłęże – Piekiełko
Wojewoda małopolski Krzysztof Jan Klęczar w piątek (19 czerwca) podpisał decyzję o pozwoleniu na budowę fragmentu nowego odcinka linii kole...
Czytaj więcejAlarm bombowy w limanowskim sądzie
Dzisiaj (22 czerwca) około godziny 9:00 na ul. Józefa Marka w Limanowej skierowano służby - straż pożarną i policję. Reakcja wynika ze zgłosz...
Czytaj więcejNocny pożar - spłonął opuszczony budynek
Do zdarzenia doszło w niedzielę (21 czerwca) około godziny 23:00 w miejscowości Olszówka na terenie gminy Mszana Dolna. Służby ratunkowe zosta...
Czytaj więcejNadciąga fala upałów do 34 stopni! [PROGNOZA]
Zmiana cyrkulacji powietrza przyniesie bezwzględne, bezchmurne lato. Poniedziałek (22 czerwca): Dzień stoi pod znakiem gęstych chmur burzowy...
Czytaj więcej
Komentarze (45)
To dla przestrogi tych którzy przeszli do II tury wyborów i robią negatywną kampanię przeciwko swoim kontrkandydatom .
Mówcie co zrobilibyście lepiej skąd pozyskalibyście większe dofinansowania i nie opowiadajcie bzdur.
Jak widać kampania kłamstw i obrzydzania obecnego burmistrza prze lokalnych 'notabli ' przyniosła efekt.
Wyrok na p. Kowalczyka wyjaśnia wszystko !
To podłość, żeby karmić nas takiego kalibru kłamstwami . Gdyby p.Filipiak zrobił coś takiego już dawno by wisiał.
P.Kowalczyk powinien mieć zakaz brania udziału w drugiej turze i nakaz pozbierania swoich kłamliwych ulotek po mieście.
Jeśli Jego poplecznicy o celowo zamieszczonych kłamstwach/ / dla zyskania poparcia wyborców / mówią, '...że źle gramatycznie napisał w ulotce...' to równo kpią sobie z Mszaniaków.
Dość manipulowania naszymi umysłami przez p. Szynalika i Roga ! To włśnie Oni firmują ulotkę P. Kowalczyka.
Dla tych właśnie panów domniemam , iż P. burmistrz jest osobą bardzo niewygodną ,bo zbyt wyrazistą, posiadającą swoje zdanie i nie wchodzącą w układy , nie dająca się przekupić.
Życzę Panu Burmistrzowi wygranej i obiecuje zachęcać wszystkich do głosowania, aby dali kres tej obrzydliwej kampanii i nieskończonej ilości oszczerstw wymyślanych przez popleczników p.Kowalczyka.
Osobiście współczuje P.Filipiakowi, , że musi stawać do walki z tak niegodnym przeciwnikiem jak J.Kowalczyk. Gdyby ten Pan miał choć trochę godności ,to po takim wyroku Sadu Apelacyjnego w Krakowie sam powinien zrezygnować. Oczywiście tego nie zrobi.
Oczekuję negatywnych wpisów po moim komentarzu - jak to z reguły bywa po każdym pozytywnym słowie dla p.Filipiaka . On niestety nie ma płatnych nicków.
Drogi Panie widać ze słowa Doradcy nie trafiły do Ciebie a ten artykuł to nastepny strzał w kolano.
My chcemy spokoju,miasta bez kłótni a Pan nie jesteś tego gwarantem.
A może Pan bez tego nie może żyć,tylko drogi Panie nie naszym kosztem.
Panie Tadeuszu Filipiak mieszkańcy miasta nie chcą BURMISTRZA który przez lata sprawowania urzędu opierał się na konfliktowaniu mieszkańców a te dzisiejsze pańskie działania są podsumowaniem tego co chyba przynosi Panu radość i zadowolenie.
ZGODA BUDUJE NIEZGODA RUJNUJE.
Ps. To postanowienie sądu potwierdza ze inwestycje były tylko nie z pieniążków miasta,nie z kredytów,nie z sprzedanego majątku i służą nam do dzisiaj.
Chyba brzoza007 nie zaprzeczysz że sprzedawałeś majątek na ogromną skalę,zadłużyłeś miasto tak że chcąc spłacić kredyt należy brać następny.
NA WYNAGRODZENIA I POCHODNE DLA CIEBIE,SEKRETARZA I SKARBNIKA MIESZKAŃCY MIASTA MUSZĄ WYŁOŻYĆ W PRZYSZŁYM ROKU OKOŁO 500.000,00 ZŁ.
JEŚLI WAS WYBIORĄ.
Wybór pana Filipiaka to pozostawienia Sekretarza i Skarbnika z bardzo wysokimi wynagrodzeniami niewspółmiernymi do wielkości miasta i wielkości budżetu.
https://www.youtube.com/watch?v=D0EdxCSB4Vw
Polska chora jest na raka.
A czy grunty po komunalnej są nasze czy pana C ? a przy skrzyżowaniu nasze czy pana T ? no Panów C i T a kto sprzedał no FILIPIAK to o co chodzi z tym wyrokiem ja to jakiś głupi jestem ?
Miałeś, chamie, złoty róg,
miałeś, chamie, czapkę z piór:
czapkę wicher niesie,
róg huka po lesie,
ostał ci się ino sznur,
ostał ci się ino sznur
czyżby to szczodrość miłościwie nam panującego? NIE to wyrachowanie, po co ludzi drażnić przed wyborami,po wyborach dowali sie im karę umowną
Informację tą skasował mi TOP nie wiem czemu chyba tylko temu, że podałam na jakim portalu.
Tylko nie wiadomo czy czasem rodzice nie opowiadają im o Panu F. a wtedy może być problem.