Jechał na dachu...budynku i podnosił przewody
Mszana Górna. Niecodzienny transport wykonywano drogą wojewódzką w Mszanie Górnej, gdzie kierowca samochodu ciężarowego na przyczepie ciągnął budynek gospodarczy. Na dachu budynku jechał mężczyzna, który podnosił przewody przebiegające nad drogą.
Film nakręcił mieszkaniec gminy Mszana Dolna Kazimierz Niżnik. Na filmiku widać, jak samochód ciężarowy jedzie od strony Lubomierza w kierunku Mszany Dolnej. Na przyczepie samochodu ciężarowego znajduje się drewniany budynek, a na jego szczycie jedzie mężczyzna, który niczym niezabezpieczony przemieszcza się po dachu podnosząc przewody wiszące nad drogą. Sytuację zauważył policjant w nieoznakowanym radiowozie, który zatrzymywał do kontroli inny pojazd. Po chwili ten sam policjant zatrzymał do kontroli samochód ciężarowy (przy skrzyżowaniu w stronę Łostówki). Będziemy ustalać jak ten przejazd zakończył się dla kierowcy ciężarówki.
Zobacz również:
Może Cię zaciekawić
„Chwile” uchwycone w akwareli
Miejska Biblioteka Publiczna w Limanowej organizuje wernisaż wystawy malarstwa Leny Jach pod tytułem „Chwile”. Wydarzenie zaplanowano na czwarte...
Czytaj więcejPolicyjni wodniacy ruszają na małopolskie akweny
W związku ze zbliżającym się sezonem wakacyjnym oraz rosnącą liczbą osób wypoczywających nad wodą, służby przypominają o konieczności za...
Czytaj więcejCiągnik przygniótł 57-latka na stromym zboczu - szczegóły wypadku
Jak już informowaliśmy, do wypadku z udziałem ciągnika rolniczego doszło we wtorek (23 czerwca) kilkanaście minut po godzinie 21:00 w ...
Czytaj więcejNietrzeźwy kierowca autokaru miał zabrać młodzież na wycieczkę
W wtorek (23 czerwca) w godzinach porannych funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Brzesku udali się na miejsce zbió...
Czytaj więcejSport
Zawodniczki Limanovii na testach w Beniaminku Krosno
Wyjazd na testy do jednego z uznanych ośrodków szkolenia piłkarskiego w kraju stanowi kolejne wyróżnienie dla młodych piłkarek związanych z...
Czytaj więcejMłodzi piłkarze limanowskiej akademii z cennym doświadczeniem na międzynarodowym turnieju
Podczas zawodów młodzi piłkarze z Limanowej mieli okazję rywalizować z uznanymi akademiami i klubami z Polski oraz zagranicy. Wśród rywali z...
Czytaj więcejGłosujemy na piłkarskie orły
Plebiscyt od lat należy do najbardziej prestiżowych wyróżnień w regionalnym futbolu. Jego celem jest docenienie zawodników, trenerów i osób zw...
Czytaj więcejPlan sparingów czwartoligowej Limanovii
Sztab szkoleniowy postawił przede wszystkim na rywalizację z wymagającymi przeciwnikami z wyższych i równorzędnych klas rozgrywkowych. W plani...
Czytaj więcejPozostałe
Wahadło i ograniczenia prędkości na drodze powiatowej
Kierowcy podróżujący drogą powiatową DP1632K na odcinku między miejscowościami Zawadka i Podłopień muszą przygotować się na nadchodzące z...
Czytaj więcejZarząd Powiatu bez wotum zaufania - to w praktyce wniosek o jego odwołanie
Dzisiaj (24 czerwca) odbyła się sesja Rady Powiatu Limanowskiego, podczas której podsumowano działania samorządu za 2025 rok. Głosowania nad wot...
Czytaj więcejNocny pożar zabudowań - ewakuowano siedem osób i stado bydła
W środę (24 czerwca) o godzinie 3:16 służby ratunkowe zostały powiadomione o pożarze budynku gospodarczego w miejscowości Dobra. Na miejsce ski...
Czytaj więcejOd dziś wahadło na DW 968 - sprawdź utrudnienia drogowe
Od dziś zmienia się organizacja ruchu na ulicy Władysława Orkana, będącej ciągiem drogi wojewódzkiej nr 968. Pierwsze dwa etapy zaplanowanych ...
Czytaj więcej
Komentarze (78)
Do czego to doszlo Pan Kazek kreci Pana Kazka he he :)
A tak na marginesie ile taki domek kosztuje ?
Ten facet na dachu jest niezly. ha ha..
Panie Top konkurencja urosla ale Pan dobra decyzje podjal o wspolpracy. Pozdrawiam
Jakoś nic w temacie, czy pan Kazek wyzdrowiał i wyszedł ze szpitala.
Jak Policjant mógł pozwolić jechać ciężarówce dalej? Dom nie mieścił się pod żadną linię energetyczną.
W każdej chwili mogło nastąpić zerwanie kabli i przy większym natężeniu ruchu (jak na moście do Łostówki przy którym został zatrzymany)do wielkiego karambolu. Cudem również jest, że Pan, który bawił się w podnoszenie różnego rodzaju 'przeszkód' podczas jazdy, uszedł z życiem.
Kto w ogóle wpadł na taki pomysł, aby w ten sposób przewozić 'TAKI' ładunek - przecież to normalne nie jest...
Ps. Sąd może się zdenerwować i powołać swoich biegłych dla oceny zasadności leczenia szpitalnego gdyby takowe wystąpiło.
chociaz nie mnie to oceniac .Pozdrawiam wszystkich uczestnikow tej niecodziennej sytuacji .
Pierwszy raz wyprzedzając samochód z kamerą, a drugi raz chwile póżniej na skrzyżowaniu wyprzedzając naczepę. Pomimo, ze miał włączony sygnał świetlny, sytuacja chyba nie wymagała aby tak się spieszyć. No chyba, że uznamy że prowadził pościg !
polecam komentarze:)
Rozmowa z policjantem, który zatrzymał konwój :
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=OESLTEV2pjI
nie usuwaj komentarzy jak nie masz podstaw
To chyba doczekasz tej usranej śmierci, bo Kubuś T. nie ma w zwyczaju tłumaczenia się z niczego. Na portali pisze co chce, podobnie jak jego rządzący miastem zwierzchnik, który Limanową traktuje jak prywatny folwark ;)
PS. Prześlij mi te wszystkie linki na PW. Chętnie obejrzę.
1000zł kosztowało to kierowce a ten czym kręcił ten film, telefonem to tez powinien otrzymać mandat 200zł i 5 pkt karnych :)
Dzizus co za dziecinada!
Wyjasnienia co do podprowadzenia artykulu tez nie ma.
@Magis narazasz sie :))
Moim zdaniem nie ma co kasowac linkow to czyta caly swiat i jest ogolnie dostepne Milego wieczorka i Pozdrawiam
To dlaczego denuncjuje zwykłych obywateli którzy jako tako sobie radzą ?
którą kiedyś miałem nieprzyjemność odwiedzić
to określenie jej 'portalem' czy 'mediami' jest tym samym
co nazwanie szamba perfumerią.
CO za debilizm aby zatrzymywac tira na srodku 2 drog,,tylkjo w bialych czapeczkach tak potrafia
http://www.liveleak.com/view?i=cc3_1380888478
Czy dobrze czy zle zobaczymy chociaz wolalbym inaczej
@bzurys chyba nie do tego Janka jechano z tym domkiem tutaj Jankow jest wielu i bacowki tez potrzebuja :)
@saleen22 czemu tak sie oburzasz na nasza lokalna policje.
Gdyby Pan policjant chcial w ten sposob zatrzymac ten pojazd jak w kraju gdzie Ty mieszkasz musialby to dopiero zrobic na expresowce najbizej w Lubniu
Wiem ze u Ciebie sa profesjonalisci Policjanci sam sie przekonalem o tym jak zlapalem kolo a mialem chora reke wtedy podjechal policjant podszedl i zapytal jaki problem .Jak zobaczyl wrocil do samochodu zalozyl rekawiczki i wymienil mi to kolo .Bylem zdziwiony i slicznie podziekowalem. Pozdrawiam Saleen:)
Wielkie podziekowania dla tego Pana policjanta to jest ten profesjonalizm o ktorym pisze powyzej. Dobrze ze Pan mogl w takich sytuacjach zazwyczaj przechodnie sa bezradni.
Pozdrawiam tego Pana Policjanta serdecznie :)