Wtorek, 12 listopada
Renata, Witold, Mateusz, Konrad

Gdzie głosować? Lista lokali wyborczych

13.10.2019 05:15:00 PAN 0 2865

Na podstawie danych Państwowej Komisji Wyborczej, publikujemy adresy lokali wyborczych w poszczególnych obwodach na terenie samorządów powiatu limanowskiego.

Miasto Limanowa

NumerSiedzibaTyp obwodu*Granice
1Zespół Szkolno – Przedszkolny Nr 1, ul. Marii Konopnickiej 4, 34-600 LimanowaStałynieMiasto Limanowa: ul. Boczna, Bulwary, Cicha, Jana Pawła II do mostu na potoku Mordarka, Jana Kilińskiego, Marii Konopnickiej, ks. Ludwika Kowalskiego, Tadeusza Kościuszki od Rynku do ul. Ogrodowej, Krótka, ks. Kazimierza Łazarskiego, Józefa Marka od Rynku do ronda Józefa Becka, Mieczysława Mordarskiego, Mały Rynek, Matki Boskiej Bolesnej od Rynku do mostu na potoku Mordarka, Rynek, Szwedzka, Targowa, Zielona
2Szkoła Podstawowa Nr 3, ul. Jordana 3, 34-600 LimanowaStałytakMiasto Limanowa: ul. Stefana Batorego, Józefa Bema, Jana Biedronia, Bronisława Czecha, Grunwaldzka, Lipowa od ul. Jana Biedronia do ul. Ciasnej, Stanisława Małachowskiego, Owocowa, Piastowska, Podlipowe, Władysława Sikorskiego, Starowiejska
3Szkoła Podstawowa Nr 2, ul. Józefa Piłsudskiego 91, 34-600 LimanowaStałynieMiasto Limanowa: ul. Ceglarska do ul. Józefa Piłsudskiego od przejazdu kolejowego, Graniczna od ul. Józefa Piłsudskiego do toru kolejowego, Józefa Piłsudskiego od ul. Ceglarskiej do ul. Krakowskiej
4Szkoła Podstawowa Nr 2, ul. Józefa Piłsudskiego 91, 34-600 LimanowaStałynieMiasto Limanowa: ul. Ciasna, Dębowa, Kamienna od ul. Krakowskiej do II potoku bez nazwy, Krakowska, Kwiatowa, Lipowa od ul. Ciasnej do ul. Józefa Piłsudskiego, Władysława Łokietka, Moczarki, Rzeczna, Skrudlak, Stroma, Sucha, Tarnowska od ul. Wincentego Witosa do mostu na potoku bez nazwy, Willowa, Wincentego Witosa od ul. Willowej do ul. Tarnowskiej, Leopolda Węgrzynowicza, Zadziele
5Zespół Szkolno – Przedszkolny Nr 4, ul. Władysława Reymonta 3, 34-600 LimanowaStałynieMiasto Limanowa: ul. Adama Asnyka, Bednarzy, Jana Drożdża, Drzewna, Dzielec, Michała Dudka, Kamienna od II potoku bez nazwy do ul. Zarębki, Koszarska, ks. Stanisława Musiała SJ, Łososińska, Heleny Modrzejewskiej, Młyńska, Elizy Orzeszkowej, Bronisława Prusa, Władysława Stanisława Reymonta, Rolnicza, Joachima Łukasza Rupniowskiego, Starodworska, Szkolna, Tarnowska od mostu na potoku bez nazwy do granicy miasta, Stanisława Wyspiańskiego, Zarębki
6Auto – Moto Klub Limanowa, ul. Wincentego Witosa 22, 34-600 LimanowaStałytakMiasto Limanowa: ul. Błękitna, Franciszka Bujaka, Ceglarska od toru kolejowego do końca, Darniowa, Fabryczna, Graniczna od toru kolejowego do końca, Lisia, Metalowców, Miła, Myconia, Pod Górą, Wierzbowa, Władysława Wójtowicza, Wincentego Witosa od skrzyżowania z ul. Krakowską i Józefa Piłsudskiego do ul. Willowej, Zacisze
7Zespół Szkolno – Przedszkolny Nr 1, ul. Marii Konopnickiej 4, 34-600 LimanowaStałynieMiasto Limanowa: ul. Biskupa Piotra Bednarczyka, Józefa Beka, Stanisława Ceglarza, Spokojna, Doktora Józefa Bugaja, Walentego Gawrona, ks. płk. Józefa Jońca, Jana Pawła II od mostu na potoku Mordarka do ul. Józefa Piłsudskiego, Kolejowa, Zdzisława Mączeńskiego, Tadeusza Ociepki, Władysława Orkana, Partyzantów, Józefa Piłsudskiego od ul. Ceglarskiej do potoku bez nazwy i od potoku bez nazwy do ul. Jana Pawła II, Ignacego Paderewskiego od ul. Józefa Piłsudskiego do ul. Kolejowej, Potok, Mikołaja Reja, Tadeusza Rejtana, Eugeniusza Romera, Słoneczna, Widok, Wojska Polskiego, Żuławskiego
8Miejska Biblioteka Publiczna, ul. Matki Boskiej Bolesnej 13, 34-600 LimanowaStałynieMiasto Limanowa: ul. Akacjowa, Armii Krajowej, Bystra, Chmielnik, Gajowa, Harcerska, Klonowa, Jana Kasprowicza, Mikołaja Kopernika, Ludwika Kubali, ks. Jana Rachwała, Leśna, Łowiecka, Łąkowa, Mordarska, Matki Boskiej Bolesnej od mostu na potoku Mordarka do granicy miasta, Ignacego Paderewskiego od ul. Kolejowej do końca, Achacego Przyłęckiego, Polna, Różana, Strażacka, Karola Szymanowskiego, Kazimierza Przerwy – Tetmajera, Wąska, Stanisława Witkacego, por. Jana Wróbla, Źródlana
9Państwowa Szkoła Muzyczna, ul. Tadeusza Kościuszki 23, 34-600 LimanowaStałytakMiasto Limanowa: ul. Franciszka Armińskiego, Agrestowa, Maksymiliana Brożka, Tytusa Czyżewskiego, Jabłoniecka, Jana Kochanowskiego, Tadeusza Kościuszki od ul. Ogrodowej do granicy miasta, Adama Mickiewicza, Stanisława Moniuszki, Gabriela Narutowicza, Nowa, Ogrodowa, Henryka Sienkiewicza, Pogodna, Szopena, Walecznych, Wiejska, Zygmunta Augusta od mostu na potoku Jabłonieckim do ul. Tadeusza Kościuszki, Stefana Żeromskiego
10Szkoła Podstawowa Nr 3, ul. Stanisława Jordana 3, 34-600 LimanowaStałytakMiasto Limanowa: ul. Beskidzka, Dworska, Władysława Dunarowskiego, Działkowców, Władysława Gębika, Antoniego Górszczyka, Józefa Marka nr 42, 42a, 44, 46, 67, 69, 71, 73, Jeżynowa, Lotnicza, Marsów, Maksymiliana Marszałkowicza, Podhalańska, Józefa Staniszewskiego, Braci Słupskich, Wilhelma Tabora, Tęczowa, Topolowa, Ustronie, Żwirki i Wigury
11Muzeum Regionalne Ziemi Limanowskiej, ul. Józefa Marka 13, 34-600 LimanowaStałytakMiasto Limanowa: ul. Zygmunta Augusta bloki nr 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 29, budynki nr 14A, 14B oraz od wjazdu do bloku nr 3 do mostu na potoku Jabłonieckim
12Muzeum Regionalne Ziemi Limanowskiej, ul. Józefa Marka 13, 34-600 LimanowaStałytakMiasto Limanowa: ul. Jana Andrusikiewicza, Sebastiana Flizaka, Stanisława Jordana, Stanisława Mytki Ilmanowity, Józefa Marka bloki nr 1, 2, 3 , 19a i budynki od nr 23 do nr 39, 41, 43, 45, 47, 49, 49a, 55, 55a, 65, Sportowa, Spacerowa, Zygmunta Augusta bloki nr 1, 1a, 2, 2a oraz od skrzyżowania z ul. Józefa Marka do wjazdu do bloku nr 3
13Dom Pomocy Społecznej, ul. Wincentego Witosa 24/26, 34-600 LimanowaDom pomocy społecznejnieDom Pomocy Społecznej przy ul. Wincentego Witosa 24/26 w Limanowej
14Szpital Powiatowy im. Miłosierdzia Bożego, ul. Józefa Piłsudskiego 61, 34-600 LimanowaZakład leczniczynieSzpital Powiatowy im. Miłosierdzia Bożego przy ul. Józefa Piłsudskiego 61 w Limanowej
15Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "RehStab", ul. Józefa Piłsudskiego 53, 34-600 LimanowaZakład leczniczynieNiepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "RehStab" przy ul. Józefa Piłsudskiego 53 w Limanowej

Miasto Mszana Dolna

NumerSiedzibaTyp obwodu*Granice
1Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Henryka Sienkiewicza 2, 34-730 Mszana DolnaStałytakMiasto Mszana Dolna: ul. Stawowa, Zarabie, Fabryczna, Maksymiliana Marii Kolbego, Zygmunta Krasińskiego, Starowiejska od nr 2 do nr 8 strona prawa i od nr 1 do nr 13 strona lewa, Fryderyka Chopina, Heleny Modrzejewskiej, Stanisława Moniuszki, Ignacego Paderewskiego, Jarzębinowa, Marii Konopnickiej, Adama Mickiewicza, Henryka Sienkiewicza, Juliusza Słowackiego, Juliana Tolińskiego, Stefana Żeromskiego
2Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Henryka Sienkiewicza 2, 34-730 Mszana DolnaStałytakMiasto Mszana Dolna: ul. Podhalan, Zagórzan, Mikołaja Kopernika, ks. Jerzego Popiełuszki, Krakowska, Spadochroniarzy od nr 106 do końca, Starowiejska od nr 14 do końca strona prawa i od nr 15 do końca strona lewa, plac św. Siostry Faustyny
3Urząd Miasta, ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 2, 34-730 Mszana DolnaStałytakMiasto Mszana Dolna: ul. Adama Asnyka, Tadeusza Kościuszki, Józefa Marka, Ogrodowa, Zakopiańska, Kazimierza Wielkiego, Ludwika Mroza, Jana Stachury "Adama", Spokojna, Elizy Orzeszkowej, Słoneczna, Spadochroniarzy do nr 104, Władysława Orkana
4Zespół Placówek Oświatowych, ul. Rynek 21, 34-730 Mszana DolnaStałytakMiasto Mszana Dolna: ul. Grunwaldzka, marsz. Józefa Piłsudskiego, Topolowa, Zielona, Sebastiana Flizaka, Księdza Józefa Stabrawy, Malinowa, Jana Matejki, Franka Rakoczego, Smrekowa, Karola Szymanowskiego, Leśna, Rynek, Jana Pawła II, Słomka

Gmina Dobra

NumerSiedzibaTyp obwodu*Granice
1Szkoła Podstawowa im. Leopolda Węgrzynowicza (sala I), Dobra 1, 34-642 DobraStałytakSołectwo Dobra (część): osiedla Górka Plebańska (Plebańskie), Nad Stolartem, Rynek, Do Palki, Podedwór, Pod Skałą, Do Plenia, Do Plaskonia, Krzaki, Do Drożdża, Do Noworolnika, Na Dziale, Pod Działem, Zadziele (Matacze, Ogryzki, Podlasek, Ranosze, U Polowego, Za Górką, Zagroda, Zalasek, Za Potok), Na Potoku, Łagodówka, Morgi
2Szkoła Podstawowa im. Leopolda Węgrzynowicza (sala II), Dobra 1, 34-642 DobraStałytakSołectwo Dobra (część): osiedla Do Rybki, Do Chochoła, Do Biernata, Chalcarze, Do Ćwiesia, Do Kutry, Myconie, Do Olejarza, Brzezule, Do Lacha pod Fabryką, Do Lacha pod Kościołem, Do Syndyka, Do Pawlaka, Kowalówka, Do Przybytka, Rola, Pająkówka, Do Kurka, Do Świdra, Klimkówka, Na Wesołą, Do Palacza, Do Judy, Do Kaima, Do Flisara, Do Palkija, Do Wątora, Do Kiwaja, Madziarówka
3Szkoła Podstawowa im. Leopolda Węgrzynowicza (sala III), Dobra 1, 34-642 DobraStałytakSołectwo Dobra (część): osiedla Pod Groń, Mocarze, Kretówki, Brzegi, Do Masłonia, Do Lacha pod Krzyżową, Krzyżowa, Do Gorli, Stysiówka; Sołectwa: Porąbka, Gruszowiec
4Szkoła Podstawowa im. Władysława Orkana (sala I), Jurków 115, 34-643 JurkówStałynieSołectwo Jurków
5Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II (sala I), Skrzydlna 186, 34-625 SkrzydlnaStałytakSołectwo Skrzydlna
6Szkoła Podstawowa im. Stanisława Wyspiańskiego, Stróża 1, 34-625 StróżaStałynieSołectwo Stróża
7Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka, Wilczyce 109, 34-643 WilczyceStałynieSołectwo Wilczyce
8Szkoła Podstawowa im. Władysława Orkana (sala II), Jurków 115, 34-643 JurkówStałynieSołectwa: Chyszówki, Półrzeczki
9Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II (sala II), Skrzydlna 186, 34-625 SkrzydlnaStałytakSołectwa: Przenosza, Wola Skrzydlańska

Gmina Jodłownik

NumerSiedzibaTyp obwodu*Granice
1Urząd Gminy, Jodłownik 198, 34-620 JodłownikStałynieSołectwa: Jodłownik, Kostrza
2Remiza OSP, Krasne-Lasocice 150, 34-620 JodłownikStałynieSołectwa: Krasne-Lasocice, Słupia
3Szkoła Podstawowa, Szczyrzyc 123, 34-623 JodłownikStałytakSołectwa: Pogorzany, Szczyrzyc
4Szkoła Podstawowa, Szyk 117, 34-620 JodłownikStałynieSołectwo Szyk
5Szkoła Podstawowa, Wilkowisko 222, 34-617 JodłownikStałytakSołectwo Wilkowisko
6Urząd Gminy, Jodłownik 198, 34-620 JodłownikStałynieSołectwa: Mstów, Sadek
7Świetlica Wiejska, Góra Świętego Jana 85, 34-623 JodłownikStałytakSołectwo Góra Świętego Jana
8Szkoła Podstawowa, Szczyrzyc 123, 34-620 SzczyrzycStałytakSołectwo Janowice
9Szpital pw. św. Jana Jerozolimskiego, Szczyrzyc 107, 34-623 SzczyrzycZakład leczniczynieSzpital pw. św. Jana Jerozolimskiego w Szczyrzycu 107
10Dom Pomocy Społecznej, Szczyrzyc 182, 34-623 SzczyrzycDom pomocy społecznejnieDom Pomocy Społecznej w Szczyrzycu 182

Gmina Kamienica

NumerSiedzibaTyp obwodu*Granice
1Szkoła Podstawowa Nr 1, Kamienica 490, 34-608 KamienicaStałynieSołectwo Kamienica Górna
2Szkoła Podstawowa Nr 2, Kamienica 343, 34-608 KamienicaStałytakSołectwo Kamienica Dolna
3Szkoła Podstawowa Nr 1, Szczawa 167, 34-607 KamienicaStałytakSołectwo Szczawa
4Szkoła Podstawowa, Zalesie 265, 34-608 KamienicaStałytakSołectwo Zalesie
5Zepół Szkoły i Przedszkola, Zbludza 110, 34-608 KamienicaStałynieSołectwo Zbludza
6Szkoła Podstawowa, Zasadne 91, 34-608 KamienicaStałynieSołectwo Zasadne

Gmina Laskowa

NumerSiedzibaTyp obwodu*Granice
1Zespół Szkolno-Przedszkolny, Laskowa 2, 34-602 LaskowaStałytakSołectwo Laskowa (część południowa): droga powiatowa Łososina Dolna – Ujanowice – Młynne 1555K, droga gminna Odrończa, droga powiatowa Laskowa – Nagórze 1612K, droga powiatowa Łososina Dolna – Ujanowice – Młynne 1555K, rzeka Łososina, granica sołectwa (osiedla: Centrum, Załpa, Rozpite, Nadole)
2Szkoła Podstawowa, Kamionka Mała 134, 34-602 LaskowaStałytakSołectwo Kamionka Mała
3Zespół Szkolno – Przedszkolny, Ujanowice 55, 34-603 UjanowiceStałytakSołectwa: Kobyłczyna, Sechna, Ujanowice
4Szkoła Podstawowa, Krosna 109, 34-603 UjanowiceStałytakSołectwa: Krosna, Strzeszyce
5Szkoła Podstawowa, Jaworzna 111, 34-602 LaskowaStałynieSołectwo Jaworzna
6Szkoła Podstawowa, Żmiąca 128, 34-603 UjanowiceStałynieSołectwo Żmiąca
7Zespół Szkolno-Przedszkolny, Laskowa 2, 34-602 LaskowaStałytakSołectwo Laskowa (część północna): droga powiatowa Łososina Dolna – Ujanowice – Młynne 1555K, droga gminna Odrończa, droga powiatowa Laskowa – Nagórze 1612K, droga powiatowa Łososina Dolna – Ujanowice – Młynne 1555K, rzeka Łososina, granica sołectwa (osiedla: Odrończa, Nowy Świat, Jeziornik, Ptaszkówka, Bania, Widoma, Kubówka, Jabłoniec, Dziedzicówka)

Gmina Limanowa

NumerSiedzibaTyp obwodu*Granice
1Szkoła Podstawowa im. Stanisława Wyspiańskiego, Rupniów 206, 34-652 Nowe RybieStałynieSołectwo Rupniów
2Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bohaterów Westerplatte, Stara Wieś 549, 34-600 LimanowaStałytakSołectwo Stara Wieś I
3Szkoła Podstawowa im. Juliana Tuwima, Kanina 71, 34-600 LimanowaStałynieSołectwo Kanina
4Świetlica wiejska w Siekierczynie I, Siekierczyna 453, 34-600 LimanowaStałytakSołectwo Siekierczyna I
5Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Zygmunta Krasińskiego, Siekierczyna 326, 34-600 LimanowaStałynieSołectwo Siekierczyna II
6Szkoła Podstawowa im. Stanisława Wyspiańskiego, Mordarka 204, 34-600 LimanowaStałynieSołectwo Mordarka
7Szkoła Podstawowa im. ks. Józefa Górszczyka, Pisarzowa 346, 34-654 MęcinaStałytakSołectwo Pisarzowa
8Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Jana Pawła II, Męcina 530, 34-654 MęcinaStałynieSołectwo Męcina (część): domy po lewej stronie drogi powiatowej Limanowa – Chełmiec do linii kolejowej Limanowa – Nowy Sącz oraz domy po prawej stronie drogi powiatowej Limanowa – Chełmiec
9Szkoła Podstawowa im. Królowej Korony Polskiej, Kłodne 144, 34-654 MęcinaStałytakSołectwo Kłodne
10Remiza OSP w Łososinie Górnej, ul. Łososińska 23, 34-600 LimanowaStałynieSołectwa: Koszary, Łososina Górna, Walowa Góra
11Szkoła Podstawowa im. Władysława Reymonta, Pasierbiec 108, 34-600 LimanowaStałytakSołectwa: Bałażówka, Kisielówka, Makowica, Pasierbiec
12Szkoła Podstawowa, Młynne 149, 34-600 MłynneStałytakSołectwo Młynne
13Budynek wielofunkcyjny, Nowe Rybie 157, 34-652 Nowe RybieStałytakSołectwo Nowe Rybie
14Świetlica w Lipowem, Lipowe 264, 34-600 LimanowaStałytakSołectwo Lipowe
15Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Stanisława Konarskiego, Stara Wieś 459, 34-600 LimanowaStałynieSołectwo Stara Wieś II
16Budynek wielofunkcyjny, Stare Rybie 11, 34-652 Nowe RybieStałynieSołectwo Stare Rybie
17Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Konstytucji 3 Maja, Męcina 504, 34-654 MęcinaStałynieSołectwo Męcina (część): domy po lewej stronie linii kolejowej Limanowa – Nowy Sącz
18Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi, Wysokie 5, 34-600 LimanowaStałytakSołectwo Wysokie
19Świetlica Wiejska, Sowliny 332, 34-600 LimanowaStałytakSołectwo Sowliny

Gmina Łukowica

NumerSiedzibaTyp obwodu*Granice
1Szkoła Podstawowa, Jastrzębie 131, 34-606 ŁukowicaStałynieSołectwa: Jadamwola, Jastrzębie
2Szkoła Podstawowa, Łukowica 285, 34-606 ŁukowicaStałytakSołectwo Łukowica
3Szkoła Podstawowa, Młyńczyska 136, 34-606 ŁukowicaStałynieSołectwo Młyńczyska
4Świetlica Wiejska, Przyszowa 605, 34-604 PrzyszowaStałytakSołectwa: Przyszowa I, Przyszowa II
5Szkoła Podstawowa, Świdnik 22, 34-606 ŁukowicaStałytakSołectwa: Owieczka, Świdnik
6Szkoła Podstawowa, Stronie 2, 34-604 PrzyszowaStałytakSołectwo Stronie
7Szkoła Podstawowa, Roztoka 165, 34-606 ŁukowicaStałynieSołectwo Roztoka

Gmina Mszana Dolna

NumerSiedzibaTyp obwodu*Granice
1Szkoła Podstawowa, Glisne 70, 34-730 Mszana DolnaStałynieSołectwo Glisne
2Szkoła Podstawowa w Kasinie Wielkiej k/kościoła, Kasina Wielka 761, 34-741 Kasina WielkaStałytakSołectwo Kasina Wielka (część): Kasina Dolna do torów kolejowych od os. Chałpki Wójciki, Pańskie Podlesie, Rynek do os. Kubowicze Dolne oraz do os. Wydry
3Szkoła Podstawowa w Kasinie Wielkiej Przymiarki, Kasina Wielka 762, 34-741 Kasina WielkaStałytakSołectwo Kasina Wielka (część): Kasina Górna od os. Sabury do os. Chęcie, Burdziany oraz os. Wojtasie Przymiarki, Przejazd kolejowy, Spyrki, Gargasy, Kordy, Ściurki, Grzesiczki
4Szkoła Podstawowa Nr 1, Kasinka Mała 513, 34-734 Kasinka MałaStałytakSołectwo Kasinka Mała (część): Dolna Wieś od os. Świątkówka do os. Szczypki i od os. Grochole do os. Kalety, Ksiki, Brzegi, Kulówka
5Szkoła Podstawowa Nr 2, Kasinka Mała 432, 34-734 Kasinka MałaStałynieSołectwo Kasinka Mała (część): Górna Wieś od os. Potok do os. Kanie i od os. Płoskonki do os. Zagródcze
6Szkoła Podstawowa Nr 1, Lubomierz 345, 34-736 LubomierzStałytakSołectwo Lubomierz
7Remiza OSP, Łętowe 305, 34-733 Mszana GórnaStałynieSołectwo Łętowe
8Szkoła Podstawowa, Łostówka 245, 34-730 Mszana DolnaStałynieSołectwo Łostówka
9Dom Wczasowy Agnieszka, Mszana Górna 396, 34-733 Mszana GórnaStałytakSołectwo Mszana Górna (część): od os. Zagórki do os. Witki
10Szkoła Podstawowa Nr 1, Mszana Górna 589, 34-733 Mszana GórnaStałytakSołectwo Mszana Górna (część): od os. Janie do os. Marki
11Zespół Szkoły i Przedszkola, Olszówka 52, 34-730 Mszana DolnaStałynieSołectwo Olszówka
12Remiza OSP, Raba Niżna 252, 34-730 Mszana DolnaStałynieSołectwo Raba Niżna
13Dom Pomocy Społecznej "DIANA", Kasina Wielka 448, 34-741 Kasina WielkaDom pomocy społecznejnieDom Pomocy Społecznej "DIANA" w Kasinie Wielkiej 448
14Dom Pomocy Społecznej, Raba Niżna 1, 34-730 Mszana DolnaDom pomocy społecznejnieDom Pomocy Społecznej w Rabie Niżnej 1

Gmina Niedźwiedź

NumerSiedzibaTyp obwodu*Granice
1Zespół Placówek Oświatowych, Konina 211, 34-735 NiedźwiedźStałytakSołectwo Konina
2Dom Kultury im. Ks. Franciszka Baradzieja, Niedźwiedź 130, 34-735 NiedźwiedźStałynieSołectwo Niedźwiedź
3Szkoła Podstawowa im. Wł. Orkana, Poręba Wielka 222, 34-735 NiedźwiedźStałytakSołectwo Poręba Wielka
4Zespół Placówek Oświatowych, Podobin 257, 34-735 NiedźwiedźStałytakSołectwo Podobin

Gmina Słopnice

NumerSiedzibaTyp obwodu*Granice
1Zespół Placówek Oświatowych, Słopnice 732, 34-615 SłopniceStałytakSołectwo Słopnice Dolne Królewskie
2Szkoła Podstawowa Nr 4, Słopnice 363, 34-615 SłopniceStałytakSołectwo Słopnice Mogielica
3Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola, Słopnice 336, 34-615 SłopniceStałynieSołectwo Słopnice Górne
4Szkoła Podstawowa Nr 3, Słopnice 731, 34-615 SłopniceStałynieSołectwo Słopnice Granice
5Zespół Placówek Oświatowych, Słopnice 732, 34-615 SłopniceStałytakSołectwo Słopnice Dolne Szlacheckie

Gmina Tymbark

NumerSiedzibaTyp obwodu*Granice
1Nowy budynek Pana Marka Dziadonia, Podłopień 68, 34-650 TymbarkStałytakSołectwo Podłopień (część): bez części należącej do Parafii Rzymskokatolickiej w Tymbarku; Sołectwo Zawadka
2Szkoła Podstawowa (budynek w Rynku), Tymbark 29, 34-650 TymbarkStałynieSołectwo Tymbark (część): osiedla Podlas, Podwisiołki, ul. Sądecka, Kościelna, Polna, Ogrodowa, Szkolna, Rynek, Kazimierza Wielkiego, Słoneczna
3Przedszkole Samorządowe, Tymbark 495, 34-650 TymbarkStałytakSołectwo Tymbark (część): osiedla Węglarka, Zaolzie, Pasterniki, Zawodzie, Kopana Droga, Nad Stadionem, nad ulicą Nowy Dworek, Nowy Dworek, Zmulizko, Kuligówka, Glinki, Łęgi, Doraź, Przymiarki, Malarzówka, Sikornica, Dudówka, Kozakówka, Zagórcze, Wodarówka, ul. Armii Krajowej, Rzeczna, Przemysłowa, inż. Marka, nr budynków 162, 163, 190, 192, 624, 637
4Szkoła Podstawowa (budynek w Rynku), Tymbark 29, 34-650 TymbarkStałytakSołectwo Podłopień (część): należąca do Parafii Rzymskokatolickiej w Tymbarku; Sołectwo Zamieście
5Szkoła Podstawowa, Piekiełko 40, 34-650 TymbarkStałynieSołectwo Piekiełko

* - lokal dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. 

udostępnij
Komentarze (0)
Komentarze
Nowe
Popularne
Masz do nas sprawę? Skontaktuj sie z nami mailowo kontakt@limanowa.in