Wtorek, 14 lipca
Bonawentura, Stella, Izabela, Franciszek, Kamil, Kamila, Ulryk, Marceli

Frekwencja w obwodowych komisjach wyborczych w miastach i gminach powiatu

29.06.2020 10:15:00 top 0 8940

Frekwencja w obwodach głosowania na terenie miast i gmin powiatu limanowskiego.



Miasto Limanowa

NumerObwodowa Komisja WyborczaLiczba  uprawnionychLiczba  kart wydanychLiczba  kart ważnychLiczba  głosów ważnychLiczba kart ważnych * 100 /  Liczba uprawnionych
10Szkoła Podstawowa Nr 3, ul. Stanisława Jordana 3, 34-600 Limanowa76156156356173,98%
5Zespół Szkolno – Przedszkolny Nr 4, ul. Władysława Reymonta 3, 34-600 Limanowa83761461861873,84%
3Szkoła Podstawowa Nr 2, ul. Józefa Piłsudskiego 91, 34-600 Limanowa63445446146072,71%
2Szkoła Podstawowa Nr 3, ul. Stanisława Jordana 3, 34-600 Limanowa76554755355172,29%
8Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. ks. prof. Józefa Tischnera, ul. Jana Pawła II 42a, 34-600 Limanowa1 4281 0071 0321 03172,27%
9Państwowa Szkoła Muzyczna, ul. Tadeusza Kościuszki 23, 34-600 Limanowa1 5891 1071 1371 13771,55%
1Zespół Szkolno – Przedszkolny Nr 1, ul. Marii Konopnickiej 4, 34-600 Limanowa79752854354168,13%
7Zespół Szkolno – Przedszkolny Nr 1, ul. Marii Konopnickiej 4, 34-600 Limanowa1 4759931 00399768,00%
4Szkoła Podstawowa Nr 2, ul. Józefa Piłsudskiego 91, 34-600 Limanowa86857458558267,40%
6Auto – Moto Klub Limanowa, ul. Wincentego Witosa 22, 34-600 Limanowa68845745745466,42%
13Dom Pomocy Społecznej, ul. Wincentego Witosa 24/26, 34-600 Limanowa4932323165,31%
15Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "RehStab", ul. Józefa Piłsudskiego 53, 34-600 Limanowa9360606064,52%
11Remiza OSP, ul. Zygmunta Augusta 35, 34-600 Limanowa68242342942962,90%
12Muzeum Regionalne Ziemi Limanowskiej, ul. Józefa Marka 13, 34-600 Limanowa90955456155861,72%
14Szpital Powiatowy im. Miłosierdzia Bożego, ul. Józefa Piłsudskiego 61, 34-600 Limanowa8325252530,12%
Razem11 6587 9368 0598 03569,13%

Miasto Mszana Dolna

NumerObwodowa Komisja WyborczaLiczba  uprawnionychLiczba  kart wydanychLiczba  kart ważnychLiczba  głosów ważnychLiczba kart ważnych * 100 /  Liczba uprawnionych
1Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Henryka Sienkiewicza 2, 34-730 Mszana Dolna1 14473575475265,91%
2Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Henryka Sienkiewicza 2, 34-730 Mszana Dolna1 5651 0181 0281 02665,69%
3Urząd Miasta, ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 2, 34-730 Mszana Dolna1 6001 0271 0581 05666,13%
4Zespół Placówek Oświatowych, ul. Rynek 21, 34-730 Mszana Dolna1 8961 2081 2281 22864,77%
Razem6 2053 9884 0684 06265,56%

Gmina Limanowa

NumerObwodowa Komisja WyborczaLiczba  uprawnionychLiczba  kart wydanychLiczba  kart ważnychLiczba  głosów ważnychLiczba kart ważnych * 100 /  Liczba uprawnionych
1Szkoła Podstawowa im. Stanisława Wyspiańskiego, Rupniów 206, 34-652 Nowe Rybie1 23888789989672,62%
2Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bohaterów Westerplatte, Stara Wieś 549, 34-600 Limanowa2 0411 3881 3981 39568,50%
3Szkoła Podstawowa im. Juliana Tuwima, Kanina 71, 34-600 Limanowa45730230730767,18%
4Świetlica wiejska w Siekierczynie I, Siekierczyna 453, 34-600 Limanowa92464565265170,56%
5Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Zygmunta Krasińskiego, Siekierczyna 326, 34-600 Limanowa48033733833770,42%
6Szkoła Podstawowa im. Stanisława Wyspiańskiego, Mordarka 204, 34-600 Limanowa2 0901 4171 4531 45069,52%
7Szkoła Podstawowa im. ks. Józefa Górszczyka, Pisarzowa 346, 34-654 Męcina1 5991 0771 0891 08568,11%
8Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Jana Pawła II, Męcina 530, 34-654 Męcina1 9111 2451 2691 26566,41%
9Szkoła Podstawowa im. Królowej Korony Polskiej, Kłodne 144, 34-654 Męcina79354955255069,61%
10Remiza OSP w Łososinie Górnej, ul. Łososińska 23, 34-600 Limanowa1 11872174374066,46%
11Szkoła Podstawowa im. Władysława Reymonta, Pasierbiec 108, 34-600 Limanowa1 04374975475372,29%
12Szkoła Podstawowa, Młynne 149, 34-600 Młynne1 02270771571069,96%
13Budynek wielofunkcyjny, Nowe Rybie 157, 34-652 Nowe Rybie56939239339369,07%
14Świetlica w Lipowem, Lipowe 264, 34-600 Limanowa63546447447374,65%
15Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Stanisława Konarskiego, Stara Wieś 459, 34-600 Limanowa1 13981782682372,52%
16Budynek wielofunkcyjny, Stare Rybie 11, 34-652 Nowe Rybie28619619619568,53%
17Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Konstytucji 3 Maja, Męcina 504, 34-654 Męcina72949950049968,59%
18Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi, Wysokie 5, 34-600 Limanowa53836336636368,03%
19Świetlica Wiejska, Sowliny 332, 34-600 Limanowa62946547247175,04%
Razem19 24113 22013 39613 35669,62%


Gmina Mszana Dolna

NumerObwodowa Komisja WyborczaLiczba  uprawnionychLiczba  kart wydanychLiczba  kart ważnychLiczba  głosów ważnychLiczba kart ważnych * 100 /  Liczba uprawnionych
13Dom Pomocy Społecznej "DIANA", Kasina Wielka 448, 34-741 Kasina Wielka45454545100,00%
14Dom Pomocy Społecznej, Raba Niżna 1, 34-730 Mszana Dolna35353533100,00%
5Szkoła Podstawowa Nr 2, Kasinka Mała 432, 34-734 Kasinka Mała1 3801 0331 0401 03775,36%
4Szkoła Podstawowa Nr 1, Kasinka Mała 513, 34-734 Kasinka Mała1 3789961 0051 00172,93%
1Szkoła Podstawowa, Glisne 70, 34-730 Mszana Dolna25618318518572,27%
10Szkoła Podstawowa Nr 1, Mszana Górna 589, 34-733 Mszana Górna1 12075376476268,21%
2Szkoła Podstawowa w Kasinie Wielkiej k/kościoła, Kasina Wielka 761, 34-741 Kasina Wielka1 35691191791267,63%
9Szkoła Podstawowa Nr 1, Mszana Górna 589, 34-733 Mszana Górna98163964764665,95%
7Szkoła Podstawowa, Łętowe 238, 34-733 Mszana Górna94861261961465,30%
6Szkoła Podstawowa Nr 1, Lubomierz 345, 34-736 Lubomierz1 5939981 0101 00563,40%
11Zespół Szkoły i Przedszkola, Olszówka 52, 34-730 Mszana Dolna1 22676677577263,21%
12Zespół Placówek Oświatowych, Raba Niżna 162, 34-730 Mszana Dolna90955956856862,49%
3Szkoła Podstawowa w Kasinie Wielkiej Przymiarki, Kasina Wielka 762, 34-741 Kasina Wielka97259259959761,63%
8Szkoła Podstawowa, Łostówka 245, 34-730 Mszana Dolna1 09862664163758,38%
Razem13 2978 7488 8508 81466,56%

Gmina Laskowa

NumerObwodowa Komisja WyborczaLiczba  uprawnionychLiczba  kart wydanychLiczba  kart ważnychLiczba  głosów ważnychLiczba kart ważnych * 100 /  Liczba uprawnionych
5Szkoła Podstawowa, Jaworzna 111, 34-602 Laskowa42733733833879,16%
7Zespół Szkolno-Przedszkolny, Laskowa 2, 34-602 Laskowa1 3331 0071 0131 01275,99%
3Zespół Szkolno – Przedszkolny, Ujanowice 55, 34-603 Ujanowice1 18387387486673,88%
6Szkoła Podstawowa, Żmiąca 128, 34-603 Ujanowice55240640740573,73%
1Zespół Szkolno-Przedszkolny, Laskowa 2, 34-602 Laskowa1 26592092391972,96%
4Szkoła Podstawowa, Krosna 109, 34-603 Ujanowice71352052051872,93%
2Szkoła Podstawowa, Kamionka Mała 134, 34-602 Laskowa69147047347268,45%
Razem6 1644 5334 5484 53073,78% 

Gmina Słopnice

NumerObwodowa Komisja WyborczaLiczba  uprawnionychLiczba  kart wydanychLiczba  kart ważnychLiczba  głosów ważnychLiczba kart ważnych * 100 /  Liczba uprawnionych
3Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola, Słopnice 336, 34-615 Słopnice1 13080581681472,21%
2Szkoła Podstawowa Nr 4, Słopnice 363, 34-615 Słopnice56239639739770,64%
4Szkoła Podstawowa Nr 3, Słopnice 731, 34-615 Słopnice51436236235970,43%
1Zespół Placówek Oświatowych, Słopnice 732, 34-615 Słopnice1 40394495094767,71%
5Zespół Placówek Oświatowych, Słopnice 732, 34-615 Słopnice1 36989690990666,40%
Razem4 9783 4033 4343 42368,98% 

Gmina Tymbark

NumerObwodowa Komisja WyborczaLiczba  uprawnionychLiczba  kart wydanychLiczba  kart ważnychLiczba  głosów ważnychLiczba kart ważnych * 100 /  Liczba uprawnionych
1Szkoła Podstawowa, Podłopień 73, 34-650 Tymbark1 13583584684374,54%
4Szkoła Podstawowa (budynek w Rynku), Tymbark 29, 34-650 Tymbark1 02172172572371,01%
2Szkoła Podstawowa (budynek w Rynku), Tymbark 29, 34-650 Tymbark1 01570070970869,85%
3Przedszkole Samorządowe, Tymbark 495, 34-650 Tymbark1 24384286286069,35%
5Szkoła Podstawowa, Piekiełko 40, 34-650 Tymbark56739239239269,14%
Razem4 9813 4903 5343 52670,95% 

Gmina Kamienica

NumerObwodowa Komisja WyborczaLiczba  uprawnionychLiczba  kart wydanychLiczba  kart ważnychLiczba  głosów ważnychLiczba kart ważnych * 100 /  Liczba uprawnionych
5Zepół Szkoły i Przedszkola, Zbludza 110, 34-608 Kamienica57438038938967,77%
1Szkoła Podstawowa Nr 1, Kamienica 490, 34-608 Kamienica1 7211 1261 1391 13666,18%
4Szkoła Podstawowa, Zalesie 265, 34-608 Kamienica78951652251966,16%
3Szkoła Podstawowa Nr 1, Szczawa 167, 34-607 Szczawa1 5379841 0061 00165,45%
2Szkoła Podstawowa Nr 2, Kamienica 343, 34-608 Kamienica88656957256964,56%
6Szkoła Podstawowa, Zasadne 91, 34-608 Kamienica46329329629463,93%
Razem5 9703 8683 9243 90865,73% 


Gmina Jodłownik

NumerObwodowa Komisja WyborczaLiczba  uprawnionychLiczba  kart wydanychLiczba  kart ważnychLiczba  głosów ważnychLiczba kart ważnych * 100 /  Liczba uprawnionych
7Świetlica Wiejska, Góra Świętego Jana 85, 34-623 Jodłownik24417817917973,36%
4Szkoła Podstawowa, Szyk 117, 34-620 Jodłownik71252052251873,31%
9Szpital pw. św. Jana Jerozolimskiego, Szczyrzyc 107, 34-623 Szczyrzyc1399969,23%
10Dom Pomocy Społecznej, Szczyrzyc 182, 34-623 Szczyrzyc6542424064,62%
6Urząd Gminy, Jodłownik 198, 34-620 Jodłownik78049750250164,36%
5Szkoła Podstawowa, Wilkowisko 222, 34-617 Jodłownik1 02065365665164,31%
1Urząd Gminy, Jodłownik 198, 34-620 Jodłownik1 20674876376163,27%
3Szkoła Podstawowa, Szczyrzyc 123, 34-623 Jodłownik1 06765465865761,67%
2Remiza OSP, Krasne-Lasocice 150, 34-620 Jodłownik79748348848861,23%
8Szkoła Podstawowa, Szczyrzyc 123, 34-620 Szczyrzyc71942242742659,39%
Razem6 6234 2064 2464 23064,11% 

Gmina Dobra

NumerObwodowa Komisja WyborczaLiczba  uprawnionychLiczba  kart wydanychLiczba  kart ważnychLiczba  głosów ważnychLiczba kart ważnych * 100 /  Liczba uprawnionych
1Szkoła Podstawowa im. Leopolda Węgrzynowicza (sala I), Dobra 1, 34-642 Dobra1 07275376576471,36%
4Szkoła Podstawowa im. Władysława Orkana (sala I), Jurków 115, 34-643 Jurków94764165965869,59%
6Szkoła Podstawowa im. Stanisława Wyspiańskiego, Stróża 1, 34-625 Stróża44929930130067,04%
3Szkoła Podstawowa im. Leopolda Węgrzynowicza (sala III), Dobra 1, 34-642 Dobra1 12568871070863,11%
8Szkoła Podstawowa im. Władysława Orkana (sala II), Jurków 115, 34-643 Jurków99560961761662,01%
7Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka, Wilczyce 109, 34-643 Wilczyce49030330330161,84%
2Szkoła Podstawowa im. Leopolda Węgrzynowicza (sala II), Dobra 1, 34-642 Dobra1 01560461561560,59%
9Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II (sala II), Skrzydlna 186, 34-625 Skrzydlna67940440940860,24%
5Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II (sala I), Skrzydlna 186, 34-625 Skrzydlna83248449249259,13%
Razem7 6044 7854 8714 86264,06% 

Gmina Niedźwiedź

NumerObwodowa Komisja WyborczaLiczba  uprawnionychLiczba  kart wydanychLiczba  kart ważnychLiczba  głosów ważnychLiczba kart ważnych * 100 /  Liczba uprawnionych
1Zespół Placówek Oświatowych, Konina 211, 34-735 Niedźwiedź1 64094494894757,80%
2Dom Kultury im. Ks. Franciszka Baradzieja, Niedźwiedź 130, 34-735 Niedźwiedź1 06756658357954,64%
3Szkoła Podstawowa im. Wł. Orkana, Poręba Wielka 222, 34-735 Niedźwiedź1 9291 1021 1211 11858,11%
4Zespół Placówek Oświatowych, Podobin 257, 34-735 Niedźwiedź96954755354957,07%
Razem5 6053 1593 2053 19357,18%   


udostępnij
Komentarze (0)
Komentarze
Nowe
Popularne
Masz do nas sprawę? Skontaktuj sie z nami mailowo kontakt@limanowa.in