Fotointerwencja: Policjanci z prawie nieoznakowanym radiowozem
Fotointerwencja. Ulicami Limanowej jeździł policyjny radiowóz na którego dachu zalegały duże ilości śniegu.
Może Cię zaciekawić
Most nie pójdzie na złom - dostanie drugie życie
W Tymbarku dojdzie do zmiany przebiegu trasy kolejowej, co wymusza demontaż dotychczasowej infrastruktury linii nr 104. Charakterystyczny, wiekowy&nb...
Czytaj więcejEwakuacja, ranny mężczyzna i 140 strażaków w akcji (ZDJĘCIA)
Wczoraj (27 czerwca) kilkanaście minut po godzinie 16:00 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o pożarze hali produkcyjnej o wymiarach 40 n...
Czytaj więcejPomoc dla Kamila - odbędzie się charytatywny piknik
Dzisiaj (28 czerwca) na terenie przy stacji paliw w Kasinie Wielkiej odbędzie się piknik charytatywny na rzecz Kamila Chmiela, mieszkańca Olszówki...
Czytaj więcejDobry Start - wkrótce rusza nabór wniosków
Wniosek o świadczenie z programu Dobry Start można złożyć tylko elektronicznie – poprzez aplikację mZUS, Platformę Usług Elektronicznych (PU...
Czytaj więcejSport
Imponujący sezon. Liczne powołania dla zawodników AP Mam Talent Limanowa
Jak podkreślają przedstawiciele APMT, rozwój młodego zawodnika wymaga nie tylko talentu, ale przede wszystkim systematycznej pracy, zaangażowan...
Czytaj więcejDuże osiągnięcie drużyny z Łostówki
Bardzo dobrze zaprezentowały się uczennice Szkoły Podstawowej w Łostówce podczas ogólnopolskiego finału Igrzysk Dzieci w piłce nożnej dzie...
Czytaj więcejWisła Kraków szykuje się na Ekstraklasę. Mariusz Kutwa po pierwszym sparingu.
Młody obrońca w końcówce ubiegłego sezonu odzyskał pewną pozycję w podstawowym składzie Białej Gwiazdy. Mógł świętować pierwszoligow...
Czytaj więcejMetal rezygnuje z rozgrywek. Szansa dla Sokoła Słopnice
Metal Tarnów spadł z IV ligi, jednak nie zamierza przystąpić w kolejnym sezonie do rozgrywek niższej ligi. Słopniczanie jednocześnie zwol...
Czytaj więcejPozostałe
Pułapka na pieszych
Przy ul. Konopnickiej w Limanowej, pomiędzy blokami mieszkalnymi a szkołą podstawową, w pobliżu punktów handlowych, usługowych i gastronomiczny...
Czytaj więcejKrótkie opady deszczu zalały ulicę
Dzisiaj (22 maja) w godzinach popołudniowych Limanową nawiedziły krótkotrwałe opady dość intensywnego deszczu. Skutkiem deszczu była...
Czytaj więcejProblemy z odpadami na cmentarzu parafialnym
Na terenie cmentarza parafialnego w Limanowej pojawił się znaczący problem związany z odpadami. Mieszkańcy i odwiedzający zaniepokojeni są stan...
Czytaj więcejFotointerwencja: Oszczędności po limanowsku
Zgodnie z decyzją władz miasta w Limanowej oświetlenie przy drogach i chodnikach nie święci się od 23:30 do 4:30. Powodem są oszczędnośc...
Czytaj więcej
Komentarze (28)
A co to łosi limanowskich nie dotyczą przepisy, sami sk.rwiele robią co chcę i jeżdżą jak chcą bo wydaje im się że wszystko im wolno. Za złe parkowanie albo przejście w niewłaściwym miejscu wlepią mandat a sobie to nie łaska ? Bądźmy konsekwentni !!! Ustalić kto tego dnia miał służbę i zgodnie z taryfikatorem mandatów, policjantom tego samochodu po mandacie. Kierowcy jeszcze punkty karne bym wlepił a koledze za to, że dopuścił kolegę do pełnienia obowiązków samochodem który zagraża bezpieczeństwu innym użytkownikom. A co niech je mają !!!
Od dawna zwracam uwagę, ze policja limanowska stosuje różniące się od reszty kraju przepisy drogowe, wiec i tym razem znajdą winnego poza swoimi szeregami. Może nim być Pan redaktor tego portalu za ujawnianie tajnej akcji policji w pełnym kamuflażu.
'Dzieki naszej interwencji, snieg z dachu policyjnego radiowozu zostal usuniety'
Wy naprawde nie macie o czym pisac.
Nie ma nic prostszego tylko trzeba iść do naczelnika i ma prawo udzielić informacji kto w tym czasie miał służbę :) i poprosić o wystawienie mandatu temu panu. Tylko czy swój swojemu da mandat ??
A zawsze się będą tłumaczyć że twarzy nie widać kto kieruje.
Skoro kierowca dzipa może wyprzedzać na skrzyżowaniu, to kto zabroni policyjnemu autku jeździć ze śniegiem na dachu ?
trzeba iść do naczelnika i ma prawo udzielić informacji kto w tym czasie miał służbę :) i poprosić o wystawienie mandatu temu panu. Tylko czy swój swojemu da mandat ?? A zawsze się będą tłumaczyć że twarzy nie widać kto kieruje.
* autor artykułu wie kiedy robił zdjęcia (dzień) wystarczy że poda dzień a reszta do ustalenia, łatwo można ustalić kto tego dnia miał służbę przecież wpisują wszystko w książkę służb po za tym tego dnia był jakiś dyżurny, wszystko idzie ustalić tylko trzeba chcieć a z TYM MOŻE BYĆ JUŻ PROBLEM !!
'Dzieki Mojej Najjaśniejszej interwencji, snieg z dachu policyjnego radiowozu zostal usuniety'
Wy naprawde nie macie o czym pisac. Podpisano: Słońce Karpat
Czy jutrzejszy tytul moze w takim razie brzmiec :
' Dzieki naszej interwencji, snieg z dachu policyjnego radiowozu zostal usuniety a prowadzacy pojazd policjant zostal ukarany mandatem ':)))?
Calej reszty dopelnia czytelnicy bijac brawa dzielnym redaktorom za ten bohaterski czyn :)
Mam rozumiec, ze mandat by ich dotyczyl, gdyby belke z sygnalami bylo widac dokladnie?
'Jednak pomysł był kiepski, bo na pozostałych częściach karoserii w tym klapie bagażnika, a także rejestracjach HPG, śniegu nie było i wszystkie oznaczenia policyjnego pojazdu już było widać.'
Dobrze, ze nas o tym poinformowano, bo z pewnoscia bym nie zauwazyla.
Artykul pisany na kolanie, tylko po to aby zapchac dziure na glownej. Ot tyle w temacie.
Milego popoludnia wszystkim.
Przepracowani nie mieli siły odśnieżyć.
Przepracowani nie mieli nawet czasu myśleć o odśnieżaniu.
Przepracowani nie mieli czasu wykonać obsługę codzienną w której zakres wchodzi odśnieżanie.
Pracodawca nie zapewnia odpowiednich warunków pracy za kierownicą:
Radiowóz powinien być garażowany.
Radiowóz powinien być odśnieżany przez pracownika fizycznego a nie przez kierowcę-komisarza.
Radiowóz powinien być odśnieżany przez zautomatyzowany system szczotek.
Radiowóz powinien być odśnieżany przez automatyczny system podgrzewania dachu-sufitu prądem i nadmuchem.
hihihihihihihhihihihi
Wlepili mandat Panu redaktorowi ........., czy co?
My za byle gó*no dostajemy mandaty a oni nawet sie nie trudzą, żeby śnieg zgarnąć z dachu??!!
To jest chore jakaś sprawiedliwość musi być na tym świecie, ale nie ma, bo co im wszystko wolno a nam nie... Pewnie sie boją ze im ręke zamarzną... hehe ... jeszcze zobaczymy kto na tym wyjdzie najlepiej haha ;p
Przynajmniej czapkę policyjną mogli umieścić na wierzchu jako insygnia władzy.
Jakoś niedawno był artykuł o tym, że policja ściga kierowców nagranych na kamerach w cywilnych samochodach, proszę zatem wysłać te zdjęcia na policję z wnioskiem o ukaranie kierowcy mandatem!