Ferie w Gminie Kamienica
Zajęcia plastyczne, folklorystyczne, konkursy i rozgrywki sportowe - to tylko niektóre z atrakcji przygotowanych przez Gminny Ośrodek Kultury w Kamienicy dla dzieci i młodzieży w czasie ferii zimowych, które pozwolą w aktywny sposób spędzić czas wolny od nauki.
Ponadto dla najmłodszych będzie zorganizowany bal karnawałowy, który odbędzie się 21 stycznia (czwartek), o godz. 13.00 w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Kamienicy.
PROGRAM ŚWIETLICA ŚRODOWISKOWA W KAMIENICY
Godziny otwarcia:
Poniedziałek – 13.00 – 20.00
Wtorek – 13.00 – 20.00
Środa – 13.00 – 20.00
Czwartek – 13.00 – 20.00
Piątek – 13.00 – 20.00
Sobota – 14.00 – 20.00
Poniedziałek (18 stycznia)
- zajęcia plastyczne (maski karnawałowe) – godz. 13.00
Wtorek (19 stycznia)
- spotkanie z podróżnikiem – godz. 15.00
Środa (20 stycznia)
- konkurs plastyczny „zimowe obrazki” – 13.00
warsztaty plastyczne - Magdalena Leszko „Pracownia Artika” – godz. 16.00
Czwartek (21 stycznia)
- laurki na „Dzień Babci i Dziadka” – godz.13.00
- nauka gry w warcaby (rozgrywki warcabowe) – godz.15.00
- bal karnawałowy w GOK – godz. 13.00
Piątek (22 stycznia) zajęcia manualno - plastyczne biżuteria z makaronu – 13.00, rozgrywki sportowe (piłkarzyki, tenis stołowy) – godz. 15.00
Sobota (23 stycznia) - gry świetlicowe – godz. 14.00
Poniedziałek (25 stycznia) - świetlicowy „Mam Talent” – godz. 14.00
Wtorek (26 stycznia) - kino (seans filmowy) – godz. 15.00
Środa (27 stycznia) - zabawy świetlicowe, śnieżne kule – godz. 14.00
Czwartek (28 stycznia) - Turniej Warcabowy o Puchar Wójta Gminy Kamienica – godz. 10.00
Piątek (29 stycznia) - Świetlicowy Turniej Tenisa Stołowego – godz. 14.00
Sobota (30 stycznia) - zabawy i gry świetlicowe – godz. 14.00
Świetlica środowiskowa w Zalesiu
Godziny otwarcia:
Poniedziałek – 12.00 – 16.30
Wtorek – 12.00 – 16.30
Środa – 12.00 – 16.30
Czwartek – 12.00 – 16.30
Piątek – 12.00 – 16.30
Sobota – 9.00 – 14.00
Poniedziałek (18, 25 stycznia):
godz. 13.00 – 15.00
- zajęcia animacyjno – czytelnicze (prezentacja multimedialna „Jak powstaje książka” – p. K. Duda)
- wyjazd do kina - 25 stycznia
Wtorek (19, 26 stycznia):
- godz. 13.00 – 14.30 – warsztaty plastyczne – p .M. Leszko
- godz. 15.00 – 16.00 – zajęcia ruchowo - muzyczne
Środa (20, 27 stycznia):
godz.13.00 – 16.00
- świetlicowe rozgrywki w piłkarzyki – 1 tydz.
- świetlicowe rozgrywki w tenisa stołowego – 2 tydz.
Czwartek (21, 28 stycznia):
godz. 12.30 – 16.00
- Bal karnawałowy w Kamienicy - 21 stycznia
- Międzyświetlicowy Turniej Warcabowy o Puchar Wójta w Kamienicy - 28 stycznia
Piątek (22, 29 stycznia):
godz. 12.30 – 14.00 - zajęcia plastyczne
godz. 14.00 – 15.00 - zajęcia folklorystyczne z p. E. Citak
Sobota (23, 30 stycznia):
- Międzyświetlicowy Turniej Piłki Nożnej w Zbludzy - 23 stycznia
- Międzyświetlicowy Turniej Tenisa Stołowego w Zasadnem - 30 stycznia
Świetlica Środowiskowa w Zasadnem
Godziny otwarcia:
Wtorek – 12.00 – 18.00
Środa – 12.00 – 18.00
Czwartek – 12.00 – 18.00
Piątek – 12.00 – 18.00
Sobota – 12.00 – 18.00
Wtorek (19 stycznia)
- wyjazd na salę gimnastyczną w Zbludzy: godz. 12.30 – 15.00
- zajęcia świetlicowe: godz. 15.00 – 18.00
Środa (20 stycznia)
- zajęcia plastyczne: godz. 12.00 – 14.00
- zajęcia świetlicowe: godz. 14.00 – 18.00
Czwartek (21 stycznia)
- bal karnawałowy w GOK Kamienica (wyjazd 12.30)
- zajęcia świetlicowe: godz. 16.30 – 18.00
Piątek (22 stycznia)
- zajęcia kulinarne: godz. 12.00 – 15.00
- zajęcia świetlicowe: godz. 15.00 – 18.00
Sobota (23 styczeń)
- wyjazd na Międzyświetlicowy Turniej Piłki Nożnej w Zbludzy
Wtorek (26 stycznia)
- wyjazd na salę gimnastyczną w Zbludzy: godz. 12.30 – 14.30
- zajęcia świetlicowe: godz. 15.00 – 18.00
Środa (27 stycznia)
- zajęcia plastyczne: godz. 12.00 – 14.00
- zajęcia świetlicowe: godz. 14.00 – 18.00
Czwartek (28 stycznia)
- wyjazd na turniej warcabowy do Kamienicy
Piątek (29 stycznia)
- świetlicowy Turniej Tenisa Stołowego: godz. 12.00 – 14.00
Sobota (30 stycznia)
- Międzyświetlicowy Turniej Tenisa Stołowego: godz. 9.00 – 14.00
Biblioteka i świetlica środowiskowa w Zbludzy
Godziny otwarcia:
Wtorek – 12.00 – 17.00
Środa – 13.00 – 18.00
Czwartek – 12.00 – 17.00
Piątek – 14.00 – 20.00
Sobota – 14.00 – 20.00
Zajęcia dodatkowe w okresie ferii:
20 stycznia (środa) - godz. 14.30 - zajęcia plastyczne (bezpłatne) - Magdalena Leszko „Pracownia Artika”
22 stycznia (piątek) - godz. 15.00 - zajęcia śpiewu ludowego
23 stycznia (sobota) - godz.10.00 – Międzyświetlicowy Turniej Piłki Nożnej
27 stycznia (środa) - godz. 14.30 - zajęcia plastyczne (bezpłatne) - Magdalena Leszko „Pracownia Artika”
29 stycznia (piątek) - godz. 15.00 - zajęcia śpiewu ludowego
Może Cię zaciekawić
Ekspert zbadał finanse archidiecezji
W pierwszym kwartale tego roku w Kurii Metropolitalnej Archidiecezji Krakowskiej została przeprowadzona analiza finansowo-organizacyjna. Badanie zrea...
Czytaj więcejStraż Graniczna odprawi pięciu Uzbeków do kraju
W piątek (19 czerwca) w Nowym Sączu przeprowadzona została kontrola legalności pobytu pięciu obywateli Uzbekistanu. Działania zrealizowali funkc...
Czytaj więcejŚmiertelny wypadek motocyklisty
W niedzielę (21 czerwca) około godziny 12:30 w miejscowości Czasław doszło do wypadku drogowego z udziałem samochodu osobowego i motocykla. W wy...
Czytaj więcejNocne pożary wiat śmietnikowych. 46-latek usłyszał zarzuty
Policjanci z sądeckiej komendy zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o podpalenie trzech wiat śmietnikowych na terenie Nowego Sącza. Do zdarzeń t...
Czytaj więcejSport
Mistrz Polski wraca do Słopnic. Udany występ Gravity Revolt na krajowym czempionacie
Największy sukces odniósł Wojtek Ranosz, który zwyciężył w kategorii Elita i zdobył tytuł mistrza Polski 2026. Zawodnik Gravity Revolt ok...
Czytaj więcejKolejne zmiany w Orkanie Szczyrzyc
W spotkaniu uczestniczyli członkowie stowarzyszenia oraz zaproszeni goście, wśród nich zastępca wójta gminy Jodłownik Aneta Sara Pater oraz p...
Czytaj więcejMariusz Kutwa szykuje się do gry w Ekstraklasie
Dla 20-letniego środkowego obrońcy to kolejna szansa na walkę o miejsce w pierwszym zespole „Białej Gwiazdy” przed startem nowego sezonu w E...
Czytaj więcejBaraże: sytuacja w ligach regionalnych
Beskid Andrychów w walce o III ligę najpierw pokonał Lewart Lubartów, ale w finale barażów przegrał 0:1 Moravią Morawica. W przyszłym sezni...
Czytaj więcejPozostałe
Zlot “orkanowskich” szkół
W czwartek (11 czerwca) Gminna Biblioteka i Ośrodek Kultury w Niedźwiedziu zorganizowała XIX Zlot Szkół Orkanowskich. Wydarzenie poświęcone jes...
Czytaj więcejZdobył II w ogólnopolskim konkursie IT
Konkurs zorganizowany przez Informatyczne Branżowe Centrum Umiejętności w Mszanie Dolnej nie należał do łatwych. Składał się z trzech etapów...
Czytaj więcejUczniowie ze Słowacji odwiedzili limanowską szkołę
Na zaproszenie dyrektora Alberta Golonki do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w Limanowej przyjechali uczniowie wraz z nauczycielami z partnerskiej...
Czytaj więcejPierwszy piknik rodzinny - szkoła zintegrowała mieszkańców
W sobotę (23 maja) na terenie Szkoły Podstawowej im. Marii Dąbrowskiej w Nowym Rybiu zorganizowano pierwszy piknik rodzinny. W spotkaniu uczestnicz...
Czytaj więcej