Dachowanie golfa, pięciu mężczyzn w szpitalu. Czterech nietrzeźwych, piątemu pobrano krew
Dziś rano w Lubomierzu doszło do poważnie wyglądającego wypadku w którym poszkodowanych zostało pięciu mężczyzn.
Do zdarzenia doszło dziś około godziny 7:30, na drodze wojewódzkiej w Lubomierzu. Volkswagen golf, na nowotarskich numerach rejestracyjnych, jechał od strony Kamienicy w kierunku Mszany Dolnej. Na łuku drogi w lewo kierowca prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem. Samochód wypadł z drogi, uderzył w betonowy przepust i dachował zatrzymując się częściowo na drodze.
W samochodzie podróżowało pięciu mężczyzn. Czterech samych opuściło pojazd, a jednego wydobyli strażacy, był nieprzytomny. Wszysktich pogotowie ratunkowe zabrało do szpitala.
Okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja. Na razie nie wiadomo kto kierował samochodem.
Zobacz również:
Letnia wyprzedaż Wojas 2026: Te skórzane modele znikają ze sklepów najszybciej. Dlaczego wszyscy ich szukają?
Odnaleziono ciało poszukiwanego 19-latka
W miejscu zdarzenia ruch odbywa się wahadłowo.
Aktualizacja 11:05:
- W aucie podróżowało 5 młodych ludzi mieszkańców Rabki. Z tego zdarzenia do szpitala w Limanowej trafiło 3 mężczyzn, 2 do Myślenic. Z tej trójki która jest w Limanowej jeden jest w stanie ciężkim. Pozostałej czwórce nie zagraża bezpośrednie niebezpieczeństwo. Cała czwórka jest nietrzeźwa piątemu pobrano krew - poinformował Stanisław Piegza, rzecznik KPP w Limanowej. - Na miejscu pracują policjanci z grupy wypadkowej, trwają ustalenia odnośnie zdarzenia, jego przyczyn i okoliczności.
Sprawę wypadku prowadzić będą policjanci z Komisariatu w Mszanie Dolnej.
Może Cię zaciekawić
Straż Graniczna odprawi pięciu Uzbeków do kraju
W piątek (19 czerwca) w Nowym Sączu przeprowadzona została kontrola legalności pobytu pięciu obywateli Uzbekistanu. Działania zrealizowali funkc...
Czytaj więcejŚmiertelny wypadek motocyklisty
W niedzielę (21 czerwca) około godziny 12:30 w miejscowości Czasław doszło do wypadku drogowego z udziałem samochodu osobowego i motocykla. W wy...
Czytaj więcejNocne pożary wiat śmietnikowych. 46-latek usłyszał zarzuty
Policjanci z sądeckiej komendy zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o podpalenie trzech wiat śmietnikowych na terenie Nowego Sącza. Do zdarzeń t...
Czytaj więcejWojewoda wydał pozwolenie dla odcinka linii Podłęże – Piekiełko
Wojewoda małopolski Krzysztof Jan Klęczar w piątek (19 czerwca) podpisał decyzję o pozwoleniu na budowę fragmentu nowego odcinka linii kole...
Czytaj więcejSport
Kolejne zmiany w Orkanie Szczyrzyc
W spotkaniu uczestniczyli członkowie stowarzyszenia oraz zaproszeni goście, wśród nich zastępca wójta gminy Jodłownik Aneta Sara Pater oraz p...
Czytaj więcejMariusz Kutwa szykuje się do gry w Ekstraklasie
Dla 20-letniego środkowego obrońcy to kolejna szansa na walkę o miejsce w pierwszym zespole „Białej Gwiazdy” przed startem nowego sezonu w E...
Czytaj więcejBaraże: sytuacja w ligach regionalnych
Beskid Andrychów w walce o III ligę najpierw pokonał Lewart Lubartów, ale w finale barażów przegrał 0:1 Moravią Morawica. W przyszłym sezni...
Czytaj więcejPoznaliśmy drugi zespół z awansem do Klasy B
Uran już wcześniej zapewnił sobie awans do Klasy A. Grupa barażowa (zaliczone punkty z fazy ligowej): DOBRZANKA DOBRA - URAN ŁUKOWICA 1:1 (0...
Czytaj więcejPozostałe
Zderzenie na "krajówce" - senior trafił do szpitala
Do zdarzenia doszło w niedzielę (21 czerwca) kilka minut po godzinie 18:00 w miejscowości Raba Niżna w gminie Mszana Dolna. Na drodze kr...
Czytaj więcejCzołowe zderzenie na DK 28. Cztery osoby trafiły do szpitala
Do zdarzenia doszło wczoraj (20 czerwca) po godzinie 20:00 na ul. Zakopiańskiej w Mszanie Dolnej, będącej częścią drogi krajowej nr 28. Doszło...
Czytaj więcejZderzenie samochodu i quada. 62-latek w szpitalu
Dzisiaj (20 czerwca) około godziny 7:00 w Słopnicach doszło do zderzenia dwóch pojazdów: samochodu osobowego marki Lancia i quada. Za kier...
Czytaj więcejNie żyje 50-letni mężczyzna
Dzisiaj (18 czerwca) kilkanaście minut przed godziną 12:00 służby zostały wezwane do miejscowości Skrzydlna na terenie gminy Dobra. W zabudowan...
Czytaj więcej
Komentarze (17)
No bo trzeba sobie powiedzieć szczerze, że małe są szanse na nieszczęśliwy wypadek w przypadku, gdy rano pięciu facetów jedzie jednym autem.
Domyślałem się i do tego się okazało, że jeszcze pijani.
Tak się kończą zabawy niedowartościowanych facetów, którzy chcą zaszaleć.
Tacy ludzie stanowią potencjalne zagrożenie dla innych kierowców lub pieszych.
Ostatnio w Tymbarku też jakiś młodzian rozwalił swoje auto po pijaku i jeszcze uciekał przed policją(był artykuł tutaj o tym)i wyobrazcie sobie ,że słychac było wiele głosów ludzi ,którzy go bronili i twierdzili ,że biedaka szkoda.Zapewne sami wsiedliby po pijanemu za kierownice i stąd usprawiedliwianie jego czynu.
Ktoś cię pobiję, dajmy na to, ale jak się poskarżysz, tam gdzie powinieneś, to jesteś kapuś.
Nawet jak ktoś bez powodu cię zaczepi na mieście, to powinieneś się z nim bić, jak na prawdziwego faceta przystało, a jak nie będziesz chciał i zgłosisz to na policję, to jesteś ciota i konfident.
I dlatego limanowski ma jeden z wyższych w województwie współczynników wykrywalności przestępstw bo ich oficjalnie chyba nie ma?
@Cooba000, @RAGTIME, @Kpiarz, @Wege617, @miro1313.
'Cała czwórka jest nietrzeźwa piątemu pobrano krew - poinformował Stanisław Piegza, rzecznik KPP w Limanowej. Chyba że, z nimi piliście i wiecie kto kierował i że ten piąty też był pijany, bo być może to był kierowca zupełnie trzeźwy :)
O tym pisałem. Już za nim pojawiła się informacja o tym, ze byli pijani, miałem pisać nieprzychylny im komentarz. Ale jak tłumaczę w pierwszym komentarzu, chciałem uniknąć takich opinii jak twoja, że przecież nic nie wiemy, a może sarna im wyskoczyła.
Pojawia się informacja, że 4 na 5 było pijanych, a 5 nie wiadomo.
4 jest w dobrym stanie, ale nadal nie wiadomo, kto prowadził.
Jak widać niektórzy potrzebują twardych dowodów i będą bronić do samego końca.
No więc nawet jeśli kierowca był trzeźwy, to wiezienie 4 pijanych chłopa dobrym pomysłem nie jest. Jak widać.
Jeszcze im daj odszkodowanie.
Oczywiście, mogło być tak, że grupa bandytów napadła 4 mężczyzn w domu w nocy jak spali i wstrzyknęli im alkohol dożylnie. Karetka nie mogła przyjechać, więc trzeźwy sąsiad ogłosił się, że zawiezie ich do szpitala.
Tylko czy ty uwierzysz w taką wersję?
http://limanowa.in/wydarzenia/news;uczestnicy-wypadku-pijani-od-1-do-3-3-promila-prowadzil-najtrzezwiejszy,30094.html
Potencjalni mordercy, tym razem nie zamordowali nikogo przypadkowego.
Jak nie ma koleżanka poprosi o coś takiego, to przestanie być moją koleżanką.
Już pisałem, mogę ich krzywdzić - w porządku, nie żal mi ich.
A teraz choć pogadać do najnowszego artykułu o tej sprawie.
allut, w tym najnowszym newsie nadal jest tylko o 4 facetach pijanych, więc nie doczytałeś.