85-latka straciła pieniądze podczas „zakupów” w domu
Gmina Mszana Dolna. Trzech mężczyzn pod pozorem sprzedaży pościeli okradli 85-latkę. Kobieta wpuściła „sprzedawców” do domu, a ci zabrali gotówkę z jej portfela i odjechali. Policja apeluje o ostrożność.
Może Cię zaciekawić
Znęcanie, narkotyki i nielegalna amunicja. 28-latek z powiatu limanowskiego za kratami
Zastraszanie i znęcanie psychiczne Sprawa ujrzała światło dzienne we wtorek, 18 czerwca. To właśnie wtedy do Komisariatu Policji w Mszanie Do...
Czytaj więcejJak pielęgnować włosy farbowane? TOP 3 kosmetyki, które musisz mieć!
Szampon do włosów farbowanych – delikatne oczyszczanie w połączeniu z ochroną koloru Podstawą pielęgnacji po koloryzacji powinien by...
Czytaj więcejUtrudnienia na trasie - będzie ruch wahadłowy w związku z budową kolei
Najważniejsze informacje dla kierowców Zamiast gładkiego przejazdu, na kierowców czeka ruch wahadłowy na odcinku o długości około 550 metrów...
Czytaj więcejAlarm bombowy przerwał sesję Rady Gminy
Dziś (25 czerwca) o godzinie 9:00 rozpoczęła się sesja Rady Gminy Niedźwiedź. Obrady zostały jednak przerwane z powodu alarmu bombowego. Wiadom...
Czytaj więcejSport
Rozstrzygnięcie barażowe. Poznaliśmy beniaminka V ligi.
W finale Orawa pokonała Ikar Odporyszów 2:1. W przyszłym sezonie wystąpi w V lidze Małopolska-wschód (będzie rywalem m.in. Turbacza Mszana D...
Czytaj więcejZawodniczki Limanovii na testach w Beniaminku Krosno
Wyjazd na testy do jednego z uznanych ośrodków szkolenia piłkarskiego w kraju stanowi kolejne wyróżnienie dla młodych piłkarek związanych z...
Czytaj więcejMłodzi piłkarze limanowskiej akademii z cennym doświadczeniem na międzynarodowym turnieju
Podczas zawodów młodzi piłkarze z Limanowej mieli okazję rywalizować z uznanymi akademiami i klubami z Polski oraz zagranicy. Wśród rywali z...
Czytaj więcejGłosujemy na piłkarskie orły
Plebiscyt od lat należy do najbardziej prestiżowych wyróżnień w regionalnym futbolu. Jego celem jest docenienie zawodników, trenerów i osób zw...
Czytaj więcejPozostałe
Auto uderzyło w rów oraz skrzynki z gazem i prądem
Do zdarzenia doszło w środę (24 czerwca) około godziny 11:30 w miejscowości Krasne-Lasocice na terenie gminy Jodłownik. Samochód osob...
Czytaj więcejKierowca stracił panowanie i doprowadził do wywrócenia Seata
Wczoraj (23 czerwca) kwadrans po godzinie 16:00 doszło do kolizji drogowej w miejscowości Stara Wieś na terenie gminy Limanowa. Z ustaleń p...
Czytaj więcejWypadek traktorzysty, wezwano LPR
Dzisiaj (23 czerwca) tuż po godzinie 21:00 w miejscowości Piekiełko na terenie gminy Tymbark doszło do zdarzenia z udziałem ciągnika rolniczego ...
Czytaj więcejZasnął i uderzył w słup
We wtorek (23 czerwca) około godziny 2:20 drodze krajowej nr 28 w Rynku w Limanowej doszło do zdarzenia drogowego z udziałem jednego samochodu...
Czytaj więcej- Znęcanie, narkotyki i nielegalna amunicja. 28-latek z powiatu limanowskiego za kratami
- Jak pielęgnować włosy farbowane? TOP 3 kosmetyki, które musisz mieć!
- Utrudnienia na trasie - będzie ruch wahadłowy w związku z budową kolei
- Alarm bombowy przerwał sesję Rady Gminy
- Uderza fala upałów. IMGW ostrzega, a to dopiero początek
Komentarze (14)
1qwerty nie wiem czy się śmiać czy Ci współczuć , ciągle czegoś szukasz w komentarzach Coobo000 każdy ma prawo wyrazić swoją opinię i spostrzeżenia na temat danego artykułu a tobie wiecznie coś nie pasuje. Nie wiem może nie masz innych zajęć ale jak nie masz nic do powiedzenia na temat artykułu to poprostu nic nie pisz , wszystkim wyjdzie to na dobre. Coobo00 naprawdę to musi być denerwujące jak 1qwerty cały czas pisze jakieś bzdury ... nie daj się ;) powodzenia ;) ;) !
pisanie 'Haha' i porównywanie się do starszych poza tym że jest żałosne, nic nie wnosi do sprawy i problemu rozwiązać nie pomaga, panie Cooba000nula91.
i nie będę sie z tobą licytował o to, kto większe bzdury pisze. na tym polu jesteś bezsprzecznym zwycięzcą ... życzenie ci 'nie daj się ;) powodzenia ;) ;) !' jest tutaj zbyteczne.
Wielokrotnie cię ośmieszyłem, a ty jak widać nie masz dość.
Choćby wtedy, kiedy mi zarzucałeś, że cię obrażam, a ja udowodniłem, że to ty mnie obrażasz, co znowu robisz. I tak dalej. Wtedy zamilkłeś i generalnie jest tak zawsze. Nie rusza mnie to, bo tacy ludzie jak ty zawsze się znajdą i zawsze są takimi klaunami w towarzystwie. Nie możesz błysnąć intelektem, to popisujesz się głupotą.
Twój komentarz nie jest bystry. Jeśli chciałeś coś pokazać nim w mojej wypowiedzi, to odwrotnie - pokazałeś, że nie potrafisz czytać. Bo kiedy ty pisałeś swój komentarz, to mnie własnie nie było. Więc ośmieszyłeś siebie. To znaczy, że ja byłem na świeżym powietrzu, a ty właśnie przed komputerem.
Piszesz, że nie chcesz się ze mną licytować, ale to ty ciągle mnie zaczepiasz i chcesz się ze mną licytować. Dlatego zaznaczasz, że nie chcesz tego robić, żeby wyszło, iż wcale nie o to chodzi. To takie typowe - ten zły zawsze sam, niepytany, będzie mówił, że wcale nie jest zły. Tłumaczy się ten, co ma coś na sumieniu.
I to szukanie na siłę mojej uwagi, takie desperackie.
I jeszcze oberwało się nuli91. Naprawdę sądzisz, że zaboli mnie takie coś słabego, dziecinnego? Hahahaha. Im bardziej się starasz, tym bardziej jesteś śmieszny.
Rozumiem, że to przekręcenie mojego nicka jest celowe, żebym odpowiedział tak samo, po czym przyjdziesz płakać: nie obrażaj mnie. Jakie to piękne.
I jak najbardziej mogę się porównywać do starszych ludzi, bo dlaczego nie? Ja w przeciwieństwie do ciebie nie traktuje ich jak podludzi, a jak normalnych, równych sobie ludzi, tak samo ważnych jak inni. Naucz się szacunku do ludzi. Współczuję twoim dziadkom i rodzicom. Jak zwykle nie pozdrawiam.
jak nie chcesz sie poza domem dotleniać i zamykasz sie w czterech ścianach*, to chociaż okna pootwieraj. ... już wiosna.
*dowód w pierwszym wpisie pod tym artykułem (żeby znów nie było że wymyślam i przez to sie ośmieszam) :)
P.S.
te wszystkie zarzuty kierowane pod moim adresem spróbuj odnieść do siebie. tylko wtedy będą one miały sens.
gdzie cię obraziłem i gdzie cie zaczepiłem?
gdybyś miał odrobinę poczucia humoru i chociaż w minimalnym stopniu dystans do własnej osoby i świata który cie otacza, to mój pierwszy wpis pod tym artykułem odebrał byś uśmiechem. niestety zafiksowałeś sie tak na sobie i na robieniu portalowej 'kariery' że niestety abstrahujesz już od rzeczywistości. zaczynasz postrzegać świat po swojemu.
jednak zalecam dużo spacerów na świeżym powietrzu.
No ale udowodniłem, że to ty ślęczysz przed komputerem i wyszedłeś blado na tym.
Twoje złośliwe docinki są mnie żałosne niż ty sam. Poza tym nie pytałem cię o rady, więc nie wiem, skąd takie przeświadczenie, że obchodzą mnie one. Może szukasz kolegów?
Tak, tak, ale dowód na co? Że masz coś z główką? A to na to dowodów już było wiele i nawet tutaj pani sama to napisała. Czas spojrzeć w lustro i udać się do specjalisty, psychofanie.
Nie muszę zarzutów odnieść do siebie, bo odnoszę je do ciebie i to są fakty. Raczej sam skorzystaj z rady i odnieś swoje zarzuty do siebie.
Gdzie mnie obrażałeś i zaczepiałem, to już pisałem, choć nie musiałem. Na pewno nie będę się powtarzał, bo potem znowu napiszesz, żebym napisał gdzie to robię. Typowe dla ludzi chorych. Ignorować fakty i wmawiać komuś.
Lepiej ty napisz, gdzie ja cię obraziłem?
Ty mi piszesz o odrobinie humoru? A to ciekawe, bo sam jej nie masz i tym bardziej nie wiesz, co to jest. To samo tyczy się dystansu. Nie zasłaniaj się takimi pojęciami, bo nie o to tobie chodzi. Wystarczy przeczytać twoje wypowiedzi pełne jadu i nienawiści. I skąd w ogóle takie myślenie, że ty będziesz decydował, czy mam mieć dystans do siebie? Czyżbyś tak bardzo był zainteresowany moją osobą? Odpowiedź już od dawna znana. Ty chyba masz jakiegoś fioła na moim punkcie. Jak miło. Ale wybacz - nie jestem z twojej bajki.
Ale ty mi nie będziesz mówił, jak mam czyjejś wypowiedzi odbierać, bo nie masz takiego prawa. Masz kompleks małego wzrostu. Chciałbyś innym dyktować, co mają robić, bo nikt cię nie słucha, a sam nie zamierzasz słuchać innych. Typowa hipokryzja.
Poza tym nie udawaj teraz słonia - od początku atakujesz wyjątkowo po chamsku i nagle twierdzisz, że to twój taki rubaszny styl bycia. Komiczny jesteś.
Jak na razie to twoja kariera nie wychodzi, bo założyłeś konto do atakowania mnie i same masz komentarze złośliwe wobec mnie, więc akurat ja na twoim tle wypadam jak autorytet.
Naprawdę dajesz sobie rady - wyjdź na świeże powietrze, bo ta twoja nienawiść do mnie, którą starasz się teraz obrócić w żart, zniszczy cię kiedyś. Szczególnie kiedy zobaczyłeś, że nie masz poparcia, a jedynie coraz więcej ludzi zwraca ci uwagę.
Co do humoru, to napisał to człowiek, który obraził się o kuwetkę. Hahahaha. Mocne. A co do zaczepek, to każda twoja wypowiedź jest w moim kierunku. Problem z przyjmowaniem podstawowych faktów?
Teraz już jestem pewien, że to alterkonto.
że niby to dowód na to, że jesteś mądrzejszy niż jesteś?
że możesz się czuć usprawiedliwiony w czepianiu się wszystkich i zwracaniu uwagi wszystkim myślącym inaczej niż ty?
- argumenty małego kazia.
Jak na razie ty czepiasz się mnie i latasz za mną, więc znowu pudło. Próbuj dalej, możesz ktoś kiedyś kupi twoje kłamstwa.
Witaj, mały Kaziu, jestem Cooba.
I to ma być argument, że możesz się każdego czepiać? To naprawdę już z tobą niedobrze. Bo jesteś alterkonciarzem i czujesz się anonimowy w obrażaniu innych?
I nie rozumiem twojego pytania. Kiedy czyta się twój komentarz w odpowiedzi na mój, to wygląda jakby pisał to ktoś nieźle naćpany.