350 uczestników kolejnego forum osób z niepełnosprawnościami
Poręba Wielka. Blisko 350 uczestników wzięło udział w IV Forum Osób z Niepełnosprawnościami, które zorganizowano w Parku Hrabiów Wodzickich w Porębie Wielkiej. Spotkanie było połączone z konkursem artystycznym, w którym główne nagrody zdobyły placówki z Tymbarku, Szczyrzyca i Raby Niżnej.