Sobota, 04 lipca
Odon, Malwina, Teodor, Elżbieta, Zygfryd, Aurelia

170 kandydatów będzie walczyło o 10 mandatów poselskich - pełna lista

16.09.2015 22:40:15 top 18 9097

Państwowa Komisja Wyborcza zarejestrowała listy do tegorocznych wyborów parlamentarnych. W okręgu nowosądeckim w wyborach wystartuje 170 osób - 98 mężczyzn i 72 kobiety. Średni wiek kandydatów to 43 lata. Zobacz pełną listę.

Lista: Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

Nr na liście

Imię

Nazwisko

Zawód

Miejsce zamieszkania

Przynależność do partii politycznej bądź poparcie

1

Andrzej

Czerwiński

Inżynier elektryk

Nowy Sącz

Członek partii Platforma Obywatelska RP

2

Andrzej

Gut-Mostowy

Ekonomista

Zakopane

Członek partii Platforma Obywatelska RP

3

Grażyna

Sukiennik

Inżynier wiertnictwa

Stary Sącz

Nie należy do partii politycznej

4

Tadeusz

Patalita

Urzędnik samorządowy

Raba Niżna

Członek partii Platforma Obywatelska RP

5

Agata

Król-Mirek

Nauczyciel

Krynica-Zdrój

Członek partii Platforma Obywatelska RP

6

Michał

Diduch

Politolog

Gorlice

Członek partii Platforma Obywatelska RP

7

Eugeniusz

Zajączkowski

Radca prawny

Nowy Targ

Członek partii Platforma Obywatelska RP

8

Zofia

Jeż

Ekonomista

Piekiełko

Nie należy do partii politycznej

9

Renata

Nowak

Technik budowlany

Piwniczna-Zdrój

Nie należy do partii politycznej

10

Andrzej

Gąsienica-Makowski

Inżynier mechanik

Zakopane

Nie należy do partii politycznej

11

Andrzej

Cikowski

Kucharz

Nowy Targ

Członek partii Platforma Obywatelska RP

12

Janusz

Gubernat

Mechanizator rolnictwa

Biecz

Członek partii Platforma Obywatelska RP

13

Halina

Wąsowska-Schirmer

Doradca zawodowy i personalny

Moszczenica

Członek partii Platforma Obywatelska RP

14

Danuta

Sztencel

Lekarz

Zakopane

Nie należy do partii politycznej

15

Wioletta

Oleksy

Nauczyciel

Stronie

Nie należy do partii politycznej

16

Małgorzata

Gucwińska

Technik dentystyczny

Zabrzeż

Nie należy do partii politycznej

17

Grażyna

Łabno

Nauczyciel

Sromowce Wyżne

Nie należy do partii politycznej

18

Waldemar

Olszyński

Pracownik administracji samorządowej

Korzenna

Członek partii Platforma Obywatelska RP

19

Maria

Wachałowicz-Kiersztyn

Historyk sztuki

Rabka-Zdrój

Nie należy do partii politycznej

20

Marcin

Poręba

Nauczyciel akademicki

Nowy Sącz

Nie należy do partii politycznej

Lista: Komitet Wyborczy Wyborców 'Kukiz'15'

Nr na liście

Imię

Nazwisko

Zawód

Miejsce zamieszkania

Przynależność do partii politycznej bądź poparcie

1

Elżbieta

Borowska

Politolog

Kobylanka

Nie należy do partii politycznej

2

Maciej

Prostko

Prawnik

Łącko

Nie należy do partii politycznej

3

Mariusz

Wcisło

Księgowy

Nowy Targ

Nie należy do partii politycznej

4

Jarosław

Gliński

Nauczyciel

Grybów

Nie należy do partii politycznej

5

Piotr

Kobus

Geodeta

Kobylanka

Nie należy do partii politycznej

6

Dawid

Mól

Przedsiębiorca

Limanowa

Nie należy do partii politycznej

7

Zbigniew

Sikora

Przedsiębiorca

Zakopane

Nie należy do partii politycznej

8

Amadeusz

Kwiatkowski

Nauczyciel

Binczarowa

Nie należy do partii politycznej

9

Ewelina

Urbańska

Ekonomista

Tęgoborze

Nie należy do partii politycznej

10

Mariusz

Wnenk

Doradca finansowo-ubezpieczeniowy

Lipnica Wielka

Nie należy do partii politycznej

11

Barbara

Grabiak

Prawnik

Gostwica

Nie należy do partii politycznej

12

Szczepan

Zygmunt

Żołnierz zawodowy

Olszana

Nie należy do partii politycznej

13

Marta

Skoczeń

Nauczyciel

Żeleźnikowa Wielka

Nie należy do partii politycznej

14

Iwona

Pycińska

Nauczyciel

Nowy Sącz

Nie należy do partii politycznej

15

Kinga

Sarata

Kosmetolog

Szczawnica

Nie należy do partii politycznej

16

Piotr

Bielski

Politolog

Nowy Sącz

Nie należy do partii politycznej

17

Monika

Pławecka

Fizjoterapeutka

Tęgoborze

Nie należy do partii politycznej

18

Krzysztof

Kmak

Przedsiębiorca

Nawojowa

Nie należy do partii politycznej

19

Katarzyna

Wojciechowska

Ekonomista

Chełmiec

Nie należy do partii politycznej

20

Maciej

Rogóż

Student

Nowy Sącz

Nie należy do partii politycznej

Lista: Komitet Wyborczy Kongres Nowej Prawicy

Nr na liście

Imię

Nazwisko

Zawód

Miejsce zamieszkania

Przynależność do partii politycznej bądź poparcie

1

Andrzej

Paciej

Nauczyciel matematyki

Piątkowa

Członek partii Kongres Nowej Prawicy

2

Krzysztof

Wojtaszek

Technik zootechnik

Nowy Targ

Członek partii Kongres Nowej Prawicy

3

Kamil

Mucha

Magister zarządzania

Szalowa

Członek partii Kongres Nowej Prawicy

4

Krzysztof

Klemczak

Spedytor międzynarodowy

Nowy Sącz

Członek partii Kongres Nowej Prawicy

5

Ryszard

Pyzik

Elektromechanik

Gorlice

Członek partii Kongres Nowej Prawicy

6

Władysław

Łowisz

Inżynier inżynierii satitarnej

Ciche

Członek partii Kongres Nowej Prawicy

7

Barbara

Duda

Technik chemik

Piwniczna-Zdrój

Nie należy do partii politycznej

8

Monika

Targosz

Handlowiec

Targoszów

Nie należy do partii politycznej

9

Wioletta

Mirek

Handlowiec

Łabowa

Członek partii Kongres Nowej Prawicy

10

Monika

Bednarek

Doradca klienta

Rożnów

Nie należy do partii politycznej

11

Zdzisław

Budzyk

Handlowiec

Nowy Targ

Członek partii Kongres Nowej Prawicy

12

Barbara

Klemczak

Gospodyni domowa

Stary Sącz

Nie należy do partii politycznej

13

Kamil

Stojek

Technik obsługi turystycznej

Nowy Sącz

Członek partii Kongres Nowej Prawicy

14

Anna

Wędrychowicz

Handlowiec

Korczyna

Nie należy do partii politycznej

15

Stanisław

Dobrowolski

Inżynier elektryk

Paszyn

Nie należy do partii politycznej

16

Grzegorz

Uzar

Handlowiec

Gorlice

Nie należy do partii politycznej

17

Helena

Borkowska

Emeryt

Nowy Sącz

Nie należy do partii politycznej

18

Tomasz

Chowaniec

Przedsiębiorca

Nowy Targ

Członek partii Kongres Nowej Prawicy

Lista: Komitet Wyborczy Partia Razem

Nr na liście

Imię

Nazwisko

Zawód

Miejsce zamieszkania

Przynależność do partii politycznej bądź poparcie

1

Dorota

Budacz

Projektantka

Warszawa

Członek partii Partia Razem

2

Tomasz

Zawada

Przedsiębiorca

Kraków

Członek partii Partia Razem

3

Jolanta

Żylińska

Emerytka

Nowy Sącz

Członek partii Partia Razem

4

Piotr

Marczyk

Zawodowy działacz organizacji pozarządowej

Nowy Sącz

Członek partii Partia Razem

5

Maria

Alchowśka

Pielęgniarka

Bańska Niżna

Nie należy do partii politycznej

6

Michał

Karczewski

Inżynier elektronik

Częstochowa

Członek partii Partia Razem

7

Marta

Łukowska

Pracownik naukowy

Pyskowice

Członek partii Partia Razem

8

Jan

Bińczycki

Bibliotekarz

Kraków

Członek partii Partia Razem

9

Katarzyna

Jędryka

Fizjoterapeutka

Kraków

Nie należy do partii politycznej

10

Kajetan

Czapla

Alpinista przemysłowy

Nowy Targ

Członek partii Partia Razem

11

Aleksandra

Pohorecka

Psycholożka

Kraków

Członek partii Partia Razem

12

Marcin

Galent

Nauczyciel akademicki

Kraków

Członek partii Partia Razem

Lista: Komitet Wyborczy KORWiN

Nr na liście

Imię

Nazwisko

Zawód

Miejsce zamieszkania

Przynależność do partii politycznej bądź poparcie

1

Kazimierz

Fałowski

Historyk sztuki

Nowy Sącz

Nie należy do partii politycznej

2

Justyna

Sokołowska-Woźniak

Ekonomista

Nowy Sącz

Nie należy do partii politycznej

3

Piotr

Sułkowski

Przedsiębiorca

Świdnik

Nie należy do partii politycznej

4

Szymon

Jamro

Inżynier budownictwa

Stróżówka

Nie należy do partii politycznej

5

Leszek

Gieniec

Przedsiębiorca

Nowy Sącz

Nie należy do partii politycznej

6

Alicja

Wajrak-Fałowska

Lekarz pediatra

Nowy Sącz

Nie należy do partii politycznej

7

Andrzej

Skupień

Inżynier telekomunikacji

Biały Dunajec

Nie należy do partii politycznej

8

Celina

Matusik-Bocheńska

Przedsiębiorca

Nowy Sącz

Nie należy do partii politycznej

9

Jacek

Kościółek

Rolnik

Kamionka Mała

Nie należy do partii politycznej

10

Adrian

Haslik

Kierownik biura

Nowy Sącz

Nie należy do partii politycznej

11

Anna

Reimschüssl

Handlowiec

Nowy Sącz

Nie należy do partii politycznej

12

Agnieszka

Rogowska

Pielęgniarka

Nowy Sącz

Nie należy do partii politycznej

13

Radosław

Lazar

Przedsiębiorca

Nowy Sącz

Nie należy do partii politycznej

14

Maciej

Berezowski

Przedsiębiorca

Nowy Sącz

Nie należy do partii politycznej

Lista: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Nr na liście

Imię

Nazwisko

Zawód

Miejsce zamieszkania

Przynależność do partii politycznej bądź poparcie

1

Piotr

Naimski

Biochemik

Warszawa

Członek partii Prawo i Sprawiedliwość

2

Józef

Leśniak

Politolog

Mała Wieś

Członek partii Prawo i Sprawiedliwość

3

Anna

Paluch

Parlamentarzysta

Krościenko nad Dunajcem

Członek partii Prawo i Sprawiedliwość

4

Wiesław

Janczyk

Parlamentarzysta

Męcina

Członek partii Prawo i Sprawiedliwość

5

Barbara

Bartuś

Prawnik

Lipinki

Członek partii Prawo i Sprawiedliwość

6

Jan

Piczura

Ekonomista

Witów

Członek partii Prawo i Sprawiedliwość

7

Arkadiusz

Mularczyk

Adwokat

Nowy Sącz

Członek partii Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro

8

Edward

Siarka

Nauczyciel

Podsarnie

Członek partii Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro

9

Marta

Mordarska

Pedagog

Nowy Sącz

Członek partii Prawo i Sprawiedliwość

10

Jan

Duda

Rolnik-Przedsiębiorca

Rdziostów

Członek partii Prawo i Sprawiedliwość

11

Julian

Stopka

Nauczyciel

Jabłonka

Członek partii Prawo i Sprawiedliwość

12

Ewa

Filipiak

Samorządowiec

Kasinka Mała

Członek partii Prawo i Sprawiedliwość

13

Marian

Ryba

Samorządowiec

Krynica-Zdrój

Członek partii Prawo i Sprawiedliwość

14

Tadeusz

Grabowski

Adwokat

Gorlice

Członek partii Prawo i Sprawiedliwość

15

Teresa

Janczura

Pielęgniarka

Łącko

Członek partii Prawo i Sprawiedliwość

16

Wojciech

Cieślak

Przedsiębiorca

Mizerna

Nie należy do partii politycznej

17

Paweł

Śliwa

Adwokat

Lipinki

Nie należy do partii politycznej

18

Grażyna

Tylka

Pielęgniarka

Nowy Targ

Nie należy do partii politycznej

19

Karolina

Gancarczyk

Technik administracji

Zalesie

Nie należy do partii politycznej

20

Małgorzata

Belska

Ekonomista

Nowy Sącz

Członek partii Prawo i Sprawiedliwość

Lista: Komitet Wyborczy Wyborców Zbigniewa Stonogi

Nr na liście

Imię

Nazwisko

Zawód

Miejsce zamieszkania

Przynależność do partii politycznej bądź poparcie

1

Barbara

Kleszyk

Przedsiębiorca

Nowy Targ

Nie należy do partii politycznej

2

Kazimierz

Niżnik

Przedsiębiorca

Raba Niżna

Nie należy do partii politycznej

3

Szczepan

Czubiński

Technik administracji

Zaskale

Nie należy do partii politycznej

4

Małgorzata

Sutor

Przedsiębiorca

Konina

Nie należy do partii politycznej

5

Sławomir

Pergół

Listonosz

Mszana Górna

Nie należy do partii politycznej

6

Konrad

Górski

Technik elektronik

Rabka-Zdrój

Nie należy do partii politycznej

7

Damian

Wypart

Przedsiębiorca

Szczawnica

Nie należy do partii politycznej

8

Beata

Ustupska

Fryzjer

Zakopane

Nie należy do partii politycznej

9

Elżbieta

Kocik

Sekretarka

Raba Niżna

Nie należy do partii politycznej

10

Wiktor

Pajdzik

Architekt

Lubomierz

Nie należy do partii politycznej

11

Jacek

Kalata

Przedsiębiorca

Zakopane

Nie należy do partii politycznej

12

Artur

Starowicz

Architekt

Chorągwica

Nie należy do partii politycznej

13

Monika

Bogdał

Kosmetyczka

Nowy Targ

Nie należy do partii politycznej

14

Wojciech

Tatar

Emeryt

Zakopane

Nie należy do partii politycznej

Lista: Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru

Nr na liście

Imię

Nazwisko

Zawód

Miejsce zamieszkania

Przynależność do partii politycznej bądź poparcie

1

Tomasz

Gabryś

Nauczyciel

Krościenko nad Dunajcem

Nie należy do partii politycznej

2

Adam

Wojtas

Manager ochrony

Łącko

Nie należy do partii politycznej

3

Małgorzata

Endres

Lekarz stomatolog

Stary Sącz

Nie należy do partii politycznej

4

Jacek

Gwóźdź

Programista aplikacji

Librantowa

Nie należy do partii politycznej

5

Agnieszka

Sługocka

Specjalista ds. administracji

Zakopane

Nie należy do partii politycznej

6

Krzysztof

Konsur

Dyrektor oddziału banku

Biecz

Nie należy do partii politycznej

7

Robert

Smoter

Elektronik

Krynica-Zdrój

Członek partii Platforma Obywatelska RP

8

Maria

Nowakowska

Adwokat

Powroźnik

Nie należy do partii politycznej

9

Kazimierz

Kurpiel

NIE WIEM

Skawa

Nie należy do partii politycznej

10

Alicja

Gawlik-Pociecha

Księgowa

Męcina

Nie należy do partii politycznej

11

Lidia

Śmigowska-Kaczka

Nauczyciel nauczania początkowego

Nowy Sącz

Nie należy do partii politycznej

12

Agata

Giera

Student

Nowy Sącz

Nie należy do partii politycznej

13

Ryszard

Łukasik

Specjalista ds. bhp

Harklowa

Nie należy do partii politycznej

Lista: Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni

Nr na liście

Imię

Nazwisko

Zawód

Miejsce zamieszkania

Przynależność do partii politycznej bądź poparcie

1

Joanna

Leja

Przedsiębiorca

Nowy Targ

Członek partii Twój Ruch

2

Katarzyna

Bartkowska

Bezrobotna

Nowy Sącz

Członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej

3

Henryk

Plato

Emeryt

Gorlice

Członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej

4

Antoni

Łopata

Nauczyciel akademicki

Nowy Targ

Nie należy do partii politycznej

5

Elżbieta

Hołoweńko

Artystka plastyczka

Warszawa

Członek partii ZIELONI

6

Grażyna

Kolasa

Emerytka

Nowy Targ

Nie należy do partii politycznej

7

Mieczysław

Hędrzak

Kuśnierz

Nowy Targ

Nie należy do partii politycznej

8

Henryk

Wolski

Emeryt

Pagorzyna

Członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej

9

Katarzyna

Jaworska

Ekonomista

Kraków

Członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej

10

Adrian

Leja

Przedstawiciel handlowy

Nowy Targ

Członek partii Twój Ruch

11

Karolina

Klink

Fotograf

Kraków

Nie należy do partii politycznej

12

Janusz

Zarzycki

Technik garbarz futrzarz

Nowy Targ

Nie należy do partii politycznej

13

Wiesław

Piątkowski

Technik administracji

Mucharz

Członek partii Twój Ruch

14

Małgorzata

Gołąb

Kelner

Nowy Targ

Nie należy do partii politycznej

15

Ewelina

Ryłko

Przedsiębiorca

Wadowice

Nie należy do partii politycznej

16

Anna

Piwowarczyk

Pracownik biurowy

Mucharz

Członek partii Twój Ruch

17

Tomasz

Olszewski

Prawnik

Leluchów

Nie należy do partii politycznej

18

Anna

Żuchowicz

Sprzedawca

Nowy Sącz

Nie należy do partii politycznej

19

Dariusz

Zabrzewski

Elektryk

Ochotnica Dolna

Nie należy do partii politycznej

20

Włodzimierz

Zapiórkowski

Zootechnik

Nowy Targ

Nie należy do partii politycznej

Lista: Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

Nr na liście

Imię

Nazwisko

Zawód

Miejsce zamieszkania

Przynależność do partii politycznej bądź poparcie

1

Bronisław

Dutka

Inżynier rolnik

Pisarzowa

Członek partii PSL

2

Stanisław

Pasoń

Rolnik

Moszczenica Niżna

Członek partii PSL

3

Stanisław

Barnaś

Strażak

Nowy Targ

Członek partii PSL

4

Jerzy

Nalepka

Nauczyciel

Bobowa

Członek partii PSL

5

Józefa

Kolbrecka

Bibliotekarz

Biały Dunajec

Członek partii PSL

6

Krystyna

Baran

Nauczyciel

Podegrodzie

Nie należy do partii politycznej

7

Urszula

Niemiec

Ekonomista

Libusza

Nie należy do partii politycznej

8

Grzegorz

Pabis

Przedsiębiorca

Łopuszna

Członek partii PSL

9

Izabela

Sarna

Inżynier zootechnik

Zakopane

Nie należy do partii politycznej

10

Dariusz

Kantor

Inżynier budownictwa

Lipnica Wielka

Członek partii PSL

11

Czesława

Królczyk

Nauczyciel

Maniowy

Członek partii PSL

12

Anna

Majda

Inżynier Ogrodnik

Stary Sącz

Nie należy do partii politycznej

13

Józef

Zborowski

Operator sprzętu ciężkiego

Witów

Członek partii PSL

14

Jan

Potoczek

Prawnik

Nowy Sącz

Nie należy do partii politycznej

15

Paweł

Talar

Nauczyciel

Szczawa

Członek partii PSL

16

Jacek

Babiński

Przedsiębiorca

Rabka-Zdrój

Nie należy do partii politycznej

17

Andrzej

Barna

Rolnik

Kunkowa

Nie należy do partii politycznej

18

Małgorzata

Wróbel

Pedagog

Stary Sącz

Nie należy do partii politycznej

19

Józef

Tobiasz

Nauczyciel

Gródek nad Dunajcem

Członek partii PSL

udostępnij
Komentarze (0)
Komentarze
Nowe
Popularne
Masz do nas sprawę? Skontaktuj sie z nami mailowo kontakt@limanowa.in