zoska11
Dołączył do portalu: 2024-04-10 09:25:22
Ostatnia aktywność: 2026-06-19 06:49:34
Komentarze do artykułów: 22
Więcej
Awantura na sesji. Ostre słowa i brak wotum zaufania dla wójta
Wstyd i hańba dla tej rady, to zbyt delikatne określenie. Wywalić to na zbity pysk. Nadają się tylko do zbierania wyrzucanych byle gdzie śmieci. Za co oni pobierają te diety? Wieśniactwo!
Wójt chce referendum w sprawie własnego odwołania
Jak najszybciej odwołać tą skompromitowaną radę-bandę, gdyż nic pozytywnego nie robi, tylko wstyd i hańbę przynosi. Sieje zgorszenie.
Szczyt samorządowego kuriozum - dwie sesje: jedna wójta, druga opozycji
Ci 7 radnych razem z przewodniczącym, to wywrotowcy, psychole i PiSiory o ptasich móżdżkach Kogo oni reprezentują? i co chcą osiągnąć? Powinni jak najszybciej odejść z tej rady. Wstyd i hańba za takich radnych!