23°   dziś 23°   jutro
Wtorek, 23 czerwca Wanda, Zenon, Albina

vvv

Dołączył do portalu: 2010-02-02 20:14:34
Ostatnia aktywność: 2026-06-23 07:53:21

Komentarze do artykułów: 1637

Więcej
Niejednogłośne wotum zaufania

Niejednogłośne wotum zaufania pokazuje, że pozycja pani burmistrz nie jest już tak mocna, jak jeszcze niedawno. Coraz trudniej udawać, że wszystko idzie idealnie, skoro nawet wśród radnych pojawiają się wątpliwości i słusznie .Szkoda tylko, że podczas omawiania raportu o stanie miasta zabrakło poważniejszej dyskusji o ogromnych wydatkach na promocję. Widocznie promocja samej siebie wyszła lepiej niż promocja przejrzystości wydatków ( gdzie się podziało, na co wydano 4,5 mln zł z ostatniej raty za działkę pod bazę wojskową).

2026-06-23 07:55:48
Jest lepiej niż dobrze

„Jest lepiej niż dobrze” – to chyba nowa jednostka miary samorządowego sukcesu. Coś pomiędzy „rewelacyjnie” a „proszę nie zadawać pytań o szczegóły”.Najciekawsze jest jednak to, że w lokalnej polityce „jest lepiej niż dobrze” zwykle oznacza: sukcesy są nasze, a problemy odziedziczone po poprzednikach, przeciwnikach albo niesprzyjających okolicznościach. Klasyka gatunku.

2026-06-21 14:20:27
Absolutoryjna sesja Rady Miasta. Oglądaj na żywo debatę nad raportem

Zaczyna szukać się ta 11 , a to ciekawe? Czyżby co niektórym zaczęły oczy się otwierać na tą beznadzieję ?

2026-06-19 21:54:02

Odpowiedzi na forum: 8

Więcej
Droga na Łysą

Dzisiaj jechałem na Łysą Górą i powiem krótko, dojazd od granicy miasta w górę jest koszmarny.Panie Wójcie to wstyd, żeby tak wyglądała droga. Skoro miasto daje radę to czemu gmina sobie nie radzi. Marna to wizytówka naszej turystycznej miejscowości. Na pewno ci co dzisiaj lądowali w fosach już do nas na narty nie przyjadą.

2010-12-19 18:30:59
Jaki program wyborczy mają te osoby kandydujace które oferują same zdjecie na portalu lim.....in - wybory....

kontaktowy2 - ja marzyłem,prosiłem abyś juz więcej nie pisał a Ty co ? Piszesz, że kazdy ma prawo pisać ma forum to co myśli ! A ja Ciebie proszę jezcze raz (jestem uparty jak Ty)najpierw POMYŚL a potem NAPISZ!!!! Będzie jepiej dla Ciebie , a dla nas jaka ulga ;)

2010-11-20 18:34:10
Jaki program wyborczy mają te osoby kandydujace które oferują same zdjecie na portalu lim.....in - wybory....

kontaktowy2- wiesz o czym marzę żebyś wreszcie przestał pisać te swoje przemyślenia. Ale to chyba jest nierealne, bo Ty zadajesz pytania i sam sobie na nie odpowiadasz, sam sie nakręcasz.Coś Ci dolega czy co ?

2010-11-18 22:26:33
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in