23°   dziś 23°   jutro
Wtorek, 23 czerwca Wanda, Zenon, Albina

vvv

Dołączył do portalu: 2010-02-02 20:14:34
Ostatnia aktywność: 2026-06-21 20:35:55

Komentarze do artykułów: 1636

Więcej
Jest lepiej niż dobrze

„Jest lepiej niż dobrze” – to chyba nowa jednostka miary samorządowego sukcesu. Coś pomiędzy „rewelacyjnie” a „proszę nie zadawać pytań o szczegóły”.Najciekawsze jest jednak to, że w lokalnej polityce „jest lepiej niż dobrze” zwykle oznacza: sukcesy są nasze, a problemy odziedziczone po poprzednikach, przeciwnikach albo niesprzyjających okolicznościach. Klasyka gatunku.

2026-06-21 14:20:27
Absolutoryjna sesja Rady Miasta. Oglądaj na żywo debatę nad raportem

Zaczyna szukać się ta 11 , a to ciekawe? Czyżby co niektórym zaczęły oczy się otwierać na tą beznadzieję ?

2026-06-19 21:54:02
Absolutoryjna sesja Rady Miasta. Oglądaj na żywo debatę nad raportem

Jazon no normalnie rozczuliłem się twoim rozpaczliwym wystąpieniem. Po pierwsze jesteś osobą publiczną a po drugie karma wraca , pamiętasz co opowiadałeś w trakcie kampanii chodząc po domach , wszystko było prawdą do której tak się często odwołujesz, na pewno?

2026-06-19 12:18:15

Odpowiedzi na forum: 8

Więcej
Droga na Łysą

Dzisiaj jechałem na Łysą Górą i powiem krótko, dojazd od granicy miasta w górę jest koszmarny.Panie Wójcie to wstyd, żeby tak wyglądała droga. Skoro miasto daje radę to czemu gmina sobie nie radzi. Marna to wizytówka naszej turystycznej miejscowości. Na pewno ci co dzisiaj lądowali w fosach już do nas na narty nie przyjadą.

2010-12-19 18:30:59
Jaki program wyborczy mają te osoby kandydujace które oferują same zdjecie na portalu lim.....in - wybory....

kontaktowy2 - ja marzyłem,prosiłem abyś juz więcej nie pisał a Ty co ? Piszesz, że kazdy ma prawo pisać ma forum to co myśli ! A ja Ciebie proszę jezcze raz (jestem uparty jak Ty)najpierw POMYŚL a potem NAPISZ!!!! Będzie jepiej dla Ciebie , a dla nas jaka ulga ;)

2010-11-20 18:34:10
Jaki program wyborczy mają te osoby kandydujace które oferują same zdjecie na portalu lim.....in - wybory....

kontaktowy2- wiesz o czym marzę żebyś wreszcie przestał pisać te swoje przemyślenia. Ale to chyba jest nierealne, bo Ty zadajesz pytania i sam sobie na nie odpowiadasz, sam sie nakręcasz.Coś Ci dolega czy co ?

2010-11-18 22:26:33
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in