25°   dziś 28°   jutro
Czwartek, 25 czerwca Łucja, Wilhelm, Dorota, Witold

vegheta

Dołączył do portalu: 2010-03-15 12:04:27
Ostatnia aktywność:

Wpisy na forum: 1

Rekolekcje na sali gimnastycznej

Ja osobiscie uwazam ze jest to zly pomysl z tymi rekolekcjami. Sam jestem uczniem tej szkoly jednakze na rekolekcje uczeszczam podobnie jak sasiadujace szkoly do Bazyliki w Limanowej. Uwazam ze pomysl z msza na sali gimnastycznej to zly pomysl. Msza powinna byc odprawiana w kosciele i takie jest moje zdanie.

2010-03-15 12:04:27
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in