slay1234
Komentarze do artykułów: 6
W Męcinie narobili dziadostwa na drodze asfalt zniszczony osuwiska gdzie wcześniej nie było jednego nie ukończyli a już poszli dalej. Tragedia to mało powiedziane narobili zakrętów wiaduktów gdzie dawniej droga była prosta jak od linijki. Budimex& Gulermak co to Qurwa.jest!!!???
jeżeli kogos swoimi wczesniejszymi wypowiedziami obraziłem to przepraszam
pojechałem specjalnie w tamto feralne miejsce i nie ma nigdzie znaku oznakowanego skrzyżowania
jeżeli skręcał w lewo, a nie włączył wczesniej kierunku to zgadzam się moimi przedmówcami że wina kierowcy busa ale jeżeli włączył wczesniej kierunek a kierowca jeepa nie zauważył to wina kierowcy jeepa
do EZZIO kolego 15 lat jeżdżę poza granicami kraju ale takich głupot jak ty piszesz w życiu nie słyszałem
Po przeczytaniu tej jakże durnej notatki am rozumieć że podczas skręcania w lewo muszę wszystkich przepuścić którzy jadą za mną lub mnie mają zamiar wyprzedzić i dopiero wykonać manewr skręcania. Większych bredni nie słyszałem. prawo jazdy mam 20 lat. Taki szczał tylko w Limanowej