25°   dziś 28°   jutro
Piątek, 26 czerwca Jan, Paweł, Paulina, Rudolfina

ladyy

Dołączył do portalu: 2011-05-24 14:11:26
Ostatnia aktywność:

Wpisy na forum: 1

VIP czy Kaolim

to zalezy jakiego obiektu:P jeśli będa tam kobiety to lepiej kaolim bo VIPy będą miały ochote i zamiast pilnować obiektu, będą patrzyć na dziewczyny.

2011-05-24 14:11:26
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in