25°   dziś 28°   jutro
Piątek, 26 czerwca Jan, Paweł, Paulina, Rudolfina

hsarz

Dołączył do portalu: 2012-01-30 19:49:44
Ostatnia aktywność:

Wpisy na forum: 1

Technikum Cyfrowych Procesów Graficznych

Witam, Chciałbym dostać się do w/w szkoły w Limanowskim "Ekonomiku" i tutaj moje pytanie; jak trudno dostać się na ten profil?? i jaki poziom nauczania jest w tej szkole??

2012-01-30 19:49:44
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in