bono
Dołączył do portalu: 2024-02-07 16:32:11
Ostatnia aktywność: 2026-06-19 12:09:14
Komentarze do artykułów: 234
Więcej
Absolutoryjna sesja Rady Miasta. Oglądaj na żywo debatę nad raportem
Prezesie ja też mam gości z zagranicy i jeżdza do mnie drogą z dziurami to co jestem gorszy niż pańska firma?
Awantura na sesji. Ostre słowa i brak wotum zaufania dla wójta
Rozpędzić to całe towarzystwo na cztery wiatry
13-latek z nożem: dyrekcja szkoły zgłosiła sprawę policji
Tak sobie myślę, czy te działania dyrektora wynikały z jego poczucia obowiązku czy wpływ miała presja i nagłośnienie sprawy. Pytanie kiedy było zgłoszenie ? Pewno dzisiaj bo na apelu szkolnym dyrektor był nieobecny, pewno był na policji że zgłoszeniem . Późno to wszystko