Dołączył do portalu: 2012-05-07 13:23:16
Ostatnia aktywność: 1970-01-01 01:00:00

Komentarze do artykułów: 1

Więcej
Porażka z Juventą. Koniec marzeń o II lidze?

ja to widzę dokładnie tak samo jak MANIEKDA17. Pan Tajduś sprowadził 6 zawodników, kto normalny w połowie rundy wymienia pół składu? najgorsze jest to że wzmocnienia zupełnie nie trafione, trzeba powiedzieć już po nazwiskach, przyszedł Arek Garzeł i Kamil Słaby, indywidualnie dobrze się prezentują, ale dwóch obrońców nie powinno się zmieniać po rundzie, potwierdzeniem jest to że po 1 rundzie Limanovia straciła tylko 10 bramek, tu jeszcze jest 5 meczy a już tych bramek jest 15, a najcięższe mecze przed MKS-em, Mężyk gra w każdym meczu a żeby bramkę strzelić to potrzebuje kilkanaście sytuacji, z trybun to wygląda tak że jedyne wzmocnienia które coś wniosły do drużyny to Fałowski i Dziadzio, mimo słabszych występów Fabiana to bramki strzela. A co się stało z zawodnikami z pierwszej rundy? Wańczyk czołowy gracz pierwszej rundy zagrał wczoraj pierwszy mecz w pierwszym składzie, co z Kiwackim i Gadziną? Banaszkiewicz odsunięty całkowicie od gry, też długo czekał na szanse i pech chciał że kontuzja (wnioskuje po zmianie w 20min) Wszołka już chyba w ogóle w tej drużynie ma? z tego co widzę ani minuty nie zagrał w tej rundzie, Panie Marianie - jak masz Pan honor, to nich się Pan sam do dymisji poda, taki rzeczy się nie robi, miał Pan taką fajną ekipę, potrafiła wygrać z Lechią i prawie zremisować z Wisłą, a teraz? z Libiążem remis, gdzie pól roku temu było chyba 4-0, z Dalinem 5-2 gdzie było też 4-0 i z Juventą porażka gdzie podobnie było 4:0.