abece04
Komentarze do artykułów: 66
WięcejCzyli skoro jedni mówią że jest źle inni mówią że jest dobrze. Czyli jak to w życiu bywa prawda pewnie jest gdzieś po środku.Moim zdaniem byłoby dobrze aby władze wyszły z inicjatywą swoich inwestycji lub niech załatwią te drobne sprawy dróg lokalnych, wodociągów, kanalizacji i obraz pewnie byłby lepszy
Najbardziej przykre jest to że dziś większość rady będzie dziękować i wychwalać. A przecież tak słabej władzy dawno nie było! Poprzednie władza może nie podobała się wszystkim ale miasto prężnie się rozwijało, niezliczone inwestycje itd., a tu kompletnie nic. A na koniec jeszcze będą kwiaty i zdjęcia. Przykre to
O cały dzień za późno i tylko dzięki nagłośnieniu sprawy, ale lepiej później niż wcale. Mam nadzieję że policja i władze miasta sprawdzą działania dyrektora w tej sprawie. No nic, mam nadzieję że zabezpieczyli monitoring itd oraz że Policja w takie sprawie stanie na wysokości zadania.