Lolek1234
Komentarze do artykułów: 5
WięcejDzieciom pochodzenie polskiego*
Dyrekcja nie wykaże współpracy, bo lepiej kazać przeprosić podać sobie ręce i po sprawie XD zawsze w tej szkole tak było, Polaków uczą o tolerancji a romy mogą wszystko, a jak Polak się broni to był rasista XDD w tej szkole nigdy nic się nie zmieni.
Jak zwykle brak zgłoszenia na policję w tej szkole nigdy nic się nie zmieni. Dzieci pochodzenia romskiego są od lat tam uczone że Romom można wszystko a one mają to tolerować. Pobicia przez Romów 10 lat temu były normą i również szkoła nie zgłaszała. Panie Dyrektorze, zamiast pozować do zdjęć na stronę szkoły może najwyższa pora zapewnić bezpieczeństwo uczniom i zacząć zgłaszać wszystkie incydenty na policję. A to czy stało się to za bramą szkoły czy w szkole nie ma najmniejszego znaczenia i tak by Pani nic z tym nie zrobił. Podać sobie rękę, przeprosić i po sprawie a Romy za tydzień przyjdą z dwoma nożami bo na to im pozwalacie.