Alex22222
Dołączył do portalu: 2012-03-21 23:03:35
Ostatnia aktywność: 2026-06-15 16:37:27
Komentarze do artykułów: 53
Więcej
Co dalej z osuwiskiem przy stacji? Wykonawca szykuje pale i rozparcia
A jakby się trafiła naprawdę mokra wiosna lub jesień to co wtedy?A Nieraz takie bywają.
Sześć tuneli i wielka estakada. Przetarg na "serce" linii Podłęże-Piekiełko
Jestem tego samego zdania i popieram w stu procentach.
Przygotowania do drążenia tuneli - zobacz plac budowy (ZDJĘCIA)
Tylko tutaj chodzi przede wszystkim o kolej towarową a nie osobową jak to wszystkim teraz mówią a o towarowej nikt się specjalnie nie wypowiada. A idiotami to nazywaj kogo chcesz ale to świadczy tylko o komentującym.