23°   dziś 25°   jutro
Środa, 24 czerwca Jan, Danuta, Janina

Alex22222

Dołączył do portalu: 2012-03-21 23:03:35
Ostatnia aktywność: 2026-06-15 16:37:27

Komentarze do artykułów: 53

Więcej
Co dalej z osuwiskiem przy stacji? Wykonawca szykuje pale i rozparcia

A jakby się trafiła naprawdę mokra wiosna lub jesień to co wtedy?A Nieraz takie bywają.

2026-06-15 16:41:34
Sześć tuneli i wielka estakada. Przetarg na "serce" linii Podłęże-Piekiełko

Jestem tego samego zdania i popieram w stu procentach.

2026-04-30 22:48:44
Przygotowania do drążenia tuneli - zobacz plac budowy (ZDJĘCIA)

Tylko tutaj chodzi przede wszystkim o kolej towarową a nie osobową jak to wszystkim teraz mówią a o towarowej nikt się specjalnie nie wypowiada. A idiotami to nazywaj kogo chcesz ale to świadczy tylko o komentującym.

2026-04-01 16:50:40

Odpowiedzi na forum: 0

Więcej
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in