Mistrz Polski wraca do Słopnic. Udany występ Gravity Revolt na krajowym czempionacie
Znakomity występ zanotowali zawodnicy Gravity Revolt Słopnice podczas Mistrzostw Polski w downhillu, które odbyły się w Międzybrodziu Żywieckim na trasie zlokalizowanej na Górze Żar. Reprezentanci klubu wystartowali w 12-osobowym składzie i wrócili z zawodów z tytułem mistrza Polski oraz kilkoma miejscami na podium.