12°   dziś 16°   jutro
Piątek, 26 kwietnia Marzena, Klaudiusz, Maria, Marcelina, Ryszard
1205

Hyde Park

SOLARIUM - lampy brązujące (w limanowej?!)

myaja 2011-05-17 12:46:04
Witam :)
Czy któraś z dziewczyn/panów orientuje się czy w Limanowej jest solarium z lampami brązującymi?!
Jeśli tak to bardzo proszę o adres (lokalizację) takiego miejsca...

Wiem, ze w NS jest już kilka takich solariów, korzystałam i mogę polecić gdyby ktoś był zainteresowany:) np. Solarium na ul. Lwowoskiej (po prawej stronie jadąc od strony Rynku/mostu).

Będę wdzięczna za każdą odpowiedź:)

Pozdrawiam,
Myaja
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SOLARIUM - lampy brązujące (w limanowej?!)
lolitunia85 2011-05-17 13:17:39
Kolo PKS-u u Wilka .Polecam :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SOLARIUM - lampy brązujące (w limanowej?!)
myaja 2011-05-17 13:35:28
hmmmm... u Wilka?! a w którą to stronę dokładnie?!:) czy jak podjadę na stację PKS to trafie bez problemu?!
Lampy faktycznie BRĄZUJĄCE?! jaka cena?! jakie lampy?! :)

Przepraszam, że tak pytam szczegółowo, ale byłam już kilka razy naciągana na koszty, bo raz lamy nie były brązujące, dwa same lampy były tak dojechane że pod żarówką bym się szybciej opaliła :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SOLARIUM - lampy brązujące (w limanowej?!)
lolitunia85 2011-05-17 14:07:40
Jak stoją busy na Kraków to jest budynek po lewej stronie jest tam także szkoła jazdy.Ja osobiście jestem zadowolona byłam na paru innych w Limanowej i uważam ze to jest najlepsze pod względem szybkiego efektu:)sama musisz sprawdzić:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SOLARIUM - lampy brązujące (w limanowej?!)
TuTejsza 2011-05-17 15:58:19
na kpernika w m budynku myjni są najlepsze lampy brązujące takie z prawdziwego zdarzenia. U Wilka tez ok:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SOLARIUM - lampy brązujące (w limanowej?!)
princesa 2011-05-17 18:37:52
za Jackówką blisko rynku, ja tam chodzę i na prawdę solarium ekstra!!! Lepszego w limanowej nie ma i chodziłam do wyżej wspomnianych no na Kopernika ok ale wilk......nie będę źle pisać przemilczę:/
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SOLARIUM - lampy brązujące (w limanowej?!)
myaja 2011-05-18 08:02:04
:) :) :) dziękuje, ze w ogóle ktoś się odezwał!!! :)
Więc solarium z lampami brązującymi znajdę już w 3 miejscach w Limanowej - czekam na dalsze ewent propozycje!:)

hmmmm... pracuje w rynku więc najbliżej mi bd do solarium za jackówką ... a to się idzie tak za jackówkę wzdłuż chodnika koła szkoły (nie wiem jaka to czy podstawówka czy LO:) ) i to są takie prawdzie lampy brązujące?!

jak dorwę samochód podejdę też na to solarium nad myjnią samochodową (już wiem gdzie - ost robiłam tam przegląd samochodu;D) i mówisz TuTejsza, że tam najprawdziwsze lampy brązujące?! ... :) byłoby super:)
:D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SOLARIUM - lampy brązujące (w limanowej?!)
princesa 2011-05-18 10:49:05
MIEDZY JACKÓWKĄ- SKLEPEM MIESNYM - A BLOKAMI SA SCHODY PO NICH W DÓŁ I PO LEWEJ STRONIE BUDYNEK:)
LAMPY BRĄZUJĄCE, BRYZA, SOLARIUM LEŻĄCE:) ŚWIETNY WYSTRÓJ, NIE PRZESADZ Z MINUTAMI BO NAPRAWDE OSTRE LAMPY JA PIERWSZY RAZ BYŁAM NA 5 MINUT I W ZUPEŁNOSCI WYSTARCZA OSTATNIO 4 RAZ BYŁAM I 7 MINUTEK ZAPODAŁAM I NA TYLE BO JUZ JESTEM BRAZOWA, A NIE CHCE BYC TAKA MASAKRYCZNA SOLARĄ.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SOLARIUM - lampy brązujące (w limanowej?!)
chrusniaczek 2011-06-13 22:35:02
a orientuje się ktoś czy któreś z limanowskich solariów jest otwarte od 8 lub 8.30? ewentualnie ok godz 19??
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SOLARIUM - lampy brązujące (w limanowej?!)
princesa 2011-06-14 08:23:49
wyżej wspomniane solarium w sezonie było czynne do 21, nie wiem jak teraz, jutro tam idę to się dowiem:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SOLARIUM - lampy brązujące (w limanowej?!)
gutek166 2011-06-14 10:59:35
Solarium na targowej(naprzeciwko busów na krk) jest czynne do 21
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SOLARIUM - lampy brązujące (w limanowej?!)
SnoozE 2011-06-16 13:15:41
To ja tez podpytam jesli moge. Gdzie w okolicy lecza czerniaka skory spowodowanego przez naswietlanie w solarium ?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SOLARIUM - lampy brązujące (w limanowej?!)
konto usunięte 2011-06-17 15:37:24
na kopernika widuje sie często takich ciemniejszych ludków, to myśle że tam bedą najlepsze te lampy. chociaż w sumie to i na koszarach też muszą mieć niezłe
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SOLARIUM - lampy brązujące (w limanowej?!)
alim 2011-06-22 21:47:08
A ja myślę że najlepiej w elektrycznym na przeciw ARKA 2, kupić takie żarówki wygrzewające tak zw. ;kwoki; i będzie nie tylko taniej ale i o każdej porze ,dodam jeszcze że nie słyszałem żeby jakiś kurczak który się wygrzewał nabawił się czerniaka. https://img.limanowa.in/img/emotikony/idea.png">>:-D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SOLARIUM - lampy brązujące (w limanowej?!)
Olkka 2011-06-30 12:19:38
Myaja!
ja szzerze polecam Ci to solarium za jackówka! Był czas jak chodzilam tam do solarium u Wilka, ale to nie jest niczego warte, bylam pare razy tez nad myjnia - moze jestt tam calkiem ladny wystroj ale lampy beznadziejne. Nic mnie nie opalilo.. jak chcesz być zadowolona to idz tam za jackowka. lampy sa mega mocne i brazujace. jak zazwyczaj chodzilam gdzie indziej na 10 min i prawie nic, to tam wystarczy np 7 i jestes opalona. pozatym bardziej podoba mi sie wystroj taki ze mozna czuc sie jak na sloncu, no i oczywiscie miła pani pracownica! polecam Ci tylko to solarium!!
:P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SOLARIUM - lampy brązujące (w limanowej?!)
Paticia 2014-04-17 17:35:10
Mam wielką prośbę jak ktoś może niech napisze czy w dniu jutrzejszym (18 kwietnia) są czynne solaria i jeszcze jeśli by ktoś miał nr telefonu do solarium na Targowej i do tego za jackowką to byłoby suuuper :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in